GIEDRIUS ŠVETKAUSKAS „VADOVŲ CHARAKTERIAI: KAIP EFEKTYVIAI SUSITARTI VALDYBOS SUSIRINKIMO METU?”

GIEDRIUS ŠVETKAUSKAS
"VADOVŲ CHARAKTERIAI: KAIP EFEKTYVIAI SUSITARTI VALDYBOS SUSIRINKIMO METU?"

Atviri konfliktai ar paslėpta konfrontacija tarp vadovų komandos / valdybos narių, dėl kurių kenčia verslo rezultatai?
Susipažinkite su savo komandos narių charakteriais bei su konkrečiais pasiūlymais, kaip susitarti skirtingoms asmenybėms ir nukreipkite komandos pastangas verslo auginimui!

PASLAUGA SKIRTA

Įmonių valdybų nariams ir vadovų komandoms, kurie nori geriau suprasti, su kuo realiai dirba komandoje, t.y.

1) kokie yra realūs kolegų - vadovų / valdybos narių charakteriai,
2) kokios yra bendram rezultatui trukdančios kiekvieno charakterių savybės, bei kaip jas eliminuoti,
3) kokios yra kiekvieno vadovų / valdybos narių charakterių stipriosios pusės ir kaip jas panaudoti spartesniam verslo auginimui.

PASLAUGOS TIKSLAI

• padėti vadovams pažinti save ir kitus komandos narius, t.y. pamatyti ne įsivaizduojamą, o realų vaizdą,
• parodyti konfliktų tarp vadovų priežastis dėl charakterių skirtingumų ir parodyti būdus, kaip juos išspręsti, kad komanda būtų efektyvi ir labiau harmoninga,
• išryškinti stipriąsias vadovų komandos puses bei parodyti, kaip save tinkamai "eksploatuoti", kad auginti verslo rezultatus.

PROBLEMATIKA

• žmonės gyvena savuose įsivaizdavimuose, koks yra pasaulis ir juos supantys kiti žmonės, ir patiria konfliktą, kai kiti žmonės elgiasi, ne taip, kaip tikimasi, o ypač jei tie žmonės yra ambicingi kolegos vadovai, su kuriais tenka kas dieną sąveikauti.
• kaip suprasti, kokie yra kiti žmonės, su kuriais sąveikaujama versle ir kaip atrasti tą harmonijos ribą sujungiant skirtingus charakterius, auklėjimus, vertybes padeda visų pirma aiškaus vaizdo pamatymas. Matant aiškią situaciją, jau galima daryti sprendimus, t.y. kaip nukreipti skirtingus charakterius verslo augimo link.

KĄ SIŪLOME?

• aiškų vadovų / valdybos narių komandos charakterių vaizdą, bei verslo augimui trukdančių ir verslo augimui padėsiančių savybių įvardijimą.

IŠBANDYKITE FENOTIPOLOGIJĄ PRAKTIŠKAI

G.Švetkausko Facebook profilio nuoroda čia.
LinkedIn profilio nuoroda čia.

PROGRAMA

I variantas:

• specialus vadovų komandos susirinkimas, kurio metu įvardijami komados narių charakteriai, savybės, kurios gali trukdyti darbo rezultatams (ir patarimai, o ką visgi daryti), bei stipriųjų charakterių pusių išryškinimas,
• atsakymai į klausimus, kodėl tarp kai kurių konkrečių vadovų komandos narių kyla konfliktai (dėl charakterių savybių skirtingumo) ir kaip juos išspręsti, kad konflikto nebūtų, darbas vyktų, o verslo rezultatai - gerėtų.

II variantas:

1. Įvadinis susitikimas:
• specialus vadovų komandos susirinkimas, kurio metu įvardijami komados narių charakteriai, savybės, kurios gali trukdyti darbo rezultatams (ir patarimai, o ką visgi daryti), bei stipriųjų charakterių pusių išryškinimas.
• atsakymai į klausimus, kodėl tarp kai kurių konkrečių komandos narių kyla konfliktai ir kaip juos išspręsti, kad konflikto nebūtų, o darbas vyktų, rezultatai - gerėtų.

2. Reguliarus dalyvavimas įmonės vadovų komandos susirinkimuose, kaip išorinis konsultantas siekiant tokių tikslų:
• padėti struktūruoti vadovų komandos narių mintis, parodyti, kaip alternatyviai galima spręsti užduotis, klausimus, problemas,
• padėti optimizuoti sprendimus bei užduotis vadovų komandos nariams, kad būtų mažiau konflikto ir daugiau rezultato.

PASLAUGOS NAUDA

• aiškus vadovų komandos narių charakterių vaizdas,
• aiškios konfliktų, tarp komandos narių priežastys ir kaip jas eliminuoti,
• aiškios stipriosios vadovų komandos narių savybės ir atskleisti "miegantys" talentai,
• šviežias požiūris iš šalies, kaip susistyguoti ir optimizuoti žmogiškąjį faktorių įmonėje.

ATSILIEPIMAI

"Giedrius pažintinės paslaugos metu padėjo mums pasiskirstyti pareigomis, įsivertinti, kur kieno kokios stipriosios pusės ir t.t. Aš mačiau savo akimis, kaip mano kolegos, partneriai realiai sėdėjo atvipusiais žandikauliais ir sako: "Ok! Tai ką dabar daryti?!" Kolegoms atsivėrė akys, kas per žmogus esame kiekvienas iš mūsų ir kaip save efektyviasiai galime panaudoti mūsų organizacijos labui. Giedrius, kaip fenotipologijos specialistas puikiai pardavė save!".

SUSIPAŽINKITE SU GIEDRIUMI ŠVETKAUSKU

Power Hit Radio Giedrius Švetkauskas apie Marko Lučino fenotipologiją

LRT, "Labas rytas, Lietuva": Nejauku tapo net ir Liudui Mikalauskui kaip skaitomi ir su charakterio savybėmis siejami veido bruožai

"Persona grata": Raigardas Musnickas ir Giedrius Švetkauskas

N.B.!!

• Paslaugos "Vadovų charakteriai: kaip efektyviai susitarti valdybos susirinkimo metu?" Giedrius Švetkauskas neduoda rekomedacijų, ką atleisti iš komandos. Giedriaus paslaugos esmė - kaip gauti rezultatą, kaip susišnekėti jau esamiems vadovų komandos nariams.

• Esant personalo atrankos ir audito poreikiui, galima užsisakyti Giedriaus Švetkausko atstovaujamų fenotipologijos bendraautorių Marko Lučino ir Nelli Orlovskaja konsultaciją: "Personalo atranka ir auditas: charakterio atitikimas pareigybėms, kompetencijos, lojalumo ir pavojingumo bedrovei lygmuo, tinkamo "eksploatavimo" instrukcijos".

Plačiau >>

N.B. 2 !!

• Paslaugos "Vadovų charakteriai: kaip efektyviai susitarti valdybos susirinkimo metu?" Giedrius Švetkauskas nemoko fenotipologijos metodikos, t.y. nepasakoja, pagal kokius išorinius genetinius požymius yra identifikuojamos charakterio savybės.

• Esant poreikiui išmokti fenotipologijos metodiką, galima dalyvauti Giedriaus Švetkausko organizuojamuose fenotipologijos autoriaus Marko Lučino seminaruose "Žmogaus fenotipas versle".

Plačiau >>

N.B. 3 !!

• Paslaugos "Vadovų charakteriai: kaip efektyviai susitarti valdybos susirinkimo metu?" Giedrius Švetkauskas padeda struktūruoti vadovų komandos mintis / sprendimus, pažvelgti į verslą iš šalies, tačiau neatlieka detalios verslo funkcinės analizės ir nekuria inovatyvių sprendimų.

• Esant poreikiui atlikti išsamią funkcinę verslo analizę siekiant sustiprinti verslo pozicijas rinkoje, galima užsisakyti diversijų analitikės Nelli Orlovskaja atliekamą "Diversinę funkcinę analizę".

Plačiau >>

• Esant poreikiui sukurti pelningus, inovatyvius, konkurencingus sprendimus, nišas, prekes ir paslaugas, galima užsisakyti inovacijų kūrėjo Marko Lučino ir diversijų analitikės Nelli Orlovskaja konsultacinę paslaugą "Pelningų ir konkurencingų verslo nišų, produktų, paslaugų kūrimas".

Plačiau >>

  Pasiteiravimas dėl konsultacijos "Vadovų charakteriai: kaip efektyviai susitarti valdybos susirinkimo metu?"

  Informacija apie renginį

  DATA: derinama individualiai su užsakovu. Registruokitės dabar!

  Konsultantas

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer