„Viva persona“ yra 2005 m. įkurta kompanija, kuri parduoda sąmoningumą išskirtinių seminarų ir konsultacijų forma, bendradarbiaudama su vertingais užsienio lektoriais - praktikais. Šie puikiai organizuoti ir įdomūs mokymai, renginiai bei paskaitos skirti nuolatiniu asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu suinteresuotiems žmonėms bei organizacijoms.

„Viva persona“ – unikalių know-how technologijų ir specialistų dėka pagiliname žmonių sąmoningumą ir pageriname rezultatus asmeninio gyvenimo ir profesinėse srityse.
- Giedrius Švetkauskas -
sąmoningumo pardavėjas, direktorius

sąmoningumo pardavėjas, direktorius
GIEDRIUS ŠVETKAUSKAS
Plačiau >>

„Viva persona“ bendradarbiauja su profesionaliai ir įdomiai įvairių temų seminarus vedančiais lektoriais - praktikais iš įvairių pasaulio šalių. Vertingos žinios ir įgūdžiai, naujos idėjos ir pažintys, pozityvios emocijos ir stipri motyvacija yra pagrindas, kuris užtikrina klientų pasitenkinimą „Viva persona“.

Pagrindiniai mūsų klientai – įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir profesijų įmonių savininkai (-ės) ir vadovai (-ės). Šiuos naudingus seminarus taip pat renkasi įmonės, kurios rūpinasi savo darbuotojų kompetencijos didinimu, nori suteikti jiems kuo daugiau žinių bei įgūdžių ir sukurti profesionalią komandą, kuri nebijo iššūkių ir nuolat ieško naujų galimybių.