„Viva persona“ yra 2005 m. įkurta kompanija, kuri parduoda sąmoningumą išskirtinių seminarų, renginių, paskaitų ir konsultacijų forma, bendradarbiaudama su vertingais užsienio lektoriais-praktikais. Šie puikiai organizuoti ir įdomūs mokymai, renginiai bei paskaitos skirti nuolatiniu asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu suinteresuotiems žmonėms bei organizacijoms.

„Viva persona“ misija – populiarinti ir diegti unikalias know-how technologijas, skatinančias žmonių sąmoningumo bei jų siekiamų rezultatų augimą asmeninio gyvenimo ir profesinėse srityse.
– Giedrius Švetkauskas –

Giedrius Švetkauskas
sąmoningumo pardavėjas


„Viva persona“ bendradarbiauja su profesionaliai ir įdomiai įvairių temų seminarus vedančiais lektoriais-praktikais iš įvairių pasaulio šalių. Vertingos žinios ir įgūdžiai, naujos idėjos ir pažintys, pozityvios emocijos ir stipri motyvacija yra pagrindas, kuris užtikrina klientų pasitenkinimą „Viva persona“.

Mūsų klientai – įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir profesijų žmonės. Šiuos naudingus seminarus taip pat renkasi įmonės, kurios rūpinasi savo darbuotojų kompetencijos didinimu, nori suteikti jiems kuo daugiau žinių bei įgūdžių ir sukurti profesionalią komandą, kuri nebijo iššūkių ir nuolat ieško naujų galimybių.


Marko Lučino fenotipologijos pristatymas Power Hit Radio laidoje.