Metodikos

Fenotipologija

1. Prarandate laiką ir pinigus netinkamai pasirenkant darbuotojus?
2. Renkatės gyvenimo ar verslo partnerį (-ę) ir norite iš anksto žinoti, koks bus Jūsų santykių scenarijus?
3. Nežinote, kokios veiklos sritys ir profesijos tinka Jūsų charakteriui ir yra komerciškai racionalios?
4. Norite sužinoti savo vaikų prigimtinius talentus ir kaip juos išugdyti veikliais, darbščiais, bei sėkmingais sociume žmonėmis?

Fenotipologija – tai technologija, skirta identifikuoti žmonių charakterius pagal jų išorinius genetinius požymius. Marko Lučino fenotipologijos dėka galėsite atpažinti bet kurio žmogaus charakterio bruožus ir savybes, kurių nežino nei jis (ji) pats (pati), nei jo (jos) artimieji ar geri pažįstami ir galėsite efektyviai panaudoti gautą informaciją apie žmogaus charakterį savo poreikiams.

Fenotipologija efektyviai naudojama 1) atsirenkant ir audituojant personalą, 2) padedant parinkti komerciškai racionalias veiklos sritis (ir profesijas) tiek suaugusiems, tiek paaugliams, 3) atliekant verslo ir asmeninių partnerių (poros) suderinamumo analizes bei numatant poros santykių vystymosi perspektyvas, 4) vaikų charakterių ugdymo strategijos parinkimui, 5) ir kt.

Sveikatos ir Sielos terapija

1. Siekiate išsilaisvinti iš ilgalaikių kankinančių skausmų savo kūne ar chroniškų ligų?
2. Norite patirti "čia ir dabar" laimės akimirkas bei gyventi harmonijoje su savo Sielos poreikiais?

Sielos terapija - tai 1) psichosomatikos ir įvairių psichologijos sričių praktinių metodų, pagrįstų ilgalaikiais tyrimais ir įrodžiusių savo efektyvumą juos praktiškai taikant su įvairiais žmonėmis bei 2) Romano Goldrino daugiau nei 30 metų patirties dirbant su žmonėmis ir 3) jo unikalių asmeninių esktrasensorinio jautimo savybių sintezė, skirta žmogaus energijos, sveikatos, emocinių būsenų atstatymui.

Sielos (jaučiančioji smegenų dalis) terapijos dėka įdentifikuojamos kūno negalavimų bei ligų psichosomatinės priežastys ir vadovaujantis R.Goldrino patarimais, kaip elgtis su savimi, kad nebekurti ligos simptomų, galima tapti visiškai sveiku (-a) (jei žmogus to iš tiesų pats (-i) nori), bei galų gale mėgautis gyvenimu, patirti laimės akimirkas.

Pasak R.Goldrino „Sveikos Sielos kūnas yra sveikas“.

Ritmologija

1. Kaip per savo "gyvenimo knygos" ženklus išmokti orientuotis savo gyvenimo kelyje?
2. Kaip iš anksto anuliuoti negatyvius įvykius arba sušvelninti jų poveikį, bei kaip materializuoti norimus, bet "snaudžiančius" Jūsų gyvenimo įvykius?
3. Kaip užpildyti savo kūną energija, o smegenis pervesti į "flow - laiko" būseną ir patirti "gyvenimo be pastangų" būsenas?

Ritmo Metodas 7P0 (Ritmologija) - tai unikalus Evdokijos D. Lučezarnovos sukurtas metodas, leidžiantis itin efektyviai spręsti gyvenimiškas ir verslo problemas, ypač, kai kiti metodai nebepadeda.

Yra žmonėms įprastas (normalus) gyvenimas erdvėje ir yra gyvenimas Laike. Laike gyvena ženklai, kuriais vadovaudamasis žmogus geba pastebėti ir eiti savo tik jam (jai) asmeniškai skirta trajektorija, t.y. Laike gyvenančio žmogaus kūnas yra sveikas ir energingas, smegenys - švarios nuo toksinų ir aktyvios, žmogaus veikla (verslas) yra sėkminga, o gyvenimas užpildytas laimės jausmu.

"Viva persona" bendradarbiauja su Irina Kolarž, kuri yra viena profesionaliausių ritmologių - eksperčių.

Stipraus mąstymo technologija

1. Trūksta pelningų, konkurencingų, drąsių, unikalių, efektyvių sprendimų versle?
2. Norite atrasti ar sukurti pelningas verslo nišas?
3. Galvojate apie verslo plėtrą ir reikia pelningų produktų, paslaugų, naujų verslo nišų idėjų, kurie (-ios) šiuo metu dar net neegzistuoja rinkoje?

Pelningos inovacijos, tai viena pagrindinių šiuolaikinio verslo augimo garantijų.

Marko Lučino "Stipraus mąstymo technologija" - tai algoritmuoto rezultatyvaus mąstymo įrankis, kuris padeda konkurencingų ir pelningų inovacijų paieškos procesą, kuriant rinkoje dar neegzistuojančius produktus ir paslaugas, paversti išskirtiniu ir itin efektyviu.

"Stiprus mąstymas", tai technologija, galinti padėti susitiprinti Jūsų verslo pozicijas.

Asmeninės jėgos susigrąžinimas

Ieškote jėgos savo tikslų ir potencialo realizavimui?

Dažniausiai žmonės ieško jėgų, kai susiduria su kokiais nors įvykiais, prieštaraujančiais jų planams, t.y. kai žmogui trukdo "visata", tam tikri įvykiai, žmonės, t.y. kai kažkas vyksta ne taip. Žmogus planuoja viena, o gaunasi priešingi rezultatai. Tai puikus metas pažvelgti į tai, kam žmogus išleidžia savo jėgas ir kiek jis (ji) beturi tų jėgų.

Dauguma žmonių net neįtaria, koks juose yra didžiulis jėgos užtaisas, kadangi jis yra padengtas šimtais sluoksnių nuosavų minčių apie tai, koks yra pasaulis, bei baimių, tam tikrų suvokimų ir viskuo, kas neturi nieko bendro su realiu pasauliu, tačiau pačiam žmogui tai yra pagrindas, per kurį jis (ji) vertina gyvenimą.

Kai žmogus turi iššūkį, vertą jo potencialo, kyla klausimas iš kur gauti jėgų jo realizavimui. Tai puikus momentas susipažinti su savo jėga, kuri prigimtinai yra kiekviename mūsų.

Diversinė funkcinė analizė

1. Norite optimizuoti verslo procesus, patirti mažesnes sąnaudas, atrasti paslėptus resursus bei uždirbti didesnį pelną?
2. Siekiate sustiprinti savo verslo pozicijas rinkoje?

Tam, kad optimizuoti visą verslo procesą siekiant, kad darbas taptų paprastesniu, sumažėtų sąnaudos, o pelnas taptų stabilesniu, bei atrastumėte paslėptus nemokamus verslo resursus, šiuo tikslu atliekama diversinė funkcinė verslo analizė bei pateikiamos rekomendacijos, ką daryti, kad sustiprinti savo verslo pozicijas rinkoje.

Verslo savininkas / vadovas gauna aiškų savo verslo paveikslą, kurio kaip taisyklė, savininkai / vadovai niekada tiksliai nežino, kaip ir nežino visų paslėptų grėsmių ir galimybių. Kodėl nežino? Nes nedalyvauja visuose procesuose, o dirba su iškreipta verslo valdymo informacija ar jos nuotrupomis.

Diversinės funkcinės analizės rezultatas - aiškios, konkrečios, pragmatiškos, verslo konkurencingumą padidinsiančios rekomedacijos, kurių dėka bus galima sustiprinti savo verslo pozicijas rinkoje. Arba jį laiku parduoti, jei verslo perspektyvos - beviltiškos.

"Stebuklingi žinių perliukai Ievai"

1. Esate veikli moteris ir norite iš savo gyvenimo pasiimti dar daugiau?
2. Norite turėti išmintingą mentorę, kurios patarimų dėka taptumėte dar sėkmingesne savo veikloje ir asmeniniame gyvenime?

Nelli Orlovskaja - diversijų analitikė, fenotipologijos bendraautorė, verslo konsultantė, promočiutė, nuo 2020 m. per programų ciklą “Stebuklingi žinių perliukai Ievai” su veikliomis ir aktyviomis moterimis dalinasi unikaliomis metodikomis bei savo ilgamete patirtimi moterims svarbiose asmeninio gyvenimo ir darbinėse temose, pvz. kaip naudotis vyriško mąstymo instrumentais, kaip naudotis tam tikrais moters fiziologijos elementais, kaip formuoti savo balsą ir charakterį, kaip išryškinti savo charizmą, kaip efektyviai ugdyti vaikus ir daugeliu kitų temų.

Po mano seminarų daugeliui moterų dingsta baimė, kad nebėra išeities, kad jau nieko nebegalima padaryti. Visada galima kažką padaryti, jei mąstai ir klausimus sprendi tinkamai, ir jei darai – dažniausiai gauni super efektą.