Sielos Terapija

KAS YRA SIELOS TERAPIJA?

Sielos terapija - tai 1) psichosomatikos ir įvairių psichologijos sričių praktinių metodų, pagrįstų ilgalaikiais tyrimais ir įrodžiusių savo efektyvumą juos praktiškai taikant su įvairiais žmonėmis bei 2) Romano Goldrino daugiau nei 30 metų patirties dirbant su žmonėmis ir 3) jo unikalių asmeninių esktrasensorinio jautimo savybių sintezė, skirta žmogaus energijos, sveikatos, emocinių būsenų atstatymui.

Sielos (jaučiančioji smegenų dalis) terapijos dėka įdentifikuojamos kūno negalavimų bei ligų psichosomatinės priežastys ir vadovaujantis R.Goldrino patarimais, kaip elgtis su savimi, kad nebekurti ligos simptomų, galima tapti visiškai sveiku (-a) (jei žmogus to iš tiesų pats (-i) nori), bei galų gale mėgautis gyvenimu, patirti laimės akimirkas.

Pasak R.Goldrino „Sveikos Sielos kūnas yra sveikas“.

KAS SUKŪRĖ SIELOS TERAPIJĄ?

APIE SIELOS TERAPEUTĄ

Romanas Goldrinas, padedant jo tėvui, Estijos nusipelniusiam mokytojui ir lengvosios atletikos treneriui Aleksandrui Goldrinui, dar vaikystėje ėmė studijuoti žmogaus anatomiją ir fiziologiją, susipažino su akupunktūra, įsisavino klasikinio sportinio masažo programą ir dar besimokydamas mokykloje, jau 8 klasėje naudodamas masažo technikas ėmė padėti tėvo treniruojamiems sportininkams ir savo draugams, kurie patirdavo daug traumų.

Dėstytojas metodininkas, kineziterapeutas, tanatoterapeutas, neotantra ir išplėstų sąmonės būsenų (per kvėpavimą ir kūno technikas) instruktorius, kelių metodikų autorius, praktikuojantis psichosomatikas, sukūręs Sielos terapijos metodiką.

Dirbdamas su pacientais ir seminarų dalyviais, R.Goldrinas naudoja šiuos metodus:
• kvėpavimo ir vidinės pusiausvyros atstatymo metodus;
• osteopatinius metodus;
• energetinių centrų ir potencialų atstatymo metodus;
• masažą ir minkštąsias manualinės terapijos technikas; masažą ir vidinių organų spazmų nuėmimo technikas; funkcinių blokų nuėmimo nuo stuburo slankstelių metodus;
• motyvacinės informacijos parinkimą;
• baimių analizės, priežasties-pasekmės ir „juodųjų“ scenarijų peržiūrėjimo technikas;
• išmoko savidiagnostikos, saviįtaigos, atsipalaidavimo, pusiausvyros metodų, parenka reikiamą infomaciją;
• esant poreikiui supažindina su transasmenybinės psichologijos metodais, holistine medicina, Holotropiniu kvėpavimu, atpalaiduojančiuoju kvėpavimu, dinamine meditacija ir perėjimo meditacija.

PATIRTIS

Nuo 1997 m. Romanas Goldrinas per seminarus, konsultacijas padėjo daugiau nei 2500 žmonių ir nuolat jaučia vidinį pašaukimą padėti kitiems žmonėms pakeisti savo gyvenimus, padėti tapti sveikiems ir laimingiems.

Nuo 2006 iki 2021 m. Lietuvoje „Viva persona“ kvietimu pravedė virš 70-ies seminarų tokiomis temomis kaip „Gyvenk 100 %“, „Kaip savo vaikus padaryti laimingais“, „Pusiausvyros anatomija“, „Širdies kvėpavimas“, „Pokalbis su savo Siela“, „Tarnystė savo Sielai“, "Aš tarnauju savo Sielai".

KAS IR SU KOKIOMIS PROBLEMOMIS DAŽNIAUSIAI KREIPIASI Į ROMANĄ GOLDRINĄ?

R.Goldrino individualiose konsultacijose ir seminaruose lankosi nuostabūs, įdomūs, sėkmingi ir talentingi žmonės!

• Esminės jų problemos - tai kūno skausmai bei judėjimo laisvės apribojimai, kurių nepavyksta pašalinti ar nustatyti kūno negalavimų atsiradimo priežasties įprastais medicininiais būdais.
• Antra didelė problemų grupė - sunkūs, tarsi be akivaizdžių priežasčių atsiradę susirgimai, kurių nesugeba įveikti konservatyvūs gydymo būdai.
• Trečioji grupė - žmonės, kuriems reikalinga pagalba priimti svarbius gyvenimiškus sprendimus!

Nėra prasmės vardinti medicininių diagnozių, kadangi jų labai daug ir jos dažniausiai neatspindi tikrosios žmogaus būsenos. Mano tyrinėjimų išvada - sveikatos problemų priežastis pas visus yra bendra. Kadangi aš neužsiimu simptomais, o dirbu priežasties lygmenyje, todėl mano darbo su žmogumi pasekmė - dingsta įvairios sveikatos problemos.
– Romanas Goldrinas –

Kokias problemas R.Goldrinas padeda išspręsti žmonėms jo vedamuose seansuose?

• Sąnarių ir stuburo susirgimai,
• raumenų skausmai,
• galvos skausmai,
• perteklinis svoris,
• hormonų sistemos sutrikimai,
• reprodukcinės sistemos sutrikimai,
• nevaisingumas,
• depresija,
• gyvenimo džiaugsmo nebuvimas,
• vidinės kliūtys priimti konkrečius sprendimus,
• savo paskirties, misijos ir kelio nesuvokimas,
• mirties, praradimo ir pokyčių baimė.

Visose šiose temose po R.Goldrino seansų žmonės gauna teigiamus rezultatus.

Kokie patys ryškiausi R.Goldrino darbo su pacientais rezultatai?

Esminiai rezultatai - šypsena veide, lengvumas kūne, aiškumas galvoje, energijos gausa, bei noras gyventi visavertį gyvenimą! Ryškių atvejų buvo labai daug!

Pavyzdžiui:

• Vienam vyrui keletą metų skaudėjo nugarą, kurią jis nesėkmingai gydė. Kai kartu su juo grįžome į problemos atsiradimo momentą ir nustatėme, kur buvo jo klaida, ir kai jis nuoširdžiai išjautė tą situaciją bei pekeitė požiūrį į tą įvykį - beveik iškart jam atlėgo nugaros skausmai. Žmogus dar ilgą laiką negalėjo patikėti, kad mūsų mintys ir emocijos gali taip greitai veikti mūsų fizinį kūną.
• Panašus atvejis buvo su moterimi, kuri jautė stiprius galvos skausmus. Kai ji suvokė, kad nukrypo nuo savo tikrojo kelio, paprašė savęs atleidimo ir tvirtai nusprendė pradėti pokyčius savo gyvenime, skausmas dingo!
• Beje, šiandien kaip tik įvyko puikus darbo su radikulitu ir stiprių skausmų juosmens srityje pavyzdys. Skausmai pacientui prasidėjo prieš pusę metų. Kai analizavome, kas vyko žmogaus gyvenime būtent tuo periodu, kai sugebėjome išryškinti esminius traumuojančius įvykus, kai svarstėme alternatyvų požiūrį į situaciją bei alternatyvų elgesį tuo momentu ir kai paprašėme savo paties kūno atleidimo, skausmas dingo ir atsirado lengvumo bei šilumos pojūtis visame kūne. Šio rezultato pašalinis efektas - džiaugsmas veide, atsiradęs apetitas (iki to laiko klientas keletą savaičių vertė save maitintis, kadangi visiškai nenorėjo valgyti), atsiradusios svajonės ir planai ateičiai.

Kuo unikalus R.Goldrino “Sielos terapijos" metodas?

Šio metodo unikalumas - jo efektyvumas, greitis bei paprastumas. Metodas apjungia šiuolaikines žmogaus biomechanikos, fiziologijos ir psichologijos žinias. Tai tiksli sistema, veikianti vadovaujantis tam tikromis taisyklėmis. Jei šiuolaikinio automobilio valdymą imtume kaip analogiją, turint mintyje visą automobilio, kaip mechanizmo sudėtingumą, tai žinome, kad po trumpo apmokymo valdyti jį tampa pakankamai paprasta. Automobilio gedimus pastebėti taip pat pakankamai paprasta, kadangi apie juos signalizuoja raudonos spalvos daviklis. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie žmogaus organizmą. Kalbant automobiliniais terminais, mano metodas moko pastebėti “gedimų signalus” ir laiku atlikti “techninę apžiūrą”.

Kaip vyksta R.Goldrino darbas su pacientais?

Darbas prasideda nuo žmogaus užsakymo, jo konkretaus noro ir tikslo įvardijimo. Šiame etape labai svarbu įvardinti, kas yra tikslas, o kas yra priemonės konkretaus tikslo pasiekimui. Tada kartu su pacientu atliekame analitinę laiko, sąlygų, galimų priežasčių, provokuojančių faktorių analizę. Susitariame dėl tikrųjų vertybių. Keleto metodų pagalba atliekame kūno diagnostiką. Ugdome “bendravimo” su kūnu praktiką, tuo tikslu naudojant tam tikrus testavimo elementus. Įsitikinus kūno atsakymų adekvatumu, pereiname prie skausmų ar pažeidimų paciento kūne priežasčių ir prie savaiminio atsistatymo būdų. Tikrinamas gautų rezultatų efektyvumas. Esant poreikiui, užduodami “namų darbai”.

Kuo R.Goldrino metodas ir požiūris į gydymą skiriasi nuo tradicinės medicinos?

R. Goldrino požiūris nuo klasikinės medicinos skiriasi tuo, kad jis analizuoja žmogaus organizmą kaip visumą, kaip savireguliuojančią sistemą, siekiančią išsaugoti pirminę vidinę pusiausvyrą. R. Goldrino metode esmine kūno skausmų ar susirgimų priežastimi yra nervų sistemos reakcija į chronišką arba padidintą stresą, kurią, kaip taisyklė, sukelia logiškoji proto dalis. Žmonės yra taip išauklėti, kad nesupranta arba bijo savo kūno reakcijų, todėl nepasitiki savimi. Dialogo pradžioje nustačius kontaktą su savo kūnu, žmogus labai greitai pajaučia skirtumą kūno pojūčiuose, judėjimo laisvume, nuotaikos pokytyje. Pas jį atsiranda pasirinkimas ar sekti paskui kūno “balsą”, ar elgtis pagal suformuotus senus įpročius ir taisykles. Jei daromas pasirinkimas į sveikatos, harmonijos pusę, pokyčiai cheminiame ir fiziniame lygmenyje pradeda vykti greitai. Kartais akimirksniu. Daugeliui žmonių tai panašu į stebuklą.

Kuo R.Goldrino metodas ir požiūris į gydymą skiriasi nuo kitų netradicinės medicinos gydytojų?

Nuo kitų netradicinės medicinos gydytojų R. Goldrinas skiriasi visų pirma tuo, kad jis negydo, o rodo darbo su žmogaus organizmu principus, padeda sutvarkyti komunikaciją su savo Siela (jaučiančiąja smegenų dalimi) ir padeda įsitikinti, kaip keičiasi būsena, kai daromas pasirinkimas, kuris tinka konkrečiam žmogui konkrečioje situacijoje! Paprasčiau šnekant, R. Goldrinas padeda aktyvuoti žmogaus vidinius resursus savigydai, kai pats žmogus to sąmoningai nori!

Kodėl R.Goldrino metodas susijęs su Sielos gydymu, Sielos terapija, nors pas jį žmonės kreipiasi su skausmais kūne ir kitais kūno negalavimais?

Siela - tai jaučiančioji smegenų dalis, ji “kalba” su žmogumi per jo kūną. Kiekvienam žmogui pažįstamos frazės: “Lengva dūšiai”, "Siela išskleidė sparnus”, “Akmuo nuo širdies (Sielos) nusirito”. Tai būsenos, kai žmogus fiziškai jaučia lengvumą savo kūne, jėgų antplūdį, šypseną veide, jis netgi ištiesina savo stuburą ir tampa aukštesniu! Deja, daugelio žmonių sielos yra daugiau ar mažiau traumuotos. Išgydyti savo sielą gali tik pats žmogus, t.y. be jo geros valios tai praktiškai neįmanoma! Skausmas ir negalavimai kūne, tai jau ne kūno balsas, o labiau desperatiškas kūno pagalbos šauksmas bei kvietimas kūno savininkui veikti ir inicijuoti pokyčius savo gyvenime. Tačiau jei žmogus nėra įpratęs vertinti skausmą kūne kaip reiškinį, jis nemoka kreipti dėmesio į kūno signalus. Pradžioje žmogui reikia padėti atstatyti kontaktą su pačiu savimi, su savo kūnu. Kai tai pavyksta, visa kita einasi lengvai!

KŪNO NEGALAVIMŲ DIAGNOSTIKA PER 1 VIZITĄ

Patiriate kūno negalavimų ar ligų ir nežinote jų priežasčių?
Užpildykite anketą ir per savaitę sužinokite preliminarias Jūsų kūno negalavimų psichosomatines priežastis, bei ką daryti, kad tapti sveiku (-a)!
(paslauga teikiama nemokamai)

Kūno negalavimų diagnonstika LT psichosomatika small Romanas Goldrinas Viva persona

  ARTIMIAUSI SIELOS TERAPIJOS SEMINARAI

  Select Category
  ROMANAS GOLDRINAS „POKALBIS SU SAVO SIELA”
  Birželio19, 2024

  ROMANAS GOLDRINAS „POKALBIS SU SAVO SIELA”

  Turite viską išskyrus džiaugsmo gyvenimu jausmą? Sukatės tarsi užburtame rate ir sunku pasiekti norimus rezultatus? Su R. Goldrino pagalba paklauskite savo Sielos, o ko ji iš tiesų nori!
  Internetu (ZOOM platforma)
  ROMANAS GOLDRINAS „KŪNO NEGALAVIMAI. KĄ APIE TAI SAKO SIELA?”
  Rugpjūčio26, 2024

  ROMANAS GOLDRINAS „KŪNO NEGALAVIMAI. KĄ APIE TAI SAKO SIELA?”

  Domitės informacija apie proto ir kūno negalavimų sąryšį? Sužinokite apie tai iš R. Goldrino ir prisilieskite prie savo Sielos!   
  Internetu (ZOOM platforma)

  SIELOS TERAPIJOS KONSULTACIJOS

  ROMANAS GOLDRINAS „SIELOS TERAPIJA“ (IND.)

  ROMANAS GOLDRINAS „SIELOS TERAPIJA“ (IND.)

  Siekiate išsilaisvinti iš ilgalaikių kankinančių skausmų savo kūne? Šio metodo dėka padėkite savo kūnui tapti visiškai sveiku!  
  Internetu (ZOOM platforma)

  SIELOS TERAPIJOS SEMINARAI (ATVIRA DATA)

  ROMANAS GOLDRINAS „TARNYSTĖ SAVO SIELAI”

  ROMANAS GOLDRINAS „TARNYSTĖ SAVO SIELAI”

  Ar Jūsų kūnas rodo tam tikrus sveikatos negalavimo signalus (sutrikimus)? Reikia priimti atsakingą sprendimą gyvenime, bet nežinote, kuris sprendimas yra teisingas? Bijote nežinomybės, bei drąsiai gyventi ir kvėpuoti pilna krūtine? Išmokite tarnauti savo Sielai, tapkite sveikais, laimingais ir iš tiesų gyvais!
  Internetu (ZOOM platforma)
  ROMANAS GOLDRINAS „ŠIRDIES KVĖPAVIMAS”

  ROMANAS GOLDRINAS „ŠIRDIES KVĖPAVIMAS”

  Vangi būsena, sukasi įkyrios mintys, kūnas pavargęs, trūksta energijos? Pakvėpuokite širdimi ir per 5 minutes pereikite į resursinę būseną!
  Internetu (ZOOM platforma)

  SIELOS TERAPIJOS SEMINARAI ĮMONĖMS

  ROMANAS GOLDRINAS „SVEIKA (-S) VADOVĖ (-AS), SVEIKA KOMANDA”

  ROMANAS GOLDRINAS „SVEIKA (-S) VADOVĖ (-AS), SVEIKA KOMANDA”

  Komanda patiria per daug streso, pradeda sirgti, jai reikia išmokti greitai atstatyti savo jėgas? Susipažinkite su unikaliu R.Goldrino metodu!
  Užsakovo pageidaujamoje vietoje arba int...