•  
 • Seminaro laikas:
 • Vieta: viešbutis “Amberton Vilnius”, L.Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius

Siekiate išsilaisvinti iš ilgalaikių kankinančių skausmų savo kūne?
Šio metodo dėka padėkite savo kūnui tapti visiškai sveiku!
     
 


SEANSAI SKIRTI

 • žmonėms, patiriantiems ilgalaikius kūno skausmus (bei dėl to atsiradusius judėjimo laisvės apribojimus), kurių nepavyksta pašalinti ar nustatyti kūno negalavimų atsiradimo priežasties įprastais medicininiais būdais.
 • žmonėms, kurių susirgimai yra sunkūs bei atsiradę tarsi be akivaizdžių priežasčių ir kurių nesugeba įveikti konservatyvūs gydymo būdai.
 • žmonėms, kuriems reikalinga pagalba priimti svarbius gyvenimiškus sprendimus.

Kodėl žmonės serga?


Kodėl žmonės serga žvelgiant iš sielos perspektyvos?


SEANSŲ TIKSLAI

 • Trumpas 1.5 val. seansas tinka tiems, kurių problema yra “šviežia” arba jei žmonės turi konkrečių klausimų, į kuriuos reikalingi skubūs atsakymai. Taip pat tinka tiems, kurie jau anksčiau dalyvavo sielos terapijoje ir jiems reikalingas tik nedidelis lengvas atsistatymas ar kūno, sielos ir sąmonės pusiausvyros patikrinimas.
 • 4-ių valandų VIP seansas skirtas tiems, kurie nori ir gali sau leisti turėti individualų seminarą ir terapiją. Šis seansas leidžia per trumpą laiką išspręsti sunkias ir įsisenėjusias problemas. Būtina vidinė žmogaus motyvacija, nusiteikimas bandyti bei drąsa.

Gimdos kaklelio vėžys


Užsitęsusi pogimdyvinė depresija


Straipsniai:


Kodėl žmonės serga?


Kodėl skauda kaklą, nugarą, sąnarius?


Kodėl skauda galvą? Kodėl svaigsta galva?


Kodėl kankina depresija, nemiga, staigiai nuslenka plaukai?


Kodėl kankina chroniškos ligos?


Kodėl žmonės serga žvelgiant iš sielos perspektyvos?


APIE LIETIMINĘ SIELOS TERAPIJĄ

Problemos, kurias Romanas Goldrinas padeda išspręsti seansų metu:

 

 • Sąnarių ir stuburo susirgimai,
 • raumenų skausmai,
 • galvos skausmai,
 • perteklinis svoris,
 • hormonų sistemos sutrikimai,
 • reprodukcinės sistemos sutrikimai,
 • nevaisingumas,
 • depresija,
 • gyvenimo džiaugsmo nebuvimas,
 • vidinės kliūtys priimti konkrečius sprendimus,
 • savo paskirties, misijos ir kelio nesuvokimas,
 • mirties, praradimo ir pokyčių baimė.

Visose šiose temose po R. Goldrino seansų žmonės gauna teigiamus rezultatus.Nėra prasmės vardinti medicininių diagnozių, kadangi jų labai daug ir jos dažniausiai neatspindi tikrosios žmogaus būsenos. Mano tyrinėjimų išvada – sveikatos problemų priežastis pas visus yra bendra. Kadangi aš neužsiimu simptomais, o dirbu priežasties lygmenyje, todėl mano darbo su žmogumi pasekmė – dingsta įvairios sveikatos problemos.

– Romanas Goldrinas –Lietiminės sielos terapijos metodika kūno skausmų ir negalavimų kūne gydymui

 

Siela – tai jaučiančioji smegenų dalis, ji “kalba” su žmogumi per jo kūną. Kiekvienam žmogui pažįstamos frazės: “Lengva ant dūšios”, Siela išskleidė sparnus”, “Akmuo nuo širdies (sielos) nusirito”. Tai būsenos, kai žmogus fiziškai jaučia lengvumą savo kūne, jėgų antplūdį, šypseną veide, jis netgi ištiesina savo stuburą ir tampa aukštesniu! Deja, daugelio žmonių sielos yra daugiau ar mažiau traumuotos. Išgydyti savo sielą gali tik pats žmogus, t.y. be jo geros valios tai praktiškai neįmanoma! Skausmas ir negalavimai kūne, tai jau ne kūno balsas, o labiau desperatiškas kūno pagalbos šauksmas bei kvietimas kūno savininkui veikti ir inicijuoti pokyčius savo gyvenime. Tačiau jei žmogus nėra įpratęs vertinti skausmą kūne kaip reiškinį, jis nemoka kreipti dėmesio į kūno signalus. Pradžioje žmogui reikia padėti atstatyti kontaktą su pačiu savimi, su savo kūnu. Kai tai pavyksta, visa kita einasi lengvai!


R. Goldrino darbo su pacientais pavyzdžiai

 

Esminiai rezultatai – šypsena veide, lengvumas kūne, aiškumas galvoje, energijos gausa, bei noras gyventi visavertį gyvenimą! Ryškių atvejų buvo labai daug!

Pavyzdžiui:

 

 • Vienam vyrui keletą metų skaudėjo nugarą, kurią jis nesėkmingai gydė. Kai kartu su juo grįžome į problemos atsiradimo momentą ir nustatėme, kur buvo jo klaida, ir kai jis nuoširdžiai išjautė tą situaciją bei pekeitė požiūrį į tą įvykį – beveik iškart jam atlėgo nugaros skausmai. Žmogus dar ilgą laiką negalėjo patikėti, kad mūsų mintys ir emocijos gali taip greitai veikti mūsų fizinį kūną.
 • Panašus atvejis buvo su moterimi, kuri jautė stiprius galvos skausmus. Kai jis suvokė, kad nukrypo nuo savo tikrojo kelio, paprašė pas save atleidimo ir tvirtai nusprendė pradėti pokyčius savo gyvenime, skausmas dingo!
 • Beje, šiandien kaip tik įvyko puikus darbo su radikulitu ir stiprių skausmų juosmens srityje pavyzdys. Skausmai pacientui prasidėjo prieš pusę metų. Kai analizavome, kas vyko žmogaus gyvenime būtent tuo periodu, kai sugebėjome išryškinti esminius traumuojančius įvykus, kai svarstėme alternatyvų požiūrį į situaciją bei alternatyvų elgesį tuo momentu ir kai paprašėme savo paties kūno atleidimo, skausmas dingo ir atsirado lengvumo bei šilumos pojūtis visame kūne. Šio rezultato pašalinis efektas – džiaugsmas veide, atsiradęs apetitas (iki to laiko klientas keletą savaičių vertė save maitintis, kadangi visiškai nenorėjo valgyti), atsiradusios svajonės ir planai ateičiai.

Kaip vyksta darbas su pacientais?

 

Darbas prasideda nuo žmogaus užsakymo, jo konkretaus noro ir tikslo įvardijimo. Šiame etape labai svarbu įvardinti, kas yra tikslas, o kas yra priemonės konkretaus tikslo pasiekimui. Tada kartu su pacientu atliekame analitinę laiko, sąlygų, galimų priežasčių, provokuojančių faktorių analizę. Susitariame dėl tikrųjų vertybių. Keleto metodų pagalba atliekame kūno diagnostiką. Ugdome “bendravimo” su kūnu praktiką, tuo tikslu naudojant tam tikrus testavimo elementus. Įsitikinus kūno atsakymų adekvatumu, pereiname prie skausmų ar pažeidimų paciento kūne priežasčių ir prie savaiminio atsistatymo būdų. Tikrinamas gautų rezultatų efektyvumas. Esant poreikiui, užduodami “namų darbai”.1.5 val. konsultacijos metu

 

Taikomas Autorinis keleto terapijų krypčių ir daugelio metų patirties sintezės metodas, leidžiantis per trumpą laiką nuimti gilumines įtampas pasąmoniniame lygmenyje, pajusti jėgų antplūdį ir suvokti savo judėjimo kryptį.

 • Kūno signalų išvertimas į aiškią sąmonės kalbą;
 • Atsakymai į konkrečius klausimus ir pasirinkimo variantai iš energijos pusiausvyros, sveikatos bei sielos požiūrių perspektyvų;
 • Greita energetinės organizmo būsenos diagnostika;
 • Korekcija ir rekomendacijos savarankiškiems užsiėmimams.

Naudojami raumenų tonuso testavimo, praktinės kineziologijos, galvos smegenų alfa ritmų harmonizavimo, biologinio atgalinio ryšio su organizmu metodai, bei gaunama informacija iš tarpinės miego – budrumo būsenos.

Šių susitikimų efektas palaipsniui sumuojasi ir pasiekia maksimalų piką po 7 seansų.


4 val. VIP seanso metu

 

 • detali energetinės ir fizinės organizmo būklės diagnostika ir analizė bei priežasčių ir sprendimo būdų paieška;
 • giluminis darbas su kūnu įvairiuose lygmenyse: fiziniame, emociniame, energetiniame;
 • įvairių pojūčių patyrimai giluminio atsipalaidavimo metu bei laisvės ir spontaniškų judesių būsenose;
 • galimybė patirti absoliučios ir besąlyginės meilės būsenas! Susijungimas su savo giluminiu šaltiniu;
 • galimybė pradėti pokyčius savo gyvenime, pajausti laisvės, lengvumo ir laimės būsenas;
 • naudojami eteriniai aliejai, garso vibracijos, kvėpavimo ir darbo su kūnu technikos;
 • sukuriama sakralinė aplinka, kuri lydės, saugos ir padės keletą mėnesių po seanso;
 • rekomendacijos individualiam darbui su savimi bei išgyventų būsenų užfiksavimas;
 • naudojama lektoriaus asmeninės patirties bei 30 metų darbo praktikos su žmonėmis sintezė.


Lietiminės sielos terapijos metodo unikalumas

 

Šio metodo unikalumas – jo efektyvumas, greitis bei paprastumas. Metodas apjungia šiuolaikines žmogaus biomechanikos, fiziologijos ir psichologijos žinias. Tai tiksli sistema, veikianti vadovaujantis tam tikromis taisyklėmis. Jei šiuolaikinio automobilio valdymą imtume kaip analogiją, turint mintyje visą automobilio, kaip mechanizmo sudėtingumą, tai žinome, kad po trumpo apmokymo valdyti jį tampa pakankamai paprasta. Automobilio gedimus pastebėti taip pat pakankamai paprasta, kadangi apie juos signalizuoja raudonos spalvos daviklis. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie žmogaus organizmą. Kalbant automobiliniais terminais, mano metodas moko pastebėti “gedimų signalus” ir laiku atlikti “techninę apžiūrą”.


Kuo R. Goldrino metodas ir jo požiūris į gydymą skiriasi nuo tradicinės medicinos?

 

R. Goldrino požiūris nuo klasikinės medicinos skiriasi tuo, kad jis analizuoja žmogaus organizmą kaip visumą, kaip savireguliuojančią sistemą, siekiančią išsaugoti pirminę vidinę pusiausvyrą. Metode esmine kūno skausmų ar susirgimų priežastimi yra nervų sistemos reakcija į chronišką arba padidintą stresą, kurią, kaip taisyklė, sukelia logiškoji proto dalis. Žmonės yra taip išauklėti, kad nesupranta arba bijo savo kūno reakcijų, todėl nepasitiki savimi. Dialogo pradžioje nustačius kontaktą su savo kūnu, žmogus labai greitai pajaučia skirtumą kūno pojūčiuose, judėjimo laisvume, nuotaikos pokytyje. Pas jį atsiranda pasirinkimas ar sekti paskui kūno “balsą”, ar elgtis pagal suformuotus senus įpročius ir taisykles. Jei daromas pasirinkimas į sveikatos, harmonijos pusę, pokyčiai cheminiame ir fiziniame lygmenyje pradeda vykti greitai. Kartais akimirksniu. Daugeliui žmonių tai panašu į stebuklą.


Kuo R. Goldrino metodas ir jo požiūris į gydymą skiriasi nuo kitų netradicinės medicinos gydytojų?

 

Nuo kitų netradicinės medicinos gydytojų skiriasi visų pirma tuo, kad R. Goldrinas negydo, o rodo darbo su žmogaus organizmu principus, padeda sutvarkyti komunikaciją su savo siela (jaučiančiąja smegenų dalimi) ir padeda įsitikinti, kaip keičiasi būsena, kai daromas pasirinkimas, kuris tinka konkrečiam žmogui konkrečioje situacijoje! Paprasčiau šnekant, R. Goldrinas padeda aktyvuoti žmogaus vidinius resursus savigydai, kai pats žmogus to sąmoningai nori!1.5 VAL. KONSULTACIJOS NAUDA

 • suvoksite pasąmonines Jūsų gyvenimiškų problemų priežastis;
 • gausite atsakymus į Jums svarbius gyvenimiškus klausimus;
 • gausite instrumentus energetiniam ir psichologiniam atsistatymui;
 • gausite greitą energetinį pasikrovimą.

4 VAL. VIP SEANSO NAUDA

 • perėjimas į kokybiškai naują gyvenimo ir sprendimų priėmimo lygį.

INFORMACIJA APIE SUSITIKIMUS

 • vieta: viešbutis “Amberton Vilnius”, L.Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius,
 • konsultacijos trukmė: 1,5 val. (galimi laikai 2019.11.26 d.: 12.00 – 13.30 val., 14.00 – 14.30 val., 16.00 – 16.30 val.; 2019.11.27 d. 9.00 – 10.30 val.; 11.00 – 12.30 val.
 • VIP seanso trukmė: 4 val. (laikas suderinamas individualiai, registruokitės jau dabar),
 • kalba: rusų (galimas vertimas į lietuvių ir anglų kalbas (papildomas mokestis)),
 • apranga: patogi.

ATSILIEPIMAI
 • “Nusprendus užsisakyti Romano Goldrino VIP seansą, nebuvo jokių abejonių dėl jo kokybės ir reikalingumo, kadangi jau buvau ir bendrame kurse, ir individualioje konsultacijoje, tai – mano trečiasis susitikimas su R. Goldrinu. Romanas, kaip specialistas, man vertingas tuo, kad parodė metodą, leidžiantį gauti pasąmoninius atsakymus, kuriuos duoda ne mano protas, o mano kūnas į man svarbius gyvenimiškus bei su sveikata susijusius klausimus. Kadangi tai ne pirmas patyrimas gaunant R.Goldrino teikiamą vertę – praktikoje įsitikinau, kad kiekvienas toks atsakymas sutaupo man 3-5 mano gyvenimo metus, per kuriuos ir pats gaučiau tą atsakymą. Ši VIP sesija tikrai netiks silpniems, abejojantiems tokiais metodais žmonėms – rekomenduočiau pradėti nuo individualios konsultacijos. Tačiau jei Jūs esate sąmoningas žmogus, linkęs išbandyti naują – tai puikus, nors iš pirmo žvilgsnio ir brangus, kol nesuvoki jo vertės, instrumentas. Tačiau tai investicija, kuri man ne kartą atsipirko. Rekomenduoju VIP sesiją žmonėms, turintiems sveikatos klausimų bei žmonėms, turintiems dilemą ties gyvenimiškais pasirinkimais. Aš ir pats planuoju po po 4-5 metų, jei matysiu, kad liko neišspręstų klausimų susitikti su R.Goldrinu, savo srities meistru, dar kartą!” Vladislovas
 • “Roman Goldrin – tarsi juvelyras atradantis giliai paslėptas pasąmonines žmogaus negalavimų, ligų, blogos nuotaikos, energijos trūkumo, depresijos priežastis bei meistriškai parodantis žmogui kelią vidinės pusiausvyros link. Pasaulinio lygio specialistas!” Giedrius
 • “Esu sėkmingas žmogus, tačiau pastaruoju metu kilo klausimas, ar tai ko aš noriu yra tikrai tai, ko man gyvenime reikia. Kai “Viva persona” pasiūlė individualią sesiją “Transformuojanti kūno magija” su Romanu Goldrinu šiam klausimui išspręsti, man buvo labai svarbu, kad susitikimas vyktų iš tiesų su aukštos kvalifikacijos specialistu. Tai buvo esminė abejonė, stabdanti mane nuo galimo susitikimo. Visgi, kai susitikau su Romanu Goldrinu atradau labai daug. Visų pirma suvokimą, kad tikslai, kuriuos nusistatau turi derėti su mano vidiniais, pavadinkime – Sielos norais. Romanas Goldrinas šiam tikslui realizuoti panaudojo labai galingą techniką, kuri man leido identifikuoti, kad ne viskas, ko aš maniau, kad noriu, man iš tiesų yra reikalinga. Pradžioje seanso metu buvo sudėtinga girdėti savo organizmą, t.y. ką jis man sako, ko aš iš tiesų noriu. Tačiau virsmas įvyko. Rekomenduoju Romano Goldrino darbą kiekvienam sėkmingam versle dirbančiam žmogui – jis padės jums patiems atsakyti į klausimą, ko jums iš tiesų reikia, tam kad neprarastumėte laiko ir sveikatos. Visa kita bus labai paprasta.” Paulius
 • Jei kas paklaustų kaip jaučiuosi po susitikimo su Romanu Goldrinu, atsakyčiau vienareikšmiškai – GERIAU… Žinoma, pats susitikimas nebūna lengvas, nes nėra taip lengva ir paprasta pažvelgti į savo vidų ir pajusti tikrąją save… Tam pirmiausia reikia noro, taip pat pastangų ir tam tikro suvokimo, kas vyksta. Padedama Romano išmokstu įsiklausyti į save ir taip atrandu atsakymus į man rūpimus klausimus… ir pasidaro lengviau. Išsivaduoju iš susikaustymo ir nepilnavertiškumo jausmo. Įgaunu drąsos ir pasitikėjimo savimi. Šypsausi ir džiaugiuosi gyvenimu. Ačiū Romanui… Gerda
 • Susitikimo su Romanu Goldrinu metu paliečiau temas, kurios sužadino mano norą tobulėti ir keistis! Aidas
 • Mūsų itin skubančiame pasaulyje žinios apie asmenybę praverčia tada, kai reikia daryti sprendimus, kuriems sunku rasti pratišku argumentų. “Viva persona” rekomenduotas lektorius Roman Goldrin konsultacijos metu suteikė galimybę geriau pažinti žmogaus proto ir organizmo ryšius bei juos labiau vertinti. Sigita
 • Atrodytų, paskaitinėju psichologiją, ezoteriką, astrologiją, žinau, ko reikia norint save realizuoti, būti harmoningam ir sveikam. Bet praktiškai nuolat suklumpu ir būnu nepatenkinta šiame dinamiškame, konkurencingame, kupiname įtampos pasaulyje. Todėl kaip reikia tokių kaip Romano Goldrino paskaitų – stabtelėti, įsiklausyti, pagalvoti ir nurimti. Laima
 • Prieš patekdama pas Romaną Goldriną nežinojau nieko, nei kas tai per žmogus, nei kokias praktikas jis taiko, nei kaip tie susitikimai vyksta. Vykau jausdama poreikį, nes asmeniniuose santykiuose, šeimoje buvau atsidūrusi “akligatvyje”. Turėjau du pasirinkimus, pasitraukti pačiai arba laukti kol viskas susitvarkys. Tačiau tokia situacija labai stipriai vargino, kėlė įtampą, jaučiausi išsekinta emociškai.
  Prieš susitikimą siaubingai jaudinausi,  po susitikimo buvau šokiruota. Išėjusi, turėjau keletą minučių pastovėti, kad atsitokėčiau. Namų link pėsčiomis ėjau gal kelias stoteles. Kai atsitokėjau, tiksliai žinojau ką turiu daryti. Labai staigiai (tą pačią dieną) priėmiau sprendimus dėl tolimesnio savo gyvenimo. Nuo to gan drastiško (mano akimis žiūrint) apsisprendimo ir žingsnio, nebuvo nei vienos dienos, kad pasigailėčiau. Jaučiu didelį dėkingumą Romanui už tai, kad padėjo atsiverti visai kitokiam savęs suvokimui, gyvenimo supratimui. Nuo mūsų pirmojo susitikimo praėjo jau devyni mėnesiai. Per tą laiką mano gyvenimas stabilizavosi, pokyčiai, kurie manyje įvyko, neliko nepastebėti bendradarbių, artimųjų. Aš pati jaučiu ir kiti įžvelgia atsiradusį gyvenimo džiaugsmą, vidinę harmoniją, kuri atsispindi ir išorėje. Nijolė

REGISTRUOKITĖS INDIVIDUALIAM ROMANO GOLDRINO SEANSUI DABAR!

UŽSISAKYKITE ROMANO GOLDRINO NAUJIENAS!

* indicates required


Kviečiame pažymėti, kokiu būdu norėtumėte gauti informaciją iš Viva persona, UAB:

Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kada paspausdami nuorodą elektroninio laiško apačioje. Privatumo politikos gairės aprašytos www.vivapersona.lt

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.