Stipraus mąstymo technologija

KAS YRA STIPRAUS MĄSTYMO TECHNOLOGIJA?

Marko Lučino dėstoma "Stipraus mąstymo technologija" - tai algoritmuoto rezultatyvaus mąstymo įrankis, kuris padeda konkurencingų ir pelningų inovacijų paieškos procesą, kuriant rinkoje dar neegzistuojančius produktus ir paslaugas bei pelningas verslo nišas, paversti išskirtiniu ir itin efektyviu.

"Stiprus mąstymas", tai technologija, galinti padėti susitiprinti Jūsų verslo pozicijas.

KAS DĖSTO STIPRAUS MĄSTYMO TECHNOLOGIJĄ?

Markas Lučinas yra inovacijų kūrėjas ir fenotipologijos autorius.

Markas Lučinas yra įdomus žmogus, turintis daug žinių fiziologijos, biologijos, etologijos srityse. Be pagrindinės savo darbo specializacijos, Markas taip pat dirba šiose srityse: inovacijų kūrimas, sprendimų priėmimo analizė, strateginių projektų įgyvendinimo metodika, verslo konsultacijos, derybos, personalo auditas ir atranka bei kiti personalo valdymo klausimai, įvairaus tipo analizės.

1991 m. Markas Lučinas baigė Maskvos valstybinio universiteto biologijos, ekologijos, kinologijos, medžioklės, fiziologijos ir etologijos fakultetą, kur besimokydamas tyrinėjo žinduolių fenotipą tema „etninis fenotipas ir charakteris“. Studijas užbaigė raudonu diplomu. Baigiamojo darbo pagrindu užpatentavo fenotipo technologiją, buvo pakviestas studijuoti aspirantūroje. Dabar Markas Lučinas yra žinomas kaip fenotipologijos autorius ne vienoje šalyje, o jo išvystyta fenotipologijos technologija turi teisinę apsaugą JAV, Estijoje ir Rusijoje.

1991–2007 m. dirbdamas Markas tyrė ir kūrė nestandartinius algoritminio mąstymo metodus socialinėms, politinėms ir krizinėms situacijoms, antiteroristines technologijas, domėjosi dirbtinio intelekto algoritmais, buityje pritaikomais technologiniais išradimais ir jų patentavimu.

Markas Lučinas nuolat rengia mokymus ir konsultacijas personalo atrankos bei audito srityse, remiantis fenotipu. Veda autorinius seminarus verslininkams fenotipo ir stipraus mąstymo technologijų temomis (derybų strategijos, pardavimų technologijos, efektyvi reklama, viešųjų ryšių kūrimas, sudėtingų užduočių ir situacijų sprendimas, konsultacijos). Tačiau visuomet jo prioritetu išlieka inovatyvių nestandartinių sprendimų kūrimas.

Nuo 1998 m. Markas vadovauja analitinio centro RESULTAT technologijų departamentui, šiame centre jis yra pagrindinis specialistas personalo saugumo klausimais. Markas yra ir inovacinio centro HANSAINVENTOR techninio padalinio vadovas bei tarptautinės Asociacijos TRIZ (Теория решения изобретательских задач) atstovas Estijai.

TRŪKSTA PELNINGŲ, KONKURENCINGŲ, DRĄSIŲ SPRENDIMŲ VERSLE?

Trečiasis tūkstantmetis atveria kelius į intelekto viešpatavimo erą ir, kaip visada, lieka tik vienas pasirinkimas: arba „suvalgyti“ kitus, arba leistis „suvalgomam“. Jei kažkada buvo galima nugalėti panaudojant žmogaus primityvią jėgą, dabar nugali išskirtinai greitas ir protingas problemų sprendimas. Šiuolaikiniame pasaulyje sėkmės esmę sudaro ne tik tinkamo sprendimo priėmimas, bet ir operatyvumas – tinkamą sprendimą privalu rasti kuo greičiau, pateikiant kuo daugiau protingų ir veiksmingų variantų. Kitos alternatyvos nėra!

Inovacijos yra vienas svarbiausių šiuolaikinio verslo augimo garantų. Po seminaro "Stipraus mąstymo technologija" žinosite, kokius instrumentus reikia pasitelkti, kad naujovių ir išskirtinumo ieškojimo procesas vyktų lengviau ir efektyviau. Galėsite asmeniškai generuoti naujas, stiprias idėjas ir sprendimus bei pasidalinti įgytomis žiniomis ir įžvalgomis su gabiais ir kūrybingais savo komandos žmonėmis. Šie įgūdžiai padės jums įžvelgti jūsų verslo ateities tendencijas, vystymosi kryptis bei pasirinkti jums tinkamą strategiją bei taktiką.
- Markas Lučinas -

Seminaro metu pateikiama daug praktinių užduočių ir galvosūkių, kurie stipriai "pramankština" mūsų mąstymą ir padeda atitrūkti nuo kasdieninių ir neorginalių galvojimo stereotipų, pvz. po seminaro jūs rasite bent keletą sprendimų, kaip greitai ir efektyviai rasti adatą šieno kupetoje.

Kas yra ir kam skirta "Stipraus mąstymo technologija"?

Pelningų inovatyvių produktų kūrimas

Stipraus mąstymo technologija valstybės tarnautojams

Kodėl "Stipraus mąstymo technologijos" klubas vadinasi "Balta Varna"?

Kaip tinkamai kurti reklamą ir kontroliuoti reklamos agentūras?

Markas Lučinas apie "Stiprų mąstymą" (rus. k. be titrų)

balsas.lt interviu su Marku Lučinu apie "Stiprų mąstymą"

Tai technologija, kurios pagalba galite sustiprinti savo verslo pozicijas.

Seminarai:
• "Stipraus mąstymo technologija"
• "Stiprus mąstymas pažengusiems"
• Stipriai mąstančiųjų klubas "Balta varna"
• Ložė "Didelės smegenys"

ARTIMIAUSI STIPRAUS MĄSTYMO KURSAI

MARKAS LUČINAS “STIPRAUS MĄSTYMO TECHNOLOGIJA”
May13-15, 2024

MARKAS LUČINAS “STIPRAUS MĄSTYMO TECHNOLOGIJA”

Trūksta pelningų, drąsių, konkurencingų sprendimų versle? Išmokite geriau valdyti savo mąstymą bei veikti drąsiai ir nestandartiškai!
viešbutis "ARTIS Centrum Hotels"
MARKAS LUČINAS „STIPRUS MĄSTYMAS PAŽENGUSIEMS“
November28-29, 2024

MARKAS LUČINAS „STIPRUS MĄSTYMAS PAŽENGUSIEMS“

Trūksta instrumentų bei praktikos taikant "Stipraus mąstymo technologija"? Kviečiame tęsti studijas!
viešbutis "ARTIS Centrum Hotels"

STIPRAUS MĄSTYMO KONSULTACIJOS

MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA „PELNINGŲ IR KONKURENCINGŲ VERSLO NIŠŲ, PRODUKTŲ, PASLAUGŲ KŪRIMAS”

MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA „PELNINGŲ IR KONKURENCINGŲ VERSLO NIŠŲ, PRODUKTŲ, PASLAUGŲ KŪRIMAS”

Ieškote pelningos ir konkurencingos verslo nišos, produkto ar paslaugos? Užsakykite inovacijų kūrėjų Marko Lučino ir Nelli Orlovskaja inovacijų kūrimo paslaugą!
Užsakovo įmonėje arba internetu

STIPRAUS MĄSTYMO SEMINARAI (ATVIRA DATA)

NELLI ORLOVSKAJA IR MARKAS LUČINAS „ŠEIMOS SUTARTIS: MOTYVUOTI VAIKAI, LAIMINGI TĖVAI“

NELLI ORLOVSKAJA IR MARKAS LUČINAS „ŠEIMOS SUTARTIS: MOTYVUOTI VAIKAI, LAIMINGI TĖVAI“

Ar Jūsų vaikai tingi mokytis, atsikalbinėja, nieko nepadeda? Susipažinkite su šeimos sutarties technologija, užauginkite veiklias asmenybes!  
Internetu (ZOOM platforma)
MARKAS LUČINAS „STIPRAUS MĄSTYMO UNIVERSITETAS”

MARKAS LUČINAS „STIPRAUS MĄSTYMO UNIVERSITETAS”

Trūksta pelningų, drąsių, konkurencingų sprendimų versle? VIP grupėje išmokite geriau valdyti savo mąstymą bei veikti drąsiai ir nestandartiškai!
Internetu (ZOOM platforma)
MARKAS LUČINAS „SMEGENŲ PRAILGINTOJAS PAAUGLIAMS”

MARKAS LUČINAS „SMEGENŲ PRAILGINTOJAS PAAUGLIAMS”

Ar Jūsų paauglys svajoja būti populiariu ir turtingu, o dirbti - nemoka ir nenori? Mokykite vaiką kurti pelningus ir vertingus sprendimus!
Internetu (ZOOM platforma)

STIPRAUS MĄSTYMO SEMINARAI ĮMONĖMS

MARKAS LUČINAS „KOMERCINĖS ATAKOS INSTRUMENTAI”

MARKAS LUČINAS „KOMERCINĖS ATAKOS INSTRUMENTAI”

Norite konkurencingai mąstančios komandos bei ketinate plėsti verslą tarptautiniu mąstu? Įsisavinkite komercinės pasaulio atakos instrumentus!
Užsakovo pageidaujamoje vietoje arba int...
MARKAS LUČINAS „STIPRAUS MĄSTYMO TECHNOLOGIJA VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS”

MARKAS LUČINAS „STIPRAUS MĄSTYMO TECHNOLOGIJA VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS”

Esate atsakinga(-s) už naudos Lietuvai bei jos konkurencingumo Pasaulyje didinimą? Išmokykite darbuotojus Stipraus mąstymo dėsnių ir metodų!
Užsakovo pageidaujamoje vietoje arba int...