Romanas Goldrinas

Romanas Goldrinas

Sielos terapeutas

APIE SIELOS TERAPEUTĄ

Romanas Goldrinas gimė Boro mieste, Rusijoje. Padedant jo tėvui, Estijos nusipelniusiam mokytojui ir lengvosios atletikos treneriui Aleksandrui Goldrinui, studijavo žmogaus anatomiją ir fiziologiją, įsisavino klasikinio sportinio masažo programą, susipažino su akupunktūra. 1991 m. baigė vieną iš pirmųjų Aleksejaus Sytnikovo vedamų NLP (neurolingvistinio programavimo) kursų. Nuo to laiko Romanas įsisavimo ir savo veikloje dirbant su žmonėmis naudoja šiuos metodus:

• kvėpavimo ir vidinės pusiausvyros atstatymo metodus;
osteopatinius metodus;
• energetinių centrų ir potencialų atstatymo metodus;
• masažą ir minkštąsias manualinės terapijos technikas; masažą ir vidinių organų spazmų nuėmimo technikas; funkcinių blokų nuėmimo nuo stuburo slankstelių metodus;
• motyvacinės informacijos parinkimą;
• baimių analizės, priežasties-pasekmės ir „juodųjų“ scenarijų peržiūrėjimo technikas;
• išmoko savidiagnostikos, saviįtaigos, atsipalaidavimo, pusiausvyros metodų, parenka reikiamą infomaciją;
• esant poreikiui supažindina su transasmenybinės psichologijos metodais, holistine medicina, Holotropiniu kvėpavimu, atpalaiduojančiuoju kvėpavimu, dinamine meditacija ir perėjimo meditacija.

PATIRTIS

Nuo 1997 m. Romanas Goldrinas per seminarus, konsultacijas padėjo daugiau nei 2500 žmonių ir nuolat jaučia vidinį pašaukimą padėti kitiems žmonėms pakeisti savo gyvenimus, padėti tapti sveikiems ir laimingiems.

Nuo 2006 iki 2021 m. Lietuvoje „Viva persona“ kvietimu pravedė virš 70-ies seminarų tokiomis temomis kaip „Gyvenk 100 %“, „Kaip savo vaikus padaryti laimingais“, „Pusiausvyros anatomija“, „Širdies kvėpavimas“, „Pokalbis su savo Siela“, „Tarnystė savo Sielai“, "Aš tarnauju savo Sielai".