Jurijus Micharevas

Jurijus Micharevas

Rezultatų pasiekimo treneris

APIE LEKTORIŲ

Diplomuotas psichologas, sertifikuotas Sankt Peterburgo Transerfingo Mokyklos treneris, trasformacinių programų kūrėjas bei vedėjas, programų ciklo "Efektyvaus gyvenimo sistema" autorius.

Paauglystėje pradėjau pastebėti, kad žmonės - ir bendraamžiai, ir suaugę, vienas su kitu nesusikalba, nors naudoja tuos pačius žodžius. Stebėdamas iš šalies, mačiau, ką jie vienas kitam nori pasakyti. Tai buvo pirmieji kartai, kai atkreipiau dėmesį į savo gebėjimą suvokti esmę. O paskui, kai gavau aukštąjį psichologijos išsilavinimą, ėmiau šią savybę taikyti savo profesijoje.

Aukštasis išsilavinimas
• Saratovo valstybinis universitetas (Ekonomikos fakultetas),
• Tarptautinis rinkos institutas (Samara): menedžmentas (darbuotojų motyvacija).

1995 - 2006 m. Jurijus Micharevas buvo kompanijos "Inkom auto" («Инком авто») (Rusija) vienas bendrasavininkių. "Inkom auto" vienu jos gyvavimo laikotarpiu pateko į septintuką didžiausių automobilius Rusijoje parduodančių kompanijų sąrašus. Metinė kompanijos apyvarta sudarė 220.000.000 JAV dolerių.

Nuo 2006 m. Jurijus dirba su verslo įmonėmis, kaip išorinis konsultantas, teikdamas personalo efektyvumo konsultacijas. Įmonės Jurijų Micharevą samdo tam, kad jis kurtų efektyvią darbuotojų tarpusavio sąveikavimo kultūrą. Dalis jo konsultuojamų klientų patenka į savo sričių pasaulinių kompanijų dešimtukų sąrašus.

Jurijus visada turėjo polinkį į psichologiją ir ja užsiiminėjo.

PATIRTIS

Viskas, apie ką kalbu su užsakovais, yra jų norimi rezultatai ir kaip jų pasiekti. Aš padedu pašalinti visus niuansus, kuriems į mane besikreipiantys užsakovai išsklaido savo jėgas, t.y. padedu pamatyti jiems tuos dalykus, kurių jiems nereikia ir kuriuos jie daro iš įpročio. Žmones veikia tam tikri modeliai, tam tikros mintys, tam tikros baimės. Šių ribojančių veiksnių pašalinimas bei išaugusi koncentracija padidina klientų rezultatų pasiekimo greitį.

"Viva persona" bendradarbiauja su Jurijumi Micharevu nuo 2011 m. ir surengė tokius seminarus, kaip Pinigų srautas pagal tave", "Realybės valdymas", "Vidinė galia", "Sistemos lūžis: pabudimas", "Prigimtinis intelektas versle", "Diena nulemsianti metus". Viso 24 seminarus.