ROMANAS GOLDRINAS „POKALBIS SU SAVO SIELA”

ROMANAS GOLDRINAS
"POKALBIS SU SAVO SIELA"

Turite viską išskyrus džiaugsmo gyvenimu jausmą? Sukatės tarsi užburtame rate ir sunku pasiekti norimus rezultatus?
Su R. Goldrino pagalba paklauskite savo Sielos, o ko ji iš tiesų nori!

PAŽINTINIS SUSITIKIMAS SKIRTAS

žmonėms,

• kurie suvokia ir jaučia, kad nepaisant to, kad išoriškai jų gyvenimai yra sėkmingi, jie tarsi viską turi, su viskuo susitvarko, tačiau viduje jiems trūksta ramybės, džiaugsmo ir pasitenkinimo, t.y. jie visada kažkuo nepatenkinti, nepaisant to, kad yra visi ištekliai, yra galimybių sau leisti beveik bet ką,
• kurie jaučia, kad visą laiką sukasi tarsi užburtame rate, t.y. yra nuolatinėje kovoje ir negali pasiekti norimo rezultato. Dažniausiai tokie žmonės daugiau gyvena vadovaudamiesi savo protu, savo galva, t.y. kažkur apgaudinėja save ir nemoka įsiklausyti į savo kitą dalį, kuri kalba ne žodžiais, o pojūčiais kūne ir per nuojautą,
• kurie moka jausti ir kurie suvokia, kad turi nuojautą bei naudojasi ja savo gyvenime ir gali kurie pateikti pavyzdžių, kada jiems padėjo jų nuojauta ar jų pojūčiai savo kūne, ir kurie nori toliau lavinti šiuos įgūdžius, o mūsų laikais, kai nėra pakankamai patikimos informacijos, gauti papildomą paramą, kad jų nuojauta veiktų ne tik pavojaus momentu, bet ir gana paprastuose kasdieniuose dalykuose, t.y. kad gyvenimas būtų malonesnis, lengvesnis, gražesnis, kupinas džiaugsmo, meilės, sveikatos.

PAŽINTINIO SUSITIKIMO TIKSLAS

• padėti dalyviui (-ei) vėl pajusti savo Sielą, pojūčius kūne ir išmokti džiaugtis, išmokti jausti lengvumą, išmokti būti čia ir dabar, ir visa tai daryti bet kada esant poreikiui tai patirti, t.y. tikslas - pradėti ugdyti gebėjimą persijungti nuo kritikos ir proto nepasitenkinimo būsenos į Sielos būseną.

PROGRAMA

• pabandymas per labai trumpą laiką prisiliesti prie to, kas vadinama Siela,
• pabandymas įsitikinti, kad Siela tikrai egzistuoja, kad bendravimas su Siela tikrai veikia ir kad šiuo metodu iš tikrųjų gali būti labai lengva naudotis,
• susipažinimas su bendravimo su Siela mechanizmais: 1) kaip juos įjungti, kaip suprasti Sielos / kūno signalus, 2) suvokimas, kokia kalba Siela kalba su žmogumi, 3) supratimas, kaip su ja bendrauti, 4) bei kaip patekti į šias būsenas ir 5) kaip žengti pirmuosius pabandymo žingsnius.

SIELOS TERAPEUTAS APIE TEMĄ

Gyvenimas ignoruojant savo Sielos poreikius daugeliui žmonių yra kančia, o kai kam - pragaras. Tokia mano ilgametė patirtis dirbant su pacientais ir klausant jų nusiskundimų. Gyvendami ne pagal savo Sielos poreikius, žmonės - negyvena, jie - egzistuoja. Vienintelė galimybė ilgalaikėje gyvenimo perspektyvoje gyventi iš tiesų, realizuoti savo galimybes, ir tuo pačiu būti sveikais, laimingais, harmoningais žmonėmis, tai - klausytis savo Sielos poreikių, girdėti Sielos balsą, kalbėtis su Siela.
Jei norite žengti pirmą žingsnį savęs link, jei norite tapti savimi, jei norite vėl tapti tokiais pat sveikais, kaip vaikystėje (jei Jūsų vaikystė buvo puiki ir sveika), tai pradėjimas bendrauti su savo Siela bus pirmasis žingsnis savęs link.
Visus, kurie nori vėl pajausti energiją, džiaugsmą, kuriuos žmogus jaučia vaikystėje, kviečiu į susitikimą, kadangi Siela yra vienintelė, kuri mus myli ir kuri lieka su mumis iki paskutinio mūsų atodūsio. Siela turi mums ką pasakyti. Kviečiu į susitikimą su savo Siela.
- Romanas Goldrinas -

PAŽINTINIO SUSITIKIMO NAUDA

• gausite papildomų nuojautos signalų, kadangi geriausias gydytojas ir mokytojas Jums yra Siela. Siela visada su Jumis, ji yra Jūsų kūne, kalba su Jumis per Jūsų kūną. Pasirinkus pradėti klausytis šių signalų, bandant suprasti šiuos signalus, tai bus labai naudinga Jums, nes gyvenimas tuojau pat pradės keistis į lengvesnio, taikesnio, džiaugsmingesnio, sveikesnio gyvenimo pusę.

INFORMACIJA APIE SUSITIKIMĄ

• vieta: ZOOM platforma (internetu),
• pažintinio susitikimo trukmė: iki 1 val.
• data ir laikas: derinama individualiai su užsiregistravusiu (-ia) (-iais) dalyviu (-e) (-iais) (-ėmis),
• kalba: rusų (sinchroninis vertimas į lietuvių k. numatytas).
• grupės dydis: 1 - 8 dalyviai (-ės).

N.B. Seminaro kopijavimas foto, video, audio priemonėmis draudžiamas.

ATSILIEPIMAI

“Kadangi pasitikiu “Viva persona” Giedriumi, abejonės pirkti Romano Goldrino seminarą “Pokalbis su savo Siela” nebuvo, kadangi nenuvylė dar nei vienas Giedriaus rekomenduotas kursas. Jo atstovaujami lektoriai visada ypatingi ir įdomūs. Šio susitikimo metu gavau vertingą profesionalo patarimą, sužinojau naujos informacijos apie Sielos ir kūno kalbą bei bendravimą su Siela, bei susipažinau su pačiu lektoriumi - man tai taip pat svarbu, t.y. reikia, kad lektorius tiktų, jei noriu eiti į gilesnį ar platesnį kursą. Romanas - labai šiltas žmogus ir savo srities profesionalas. Šį susitikimą jau rekomenduoju savo draugams ir pažįstamiems.”

Pokalbis su savo Siela (susitikimo anonsas)

Kas yra Siela žvelgiant iš šiuolaikinio mokslo perspektyvos?

Dievo kaip elektros energijos analogija

Svetimos mintys ir žodžiai, kuriais save kritikuojame

Siela ir kaip Siela kalba su mumis per sapnus

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu (-ais). Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer