MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA „FENOTIPOLOGINĖ EKSPRES KONSULTACIJA”

MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA
"FENOTIPOLOGINĖ EKSPRES KONSULTACIJA"

Koks Jūsų charakteris ir kaip su savimi elgtis, kad gyvenimas teiktų mažiau streso ir daugiau džiaugsmo? Kokios veiklos sritys Jūsų charakteriui tiktų, patiktų ir būtų komerciškai racionalios? Domitės ar gyvenimas su kitų asmeniu santuokoje bus komfortiškas ir atitiks Jūsų lūkesčius? Kokie Jūsų vaikų charakteriai, kokios veiklos sritys jiems tinka ir kaip tinkamai ugdyti savo (probleminius) vaikus?
Paklauskite ekspertų ir gaukite vertingus atsakymus!

KONSULTACIJA SKIRTA

• žmonėms, kurie nori pažinti save, savo prigimtinį charakterį bei sužinoti, kaip su savimi elgtis, kad gyvenimas teiktų mažiau streso ir daugiau džiaugsmo,
• žmonėms, kurie nori sužinoti savo charakterio optimaliausią bei komerciškai racionaliausią savęs panaudojimą karjeros srityje ir kaip su savimi elgtis, kad pasiekti maksimalius rezultatus,
• žmonėms (bet kokio amžiaus), kurie jaučia, kad jau pavargo nuo esamo darbo ar veiklos, tačiau nežino, kuo toliau jiems verta užsiimti profesine prasme,
• verslininkams (-ėms), kurie (-ios) svarsto apie veiklą naujoje srityje, naują verslą ir nori žinoti, ar ta veikla, verslas jiems tinka,
• žmonėms, kurie nori sužinoti savo charakterio fenotipologinį suderinamumą asmeniniuose santykiuose su kitu (-ais) (konkrečiu (-iais)) asmeniu (-imis) {iš nuotraukų arba dalyvaujant kartu},
• tėvams, kurie nori sužinoti, kaip geriausiai realizuoti savo vaikų talentus {dalyvaujant kartu arba iš nuotraukų},
paaugliams, kurie renkasi karjeros sritį ir nežino, kuria kryptimi nukreipti savo dėmesį ir pastangas renkantis profesiją.

KONSULTACIJOS TIKSLAI

• padėti užsakovui (-ei) pažinti savo charakterį bei charakterio privalumus ir trūkumus; gauti padrąsinimą, jei reikia; gauti patvirtinimą, kad užsakovui (-ei) esant tam tikroms gyvenimiškoms aplinkybėms yra normalu norėti elgtis tam tikru būdu, kadangi būtent toks yra jo (-s) charakteris.
• atsakyti į užsakovui svarbius veiklos ar verslo srities pasirinkimo klausimus, remiantis fenotipologine charakterio analize,
• rekomenduoti konkretaus charakterio savininkui optimalius ir komerciškai racionalius savo charakterio „panaudojimo“ būdus,
• padėti užsakovui (užsakovams) geriau suprasti save ir savo esamus ar būsimus santykius su kitu asmeniu bei priimti racionalius, o ne emocijų nulemtus pasirinkimus,
• atsakyti į klausimus, susijusius su vaikais, jų ugdymu, mokslo ir veiklos krypčių parinkimu.

APIE FENOTIPOLOGINES EKSPRES KONSULTACIJAS

• Marko Lučino ir Nelli Orlovskaja fenotipologinė ekspres konsultacija – tai labai greitas ir tikslus prigimtinio žmogaus charakterio nustatymas bei daugiau nei 30 mеtų patirtis konsultuojant karjeros, poros suderinamumo, personalo atrankos, saugumo ir kt. klausimais.
• Konsultacijos metu naudojama Marko Lučino autorinė patentuota technologija – fenotipologija.

KUO SKIRIASI SĄVOKOS „VEIKLOS SRITIS“ IR „PROFESIJA“?

• Veiklos sritis, tinkanti konkretaus charakterio žmogui, tai plataus diapazono kryptis.
• Profesija, tai labai konkreti, labai siauro diapazono veikla.
• Vienoje veiklos srityje gali būti labai daug profesijų.

Veiklos sričių ir profesijų pavyzdžiai:

1 pavyzdys:

• Veiklos sritis: žmogui tinka ir rekomenduotina užsiimti mechanika.
• Galimi profesijų variantai: karo aviacijos mechanikas (-ė), civilinės aviacijos mechanikas (-ė), juvelyras (-ė), laikrodininkas (-ė) ir t.t.

2 pavyzdys:

• Veiklos sritis: žmogui tinka ir rekomenduotina dirbti su gyvūnais.
• Galimi profesijų variantai: veterinaras (-ė), dresuotojas (-a), cirko su gyvūnais valdytojas (-a), gyvūnų teisių apsaugos fondo valdytojas (-a), gyvūnų veisėjas (-a), gyvūnų dailininkas (-ė) ir t.t.

3 pavyzdys:

• Veiklos sritis: žmogui tinka ir rekomenduotina dirbti kultūros srityje, pvz. su vaikais.
• Galimi profesijų variantai: renginių vaikams organizatorius (-ė), garso režisierius (-ė) vaikų teatre ir t.t.

• Profesija, t.y. tai, iš ko konkrečiai žmogus uždirbs pinigus, renkama konkrečiam gyvenimo periodui, remiantis charakterio duomenimis, konkrečia gyvenimiška situacija (turimais įgūdžiais, išsilavinimu, atsižvelgiant į sveikatos būklę), konkrečia gyvenamąja vieta ir jos diktuojama situacija (pvz. jei žmogus gyvena Lietuvoje, Norvegijoje, Anglijoje ar JAV, tai diktuoja skirtingas galimybes), remiantis turimais ištekliais (įskaitant ir finansinius: pvz., jei žmogui reikia persikvalifikuoti, ar turi pakankamai finansinių resursų: 1) studijoms, 2) ar gali tam tikrą laiką nedirbti, t.y. negauti pajamų, kol persitvarkys naujai profesijai ir t.t.)) ir t.t.

EKSPERTAS APIE TEMĄ

„Kokie charakterio parametrai yra išreikšti Jūsų genetikoje, kurie iš jų duos Jums naudos gyvenime ir kaip juos teisingai naudoti?
Kuo neturėtumėte užsiimti profesine prasme ir kokių sričių turėtumėte vengti (saugumo technika)? Kryptys ir sritys, kuriose galite atrasti save, t.y. išreikšti save geriausiu būdu?
”Gyventi toliau kartu ar skirtis?” ir „Ar mes suderinami?“ – dažniausiai užduodami klausimai konsultacijų metu.
Apie visa tai ir daug daugiau papasakosime Jums konsultacijos metu“.
– Markas Lučinas –

KONSULTACIJOS NAUDA

Ką galima sužinoti per šią konsultaciją (priklausomai nuo Jūsų poreikio):

• Pažinsite savo prigimtinį charakterį, o tai leis atsikratyti visuomenės primestų stereotipų, koks (kokia) "turite būti".
• Sužinosite, kokios veiklos sritys ir profesijos tinka Jūsų prigimtiniam charakteriui ir yra komerciškai racionalios, kad jų dėka galėtumėte gyventi gerai.
• Sužinosite savo charakterio suderinamumą ir bendro gyvenimo perspektyvas su kitu, Jus dominančiu žmogumi.
• Sužinosite Jūsų vaikui / paaugliui pagal jo (-s) prigimtines savybes labiausiai tinkančias ir komerciškai racionalias veiklos sritis (ir profesijas).
• Gausite atsakymus, kai išspręsti sunkumus ar probleminius klausimus, kylančius su vaiko elgesiu / charakteriu.

ATSILIEPIMAI

“Kadangi jau ne pirmą kartą dalyvavau “veidotyros” konsultacijoje, bet pirmą kartą su Marku Lučinu, o taip pat esu dalyvavusi ir Marką Lučiną astovaujančio Giedriaus Švetkausko vestoje pažintinėje paskaitoje “Apie ką sako tavo veidas?”, tai iš esmės žinojau, ko galima tikėtis, tačiau abejonę kėlė “Viva persona” interneto puslapyje pateikta didelė konsultacijos kaina, nurodyta tolima konsultacijos data ir trumpas konsultacijos laikas. “Viva persona” Giedriaus paskatinta, visgi užsisakiau M.Lučino konsultaciją ir ją gavau internetu tos pačios dienos vakarą. Ši konsultacija išsiskyrė savo profesionalumu ir konkretumu, kadangi nebuvo numatomų spėliojimų (ale kiek man numatyta turėti vaikų ir pan.) ir mane labai nutebino tai, kaip Markas Lučinas tiksliai apibrėžė man tinkančią veikla šiuo metu augančioje pelningoje srityje. Buvau nusižiūrėjusi grafinio dizaino kursus liepos mėnesiui ir SEO kursus rudeniui, kurių nebesiimsiu, kadangi gavau patvirtinimą, kad turiu pakankamai intelektinių išteklių nebijoti sudėtingesnių sferų. Marko Lučino patarimai suteikė ryžto užbaigti vieną paliktą reikalą iki galo, t.y. rasti būdą su kuriuo nors universitetu ir pasibaigti bakalauro studijas. Ir beabejo, atėjo nusiraminimas dėl mano nutrūkusių santykių, kad galbūt ne veltui ir geriau anksčiau, nei vėliau. Taip pat buvau maloniai nustebinta nuoširdžiu Marko Lučino noru ne “atidirbti” laiką, bet išsiaiškinti taip, kad būtų tikrai suprasta ir teiktų ilgalaikę naudą. Mano rusų kalbos nežinojimas šiuo atveju buvo pliusas: vertėjavo Giedrius Švetkauskas, kuris sušvelnino kartais griežtą Marko Lučino ir jo kolegės Nelli toną, bei papildė papildomais niuansais. Lietuvos žinomiausiai “veidotyrininkei” ir “veidoskaitininkui”, kadangi galiu palyginti, labai toli iki Marko Lučino savo profesionalumu. Po šios konsultacijos žinau, kuria kryptimi man judėti ir kam skirti prioritetus. Marko Lučino konsultaciją jau rekomenduoju savo aplinkos žmonėms. Per šią konsultaciją Giedrius Švetkauskas mane supažindino su Ritmologijos metodika ir gavau instrumentą tęsti darbą su savimi. Atsirado motyvacija ieškoti daugiau straipsnių, knygų, medžiagos asmeninio tobulėjimo, savęs pažinimo klausimais.”

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

• Vieta: ZOOM platforma (internetu).
• Konsultacijos data ir laikas: konsultacijos vyksta tinkamu užsakovams ir ekspertams metu (suderina organizatorius).
• Konsultacijos trukmė: iki 30 min.
• Kalba: ekspertai kalba rusiškai (esant poreikiui, konsultacija sichroniškai verčiama į lietuvių kalbą).

N.B. Konsultacijos vaizdo bei garso įrašymas – draudžiamas.

Kas yra Fenotipologija?

Kuo fenotipologija skiriasi nuo fiziognomikos ir veidotyros veidoskaitos?

Ar fenotipologija turi mokslinį patvirtinimą?

Kokiu tikslu užsakomos fenotipologinės konsultacijos?

Profesijos parinkimas, partnerių suderinamumas. Kuo remiasi fenotipologinė analizė?

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu. Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  864163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer