IRINA KOLARŽ „APYVARTOS AUGINIMAS RITMOLAIKU”

EVDOKIJA D. LUČEZARNOVA
IR IRINA KOLARŽ
"APYVARTOS AUGINIMAS RITMOLAIKU"

RITMOMETODAS 7P0 EDLM (RITMOLOGIJA) – mokslas apie LAIKĄ. Ritmometodas 7P0 – tai darbo su laiku metodas, leidžiantis pagreitinti, ištęsti, sulėtinti laiką, o taip pat laike judėti į praeitį bei į ateitį. Metodo autorė – Evdokija D. Lučezarnova (Marčenko) (Rusija) visą savo gyvenimą paskyrusi žmogaus galimybių dirbti su laiku tyrinėjimams.

Plačiau apie Ritmometodą 7P0 galite sužinoti www.ritmologija.lt

Ritmometodo 7P0 paslaugos verslui - veikiančios įmonės lydėjimo paslauga bei Startup kūrimas - teikiamos taikant autorinę Evdokijos D. Lučezarnovos metodiką, kurios pagrindas - mokslinių tyrimų medžiaga. Šią metodiką taikydami su verslo klientais dirba konsultantai - ritmologai. Evdokija D. Lučezarnova yra Rusijos sąlygomis sėkmingai veikiančio verslo savininkė.

UAB “Viva persona” dirbdama su ritmologe Irina Kolarž savo ir savo klientų įmonių reikmėms taiko šią metodiką nuo 2016 m. ir yra sukaupusi vertingos patirties, padėsiančios verslininkams, norintiems sėkmingai auginti savo verslą.

PASLAUGŲ VARIANTAI

I. Veikianti įmonė

Kiekvienas žmogus, įvykis, reiškinys turi nuosavą unikalų gyvenimo ritmą.

Pirmąjame darbo su įmone etape konsultantas - ritmologas atieka įmonės diagnostiką iš laiko perspektyvos. Užsakovas gauna labai aiškų savo įmonės vaizdo mątymą šiuose aspektuose:

• Nustatoma pelninga verslo niša. Kartu su konsultantu - ritmologu klientas nustato savo verslo kryptį, kuri Jam užtikrins maksimalų pelną. Būna ir taip, kad konsultacijos metu specialistas - ritmologas pataria užsakovui pakeisti pasirinktą veiklos rūšį į labiau pelningą. Beabejo, galutinį spredimą visada priima pats užsakovas.
• Pašalinamas balastas, t.y. užsakovas pamato balastinius užsakovo verslo elementus, kurių atsisakęs jis sutaupo savo laiką, jėgas ir pinigus. Kiekvienoje įmonėje yra darbuotojai, sukuriantys savo reikalingumo iliuziją arba labai “svarbūs projektai”, kurie neduoda pelno - diagnostikos metu užsakovas tai aiškiai pamato ir suvokia.
• Užsakovas atranda paslėptus rezervus. Kaip diagnostikos pasekmė, visi darbuotojai pradeda dirbti pilna jėga ir nebeeikvojamas laikas “konfliktams” tarp kolektyvo narių. Užsakovas išplečia savo verslą dėl diagnostikos metu atsiradusios naujos veiklos rūšies, papildomų sričių ar atsiradusių pajėgumų dėka.
• Antrame etape ritmologas atlieka laiko įvedimo procedūrą, ko pasekoje išauga užsakovo įmonės apyvarta, normalizuojasi santykiai kolektyve, žmonės vėl mielai eina į darbą, todėl, kad įmonė tampa labiau subalansuota.

Įmonės konsultavimo ir palydos paslaugos nauda:

• pajamų padidėjimas,
• naujos veiklos sritys (atsiradusios galimybės),
• veiklos pakeitimas pelningesne,
• balastinio personalo išryškinimas ir pakeitimas.

II. Startup’as

STARTUP metodikos tikslas - naujos įmonės (ar įvykio) sukūrimas, naudojant naujausią Ritmometodas 7P0 technologiją.

Įmonės kūrimas vyksta 3 etapais:

1 etapas - diagnostika arba Ritmologinis resursų įvertinimas. Šiame etape vyksta pradinių būtinų parametrų - idėjos, verslo plano, resursų ir kitų parametrų buvimo arba nebuvimo įvertinimas (diagnostika) iš laiko perspektyvos.
2 etapas - įmonės formos sukūrimas. Metodiką atlieka ritmologas (į šį etapą pokalbių ir konsultacijų su užsakovu valandų kiekis neįeina).
3 etapas - jei būtina, įmonės formavimo procese atliekama Ritmologinė korekcija, pašalinami nereikalingi trukdžiai, kurie gali sukelti problemas ateityje. Įmonės formavimo plėtrą iš laiko perspektyvos padeda stebėti ritmologas. Startup formavimo procesas gali užtrukti iki 9 ir daugiau mėnesių. Esant poreikiui ar siekiant sutrumpinti laiką plėtrai galima korekcija.

Startup paslaugos nauda:

• suformuojama sveika įmonė, su pašalintomis galimomis problemomis ateityje,
• įmonė suformuojama pelningoje nišoje ir taip, kad veiktų pelningai.

Galimi 3 paslaugos realizavimo (užsakymo) etapai:

1. Modelio sukūrimas (projektas),
2. Įmonės sukūrimas,
3. Sukurtos įmonės vystymas.

ATSILIEPIMAI

• "Prieš perkant Ritmometodo 7P0 paslaugą verslui, kaip įprastai ir būna perkant brangią ir “neaiškią” paslaugą, buvo abejonių, kad, o kas, jei nepasiteisins, tai būsiu daug pinigų išleidusi veltui… Tačiau “Viva persona” sąmoningumo pardavėjas Giedrius užtikrino, kad rezultatas bus, kadangi pats jau išbandė šią paslaugą su savo įmone.
Kadangi paslauga susideda iš 3-jų etapų: įmonės būsenos diagnostika iš laiko perspektyvos, laiko įvedimas bei korekcija, ir paslaugos atlikimas laike užtrunka, pradžioje pirmas įspūdis buvo, kad paslauga nėra naudinga, nes pradėjo lįsti visokios povandeninės srovės. 1) konkurentai bandė mūsų klientą atsivesti pas tuos pačius gamintojus ir perimti mūsų asortimentą. 2) Buvęs vadovas bandė įkalbėti akcininkus, kad perimtų mūsų klientą su visa įmone. 3) Klientas nusprendė lengvo asortimento gaminį vystyti su kitais tiekėjais, t.y. mums “nuplaukė” geras užsakymas, nors mes labai norėjome turėti jų lengvą asortimentą ir daug dėl to dirbome. Užsakius paslaugą, viskas “dėliojosi” taip, kad buvo jausmas, jog sumokėjau daug pinigų už paslaugą, o situacija ne gerėja, o tik blogėja. Tačiau vėliau viskas “išsigrynino” ir gavosi taip, kad gal net ir gerai, kad negavome to asortimento lengvai, ir apskritai, davė pradžią subręsti visai kitoms mintims ir verslo sprendimams.
Kaip akivaizdžius šios paslaugos rezultatus galiu įvardinti: 1) situacija susidėliojo taip, kad mano akcijų paketas padidėjo nuo 20% iki 50%. 2) Vietoje netinkamų darbuotojų atėjo dirbti tinkami. 3) Pajamos ir pelnas saikingai augo. 4) Sustabdėme vieno projekto vystymą, nes ženklai rodė, kad dar ne laikas. 5) Atsirado saugumas ir suvokimas, kad jei nevyksta kas nors sklandžiai, tai ne šiaip sau, o tikslingai, tik šiuo metu dar neaišku, kodėl. Tada atsipalaiduoju ir koncentruojuosi kitur. Po kiek laiko tampa aišku, kokį sprendimą priimti.
Šią paslaugą rekomenduoju kitiems verslininkams - pabandyti visada verta. Ypač, jei reikalai klostosi šiaip sau, ne per geriausiai. Tuomet visuomet yra priežastys, kodėl taip vyksta ir šis metodas padeda tas priežastis vizualizuoti, koreguoti, susitvarkyti, fokusuotis reikiama kryptimi. Visa tai yra ilgalaikėje perspektyvoje, t.y. pradžioje gali būti, kad neįžvelgsite naudos, bet jei būsite kantrūs, tai turėsite tikrai įdomių ir naudingų patirčių.
Aš visuomet už tai, kad bandyti, prieš automatiškai atmetant tai, ko nesupranti, negali pamatuoti. Ir tada jau spręsti, ar tai nesąmonė ar “sąmonė”. O jeigu pasiteisins? Jei būsite nepabandę, tai tikrai nepasiteisins. Sėkmės!" Lina

  Pasiteiravimas dėl paslaugos "Apyvartos auginimas ritmolaiku"

  Informacija apie renginį

  DATA: derinama individualiai su užsakovu. Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer