RITMOMETODAS 7P0 EDLM (RITMOLOGIJA) – mokslas apie LAIKĄ. Ritmometodas 7P0 – tai darbo su laiku metodas, leidžiantis pagreitinti, ištęsti, sulėtinti laiką, o taip pat laike judėti į praeitį bei į ateitį. Metodo autorė – Evdokija D. Lučezarnova (Marčenko) (Rusija) visą savo gyvenimą paskyrusi žmogaus galimybių dirbti su laiku tyrinėjimams.

Plačiau apie Ritmometodą 7P0 galite sužinoti www.ritmologija.lt


Ritmometodo 7P0 paslaugos verslui – veikiančios įmonės lydėjimo paslauga bei Startup kūrimas – teikiamos taikant autorinę Evdokijos D. Lučezarnovos metodiką, kurios pagrindas – mokslinių tyrimų medžiaga. Šią metodiką taikydami su verslo klientais dirba konsultantai – ritmologai. Evdokija D. Lučezarnova yra Rusijos sąlygomis sėkmingai veikiančio verslo savininkė.

UAB “Viva persona” dirbdama su ritmologe Irina Kolarž savo ir savo klientų įmonių reikmėms taiko šią metodiką nuo 2016 m. ir yra sukaupusi vertingos patirties, padėsiančios verslininkams, norintiems sėkmingai auginti savo verslą.


PASLAUGŲ VARIANTAI

I. Veikianti įmonė

Kiekvienas žmogus, įvykis, reiškinys turi nuosavą unikalų gyvenimo ritmą.

Pirmąjame darbo su įmone etape konsultantas – ritmologas atieka įmonės diagnostiką iš laiko perspektyvos. Užsakovas gauna labai aiškų savo įmonės vaizdo mątymą šiuose aspektuose:

 1. Nustatoma pelninga verslo niša. Kartu su konsultantu – ritmologu klientas nustato savo verslo kryptį, kuri Jam užtikrins maksimalų pelną. Būna ir taip, kad konsultacijos metu specialistas – ritmologas pataria užsakovui pakeisti pasirinktą veiklos rūšį į labiau pelningą. Beabejo, galutinį spredimą visada priimate pats užsakovas.
 2. Pašalinamas balastas, t.y. užsakovas pamato balastinius užsakovo verslo elementus, kurių atsisakęs jis sutaupo savo laiką, jėgas ir pinigus. Kiekvienoje įmonėje yra darbuotojai, sukuriantys savo reikalingumo iliuziją arba labai “svarbūs projektai”, kurie neduoda pelno – diagnostikos metu užsakovas tai aiškiai pamato ir suvokia.
 3. Užsakovas atranda paslėptus rezervus. Kaip diagnostikos pasekmė, visi darbuotojai pradeda dirbti pilna jėga ir nebeeikvojamas laikas “konfliktams” tarp kolektyvo narių. Užsakovas išplečia savo verslą dėl diagnostikos metu atsiradusios naujos veiklos rūšies, papildomų sričių ar atsiradusių pajėgumų dėka.

Antrame etape ritmologas atlieka laiko įvedimo procedūrą, ko pasekoje išauga užsakovo įmonės apyvarta, normalizuojasi santykiai kolektyve, žmonės vėl mielai eina į darbą, todėl, kad įmonė tampa labiau subalansuota. 

Įmonės konsultavimo ir palydos paslaugos nauda:

 • pajamų padidėjimas,
 • naujos veiklos sritys (atsiradusios galimybės),
 • veiklos pakeitimas pelningesne,
 • balastinio personalo išryškinimas ir pakeitimas.

Priklausomai nuo įmonės mąsto, taikomi skirtingi paslaugų apmokėjimo planai:

 • Mikro įmonė – ne daugiau 15 asmenų arba apyvarta iki 2 mln. € 
 • Maža įmonė – ne daugiau 100 asmenų arba apyvarta iki 12 mln. €
 • Vidutinė įmonė – nuo 101 iki 250 asmenų arba apyvarta iki 30 mln. €
 • Didelė įmonė – nuo 250 asmenų arba apyvarta nuo 30 mln. €

II. Startup’as

STARTUP metodikos tikslas – naujos įmonės (ar įvykio) sukūrimas, naudojant naujausią Ritmometodas 7P0 technologiją.

Įmonės kūrimas vyksta 3 etapais:

 1. etapas – diagnostika arba Ritmologinis resursų įvertinimas. Šiame etape vyksta pradinių būtinų parametrų – idėjos, verslo plano, resursų ir kitų parametrų buvimo arba nebuvimo įvertinimas (diagnostika) iš laiko perspektyvos.
 2. etapas – įmonės formos sukūrimas. Metodiką atlieka ritmologas (į šį etapą pokalbių ir konsultacijų su užsakovu valandų kiekis neįeina).
 3. etapas – jei būtina, įmonės formavimo procese atliekama Ritmologinė korekcija, pašalinami nereikalingi trukdžiai, kurie gali sukelti problemas ateityje. Įmonės formavimo plėtrą iš laiko perspektyvos padeda stebėti ritmologas. Startup formavimo procesas gali užtrukti iki 9 ir daugiau mėnesių. Esant poreikiui ar siekiant sutrumpinti laiką plėtrai galima korekcija.

Startup paslaugos nauda:

 • suformuojama sveika įmonė, su pašalintomis galimomis problemomis ateityje,
 • įmonė suformuojama pelningoje nišoje ir taip, kad veiktų pelningai.

Galimi 3 paslaugos realizavimo (užsakymo) etapai:

 • Modelio sukūrimas (projektas),
 • Įmonės sukūrimas,
 • Sukurtos įmonės vystymas.

DOMITĖS ŠIOMIS PASLAUGOMIS AR NORĖTUMĖTE IŠBANDYTI RITMOMETODĄ NEMOKAMAI, SUSISIEKITE JAU DABAR!

vardas, pavardė (*)

el. pašto adresas (*)

telefonas (*)

įmonės pavadinimas

žinutė

* - būtina nurodyti.

Pažintinė pramoga