fbpx

Trečiasis tūkstantmetis atveria kelius į intelekto viešpatavimo erą ir, kaip visada, lieka tik vienas pasirinkimas: arba „suvalgyti“ kitus, arba leistis „suvalgomam“. Jei kažkada buvo galima nugalėti panaudojant žmogaus primityvią jėgą, dabar nugali išskirtinai greitas ir protingas problemų sprendimas. Šiuolaikiniame pasaulyje sėkmės esmę sudaro ne tik tinkamo sprendimo priėmimas, bet ir operatyvumas – tinkamą sprendimą privalu rasti kuo greičiau, pateikiant kuo daugiau protingų ir veiksmingų variantų. Kitos alternatyvos nėra!


Kas yra ir kam skirta “Stipraus mąstymo technologija”?


Pelningų inovacinių produktų kūrimas.


Kaip tinkamai kurti reklamą ir kontroliuoti reklamos agentūras?


“Stipraus mąstymo” klubas “Balta Varna”


Inovacijos yra vienas svarbiausių šiuolaikinio verslo augimo garantų. Po seminaro “Stipraus mąstymo technologija” žinosite, kokius instrumentus reikia pasitelkti, kad naujovių ir išskirtinumo ieškojimo procesas vyktų lengviau ir efektyviau. Galėsite asmeniškai generuoti naujas, stiprias idėjas ir sprendimus bei pasidalinti įgytomis žiniomis ir įžvalgomis su gabiais ir kūrybingais savo komandos žmonėmis. Šie įgūdžiai padės jums įžvelgti jūsų verslo ateities tendencijas, vystymosi kryptis bei pasirinkti jums tinkamą strategiją bei taktiką.
– Markas Lučinas –


Seminaro metu pateikiama daug praktinių užduočių ir galvosūkių, kurie stipriai “pramankština” mūsų mąstymą ir padeda atitrūkti nuo kasdieninių ir neorginalių galvojimo stereotipų, pvz. po seminaro jūs rasite bent keletą sprendimų, kaip greitai ir efektyviai rasti adatą šieno kupetoje.

Tai technologija, kurios pagalba galite sustiprinti savo verslo pozicijas.


“Stipraus mąstymo technologija” pavyzdžiai.


Interviu su Marku Lučinu apie “Stipraus mąstymo technologiją”


Stipraus mąstymo technologija valstybės tarnautojams. Kame nauda Lietuvai?


Kaip Lietuvai išvystyti stiprius ir pelningus startuolius?


Paslauga: pelningų ir konkurencingų verslo nišų, produktų, paslaugų kūrimas.


REGISTRUOKITĖS Į MARKO LUČINO SEMINARĄ JAU DABAR!

‘Pažintinė

R.Goldrin bucket AD banner 2