fbpx

SIELOS TERAPEUTAS ROMANAS GOLDRINAS

Kas ir su kokiomis problemomis dažniausiai į Jus kreipiasi?

Mano individualiose konsultacijose ir seminaruose lankosi nuostabūs, įdomūs, sėkmingi ir talentingi žmonės!

 • Esminės jų problemos – tai kūno skausmai bei judėjimo laisvės apribojimai, kurių nepavyksta pašalinti ar nustatyti kūno negalavimų atsiradimo priežasties įprastais medicininiais būdais.
 • Antra didelė problemų grupė – sunkūs, tarsi be akivaizdžių priežasčių atsiradę susirgimai, kurių nesugeba įveikti konservatyvūs gydymo būdai.
 • Trečioji grupė – žmonės, kuriems reikalinga pagalba priimti svarbius gyvenimiškus sprendimus!

Kokias problemas padedate išspręsti žmonėms Jūsų vedamuose seansuose?

 • Sąnarių ir stuburo susirgimai,
 • raumenų skausmai,
 • galvos skausmai,
 • perteklinis svoris,
 • hormonų sistemos sutrikimai,
 • reprodukcinės sistemos sutrikimai,
 • nevaisingumas,
 • depresija,
 • gyvenimo džiaugsmo nebuvimas,
 • vidinės kliūtys priimti konkrečius sprendimus,
 • savo paskirties, misijos ir kelio nesuvokimas,
 • mirties, praradimo ir pokyčių baimė.

Visose šiose temose po mano seansų žmonės gauna teigiamus rezultatus.

Nėra prasmės vardinti medicininių diagnozių, kadangi jų labai daug ir jos dažniausiai neatspindi tikrosios žmogaus būsenos. Mano tyrinėjimų išvada – sveikatos problemų priežastis pas visus yra bendra. Kadangi aš neužsiimu simptomais, o dirbu priežasties lygmenyje, todėl mano darbo su žmogumi pasekmė – dingsta įvairios sveikatos problemos.
– Romanas Goldrinas –


KODĖL ŽMONĖS SERGA?


KODĖL SKAUDA KAKLĄ, NUGARĄ, SĄNARIUS?


KODĖL SKAUDA GALVĄ, KODĖL SVAIGSTA GALVA?


KODĖL KANKINA DEPRESIJA, NEMIGA, STAIGIAI NUSLENKA PLAUKAI?


KODĖL KANKINA CHRONIŠKOS LIGOS?


KODĖL ŽMONĖS SERGA ŽVELGIANT IŠ SIELOS PERSPEKTYVOS?


Kokie patys ryškiausi Jūsų darbo su pacientais rezultatai?

Esminiai rezultatai – šypsena veide, lengvumas kūne, aiškumas galvoje, energijos gausa, bei noras gyventi visavertį gyvenimą! Ryškių atvejų buvo labai daug!

Pavyzdžiui:

 • Vienam vyrui keletą metų skaudėjo nugarą, kurią jis nesėkmingai gydė. Kai kartu su juo grįžome į problemos atsiradimo momentą ir nustatėme, kur buvo jo klaida, ir kai jis nuoširdžiai išjautė tą situaciją bei pekeitė požiūrį į tą įvykį – beveik iškart jam atlėgo nugaros skausmai. Žmogus dar ilgą laiką negalėjo patikėti, kad mūsų mintys ir emocijos gali taip greitai veikti mūsų fizinį kūną.
 • Panašus atvejis buvo su moterimi, kuri jautė stiprius galvos skausmus. Kai jis suvokė, kad nukrypo nuo savo tikrojo kelio, paprašė pas save atleidimo ir tvirtai nusprendė pradėti pokyčius savo gyvenime, skausmas dingo!
 • Beje, šiandien kaip tik įvyko puikus darbo su radikulitu ir stiprių skausmų juosmens srityje pavyzdys. Skausmai pacientui prasidėjo prieš pusę metų. Kai analizavome, kas vyko žmogaus gyvenime būtent tuo periodu, kai sugebėjome išryškinti esminius traumuojančius įvykus, kai svarstėme alternatyvų požiūrį į situaciją bei alternatyvų elgesį tuo momentu ir kai paprašėme savo paties kūno atleidimo, skausmas dingo ir atsirado lengvumo bei šilumos pojūtis visame kūne. Šio rezultato pašalinis efektas – džiaugsmas veide, atsiradęs apetitas (iki to laiko klientas keletą savaičių vertė save maitintis, kadangi visiškai nenorėjo valgyti), atsiradusios svajonės ir planai ateičiai.


Kuo unikalus Jūsų “Lietiminės sielos terapijos metodas”?

Šio metodo unikalumas – jo efektyvumas, greitis bei paprastumas. Metodas apjungia šiuolaikines žmogaus biomechanikos, fiziologijos ir psichologijos žinias. Tai tiksli sistema, veikianti vadovaujantis tam tikromis taisyklėmis. Jei šiuolaikinio automobilio valdymą imtume kaip analogiją, turint mintyje visą automobilio, kaip mechanizmo sudėtingumą, tai žinome, kad po trumpo apmokymo valdyti jį tampa pakankamai paprasta. Automobilio gedimus pastebėti taip pat pakankamai paprasta, kadangi apie juos signalizuoja raudonos spalvos daviklis. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie žmogaus organizmą. Kalbant automobiliniais terminais, mano metodas moko pastebėti “gedimų signalus” ir laiku atlikti “techninę apžiūrą”.


Kaip vyksta Jūsų darbas su pacientais?

Darbas prasideda nuo žmogaus užsakymo, jo konkretaus noro ir tikslo įvardijimo. Šiame etape labai svarbu įvardinti, kas yra tikslas, o kas yra priemonės konkretaus tikslo pasiekimui. Tada kartu su pacientu atliekame analitinę laiko, sąlygų, galimų priežasčių, provokuojančių faktorių analizę. Susitariame dėl tikrųjų vertybių. Keleto metodų pagalba atliekame kūno diagnostiką. Ugdome “bendravimo” su kūnu praktiką, tuo tikslu naudojant tam tikrus testavimo elementus. Įsitikinus kūno atsakymų adekvatumu, pereiname prie skausmų ar pažeidimų paciento kūne priežasčių ir prie savaiminio atsistatymo būdų. Tikrinamas gautų rezultatų efektyvumas. Esant poreikiui, užduodami “namų darbai”.Kuo Jūsų metodas, Jūsų požiūris į gydymą skiriasi nuo tradicinės medicinos?

Mano požiūris nuo klasikinės medicinos skiriasi tuo, kad aš analizuoju žmogaus organizmą kaip visumą, kaip savireguliuojančią sistemą, siekiančią išsaugoti pirminę vidinę pusiausvyrą. Mano metode esmine kūno skausmų ar susirgimų priežastimi yra nervų sistemos reakcija į chronišką arba padidintą stresą, kurią, kaip taisyklė, sukelia logiškoji proto dalis. Žmonės yra taip išauklėti, kad nesupranta arba bijo savo kūno reakcijų, todėl nepasitiki savimi. Dialogo pradžioje nustačius kontaktą su savo kūnu, žmogus labai greitai pajaučia skirtumą kūno pojūčiuose, judėjimo laisvume, nuotaikos pokytyje. Pas jį atsiranda pasirinkimas ar sekti paskui kūno “balsą”, ar elgtis pagal suformuotus senus įpročius ir taisykles. Jei daromas pasirinkimas į sveikatos, harmonijos pusę, pokyčiai cheminiame ir fiziniame lygmenyje pradeda vykti greitai. Kartais akimirksniu. Daugeliui žmonių tai panašu į stebuklą.


Kuo Jūsų metodas, Jūsų požiūris į gydymą skiriasi nuo kitų netradicinės medicinos gydytojų?

Nuo kitų netradicinės medicinos gydytojų skiriuosi visų pirma tuo, kad aš negydau, o rodau darbo su žmogaus organizmu principus, padedu sutvarkyti komunikaciją su savo siela (jaučiančiąja smegenų dalimi) ir padedu įsitikinti, kaip keičiasi būsena, kai daromas pasirinkimas, kuris tinka konkrečiam žmogui konkrečioje situacijoje! Paprasčiau šnekant, aš padedu aktyvuoti žmogaus vidinius resursus savigydai, kai pats žmogus to sąmoningai nori!Kodėl Jūsų metodas susijęs su sielos gydymu, sielos terapija, nors pas Jus žmonės kreipiasi su skausmais kūne ir kitais kūno negalavimais?

Siela – tai jaučiančioji smegenų dalis, ji “kalba” su žmogumi per jo kūną. Kiekvienam žmogui pažįstamos frazės: “Lengva dūšiai”, “Siela išskleidė sparnus”, “Akmuo nuo širdies (sielos) nusirito”. Tai būsenos, kai žmogus fiziškai jaučia lengvumą savo kūne, jėgų antplūdį, šypseną veide, jis netgi ištiesina savo stuburą ir tampa aukštesniu! Deja, daugelio žmonių sielos yra daugiau ar mažiau traumuotos. Išgydyti savo sielą gali tik pats žmogus, t.y. be jo geros valios tai praktiškai neįmanoma! Skausmas ir negalavimai kūne, tai jau ne kūno balsas, o labiau desperatiškas kūno pagalbos šauksmas bei kvietimas kūno savininkui veikti ir inicijuoti pokyčius savo gyvenime. Tačiau jei žmogus nėra įpratęs vertinti skausmą kūne kaip reiškinį, jis nemoka kreipti dėmesio į kūno signalus. Pradžioje žmogui reikia padėti atstatyti kontaktą su pačiu savimi, su savo kūnu. Kai tai pavyksta, visa kita einasi lengvai!


Kuo skiriasi ir iš kokių dalių sudarytos Jūsų: 

 • 1.5 val. konsultacija?
 • 4-ių valandų VIP seansas?
 • seminaras mini grupei? (5-7 dalyviai)

Skirtumas priklauso nuo žmonių poreikių ir jų sveikatos problemų.

 • Trumpas 1.5 val. seansas tinka tiems, kurių problema yra “šviežia” arba jei žmonės turi konkrečių klausimų, į kuriuos reikalingi skubūs atsakymai. Taip pat tinka tiems, kurie jau anksčiau dalyvavo sielos terapijoje ir jiems reikalingas tik nedidelis lengvas atsistatymas ar kūno, sielos ir sąmonės pusiausvyros patikrinimas!
 • 4-ių valandų VIP seansas skirtas tiems, kurie nori ir gali sau leisti turėti individualų seminarą ir terapiją. Šis seansas leidžia per trumpą laiką išspręsti sunkias ir įsisenėjusias problemas. Būtina vidinė žmogaus motyvacija, nusiteikimas bandyti bei drąsa.
 • Seminaras mini grupei skirtas žmonėms, kurie nori suprasti ligų bei susirgimų atsiradimo mechanizmą bei išbandyti vidinės pusiausvyros saviatstatymo metodus.


Kuriose šalyse esate vedęs seminarus bei individualias sesijas?

Aš vedu seminarus bei individualias sesijas įvairiose šalyse – Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Kipre, Kretoje, Ispanijoje, Anglijoje, Rusijoje, Izraelyje, Vietname, JAV. Geografija nuolat plečiasi!


Kokia yra Jūsų didžiausia profesinė svajonė?

Padėti žmonėms suprasti savo sielos kalbą per kūno signalus. O taip pat kad visi gyventų vedami savo sielos, kad būtų sveiki ir džiaugsmingi, bei kad atrastų geriausią Gydytoją ir Mokytoją gyvenantį kiekviename iš mūsų!UŽSISAKYKITE LIETIMINĘ SIELOS TERAPIJĄ!

UŽSISAKYKITE ROMANO GOLDRINO NAUJIENAS!

* indicates required


Kviečiame pažymėti, kokiu būdu norėtumėte gauti informaciją iš Viva persona, UAB:

Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kada paspausdami nuorodą elektroninio laiško apačioje. Privatumo politikos gairės aprašytos www.vivapersona.lt

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.


‘Pažintinė