Jėgos susigrąžinimas

PROBLEMATIKA

Dažniausiai žmonės ieško jėgų, kai susiduria su kokiais nors įvykiais, prieštaraujančiais jų planams, t.y. kai žmogui trukdo "visata", tam tikrį įvykiai, žmonės, t.y. kai kažkas vyksta ne taip. Žmogus planuoja viena, o gaunasi priešingi rezultatai.

Dauguma žmonių net neįtaria, koks juose yra didžiulis jėgos užtaisas, kadangi jis yra padengtas šimtais sluoksnių nuosavų minčių apie tai, koks yra pasaulis, bei baimių, tam tikrų suvokimų ir viskuo, kas neturi nieko bendro su realiu pasauliu, tačiau pačiam žmogui tai yra pagrindas, per kurį jis (ji) vertina gyvenimą.

Kai žmogus turi iššūkį, vertą jo potencialo, kyla klausimas iš kur gauti jėgų jo realizavimui. Nepasitenkinimas esamais rezultatais versle ir asmeniniame gyvenime, tai puikus momentas susipažinti su savo jėga, kuri prigimtinai yra kiekviename iš mūsų; suprasti, kas Jus atriboja nuo nuosavos jėgos; ką reikia padaryti, kad paimti savo jėgą į savo rankas, t.y. kad ji pradėtų Jums dirbti.

Nuo ko pradėti? Visų pirma verta pažvelgti į tai, kam žmogus išleidžia savo jėgas ir kiek jis (ji) tų jėgų beturi.

REZULTATŲ PASIEKIMO TRENERIS

APIE LEKTORIŲ

Diplomuotas psichologas, sertifikuotas Sankt Peterburgo Transerfingo Mokyklos treneris, transformacinių programų kūrėjas bei vedėjas, programų ciklo "Efektyvaus gyvenimo sistema" autorius.

Viskas, apie ką kalbu su užsakovais, yra jų norimi rezultatai ir kaip jų pasiekti. Aš padedu pašalinti visus niuansus, kuriems į mane besikreipiantys užsakovai išsklaido savo jėgas, t.y. padedu pamatyti jiems tuos dalykus, kurių jiems nereikia ir kuriuos jie daro iš įpročio. Žmones veikia tam tikri modeliai, tam tikros mintys, tam tikros baimės. Šių ribojančių veiksnių pašalinimas bei išaugusi koncentracija padidina klientų rezultatų pasiekimo greitį.

Nuo 2006 m. Jurijus dirba su verslo įmonėmis, kaip išorinis konsultantas, teikdamas personalo efektyvumo konsultacijas. Įmonės Jurijų Micharevą samdo tam, kad jis kurtų efektyvią darbuotojų tarpusavio sąveikavimo kultūrą. Dalis jo konsultuojamų klientų patenka į savo sričių pasaulinių kompanijų dešimtukų sąrašus.

"Viva persona" bendradarbiauja su Jurijumi Micharevu nuo 2011 m. ir surengė tokius seminarus, kaip "Pinigų srautas pagal tave", "Realybės valdymas", "Vidinė galia", "Sistemos lūžis: pabudimas", "Prigimtinis intelektas versle", "Diena nulemsianti metus". Viso 24 seminarus.

KUR IR KAIP PRARANDAMA JĖGA?

Jėga, tai ne tai, ką mes kuriame, o tai, ką kiekvienas mūsų pagal nutylėjimą turime prigimtinai, tačiau kitas klausimas, kur mes tą jėgą iššvaistome kasdien. Jėgą galima palyginti su lazerio analogija: kai šviečia paprasta lemputė, jos šviesa - išsklaidyta. Lazerio šviesa, tai kito lygmens jėga. Iš fizikos perspektyvos tai lyg ta pati šviesa, tačiau lazeriu galima pjauti metalą. Kiekvienam jėga - skirtinga sąvoka. Vienam jėga yra gebėjimas sakyti kitiems "Ne", kai ji (-s) tūkstančius kartu negalėdavo atsispirti kitų įtakai. Treniruotam kovų menų sportininkui jėga gali būti susilaikyti ir nesivelti į kovą gatvėje, kai jis tai darė tūkstančius kartų. Kiekvienam žmogui asmeninės jėgos sąvoka - individuali istorija.

Kiekvieno mūsų viduje yra galingas variklis. Jį galima pavadinti bet kaip, pvz. galima įdėti sakralinę prasmę ir pasakyti, kad kažkur giliai žmogaus sąmonės viduje gyvena Dievas ar yra tas taškas, kuriame mes su juo susijungiame. Kiekvienas mūsų giliai viduje turime šią jėgą, tačiau labai dažnai šis branduolys paslepiamas po įvairiais mentaliniais, emociniais sluoksniais, pvz. po baime, gėdos ar kaltės jausmais. Tačiau ši jėga, šis branduolys yra tai, kas verčia mus kas rytą pramerkti akis, pažvelgti per langą. Tai tam tikras energijos krūvis, cirkuliuojantis mumyse. Kiekvienas mūsų turime fizinę, protinę, dvasinę jėgą ir ją sukoncentravus, žmogus gali pasiekti labai daug.

Jėgos sąvoka ir jos analizė mums reikalinga tada, kai siekiame tam tikrų tikslų, tačiau jų nepasiekiame arba pasiekiame ne toje apimtyje, kurioje norime.
Žmogus turi tam tikrus deklaruojamus tikslus, apie kuriuos ji (-s) galvoja, kuriais dalijasi su kitais, tačiau jų nepasiekia. Tačiau žmogus taip pat nemato, kad ji (-s) turi tikslą, kurį visada pasiekia, t.y. "tikslą", į kurį faktiškai nukreipia savo energiją, o tada tiesiog pasiteisina sau ir kitiems, kodėl ji (-s) negauna to, ką deklaruoja.

Tam, kad kažką pakeisti, reikia prisiimti atsakomybę už tuos rezultatus, kurie jau yra.
- Jurijus Micharevas -

Žmogus, deklaruojantis savo tikslus, bet jų nepasiekiantis, kuria vieną ir tą patį rezultatą, tačiau nemato, kokį rezultatą ji (-s) vis atkuria. Nesakau, kad tai yra blogai. Tiesiog sakau, kad jei yra realus ketinimas ir noras valdyti savo realybę, tada atėjo metas atverti akis ir pamatyti, ką žmogus realiai daro ir ką ji (-s) galvoja, kad ji (-s) daro. Dažniausiai susidūrimas su savo realiu elgesiu yra pati baisiausia akistata. Kad to išvengti, žmogus turi tam tikrų minčių tuo klausimu, tam tikrų pasiteisinimų. Ir yra realus, faktinis rezultatas jo (-s) gyvenime, į kurį ji (-s) nenori žiūrėti. Žmogus tarsi fragmentuoja tam tikrus dalykus ir pradeda juos pateisinti, sakydamas sau ar kitiems, kad "Taip yra todėl, kad... . O taip yra todėl, kad... . Kaltos tokios aplinkybės.". Tai - proto žaidimai, kad pateisinti ir nieko nekeisti.

Kai pastūmėjame žmogų pamatyti tą realybę, kurią ji (-s) kuria, mes tuo pačiu duodame jam (jai) raktą - žmogus gauna šansą nukreipti savo energiją, kurią švaistydavo, į tikslus, kuriuos nori realizuoti.

"Giliai Sielos viduje nėra skirtumo tarp Jūsų ir Dievo, todėl kad mes esame vienis. Ketinimo valdymas, tai supratimas, kad to skirtumo nėra. Svarbiausia, kad Jūs pajaustumėte, kad to skirtumo nėra ir patikėtumėte, kad Jūs galite bet ką. Tačiau kad pasiekti tą susijungimo tašką, kuris nuo Jūsų paslėptas po tūkstančiais mentalinių, jausminių ir kitų elgesio šablonų sluoksnių, elgesio įpročių, tai kelias, kurį verta praeiti.
Jūs = ketinimas = Dievas.
Visa, kas Jus nuo to atskiria, tai nuosavi įsitikinimai ir netikėjimas, kad tai - įmanoma."
- Jurijus Micharevas -

ASMENINĖS JĖGOS SUSIGRĄŽINIMAS

Į ką įdedame energiją, tai ir gauname. Kad pamatyti, kur eikvojame energiją, reikia identifikuoti tą elgesio šabloną. Tai - sudėtinga istorija.
- Jurijus Micharevas -

Kad susigražinti savo prigimtinę jėgą, visų pirma reikia išjungti visus destruktyvius elgesio šablonus, kurie yra konkretaus žmogaus gyvenime. Tai vienas svarbiausių momentų susigražinant asmeninę jėgą. Tiesiog stebėkite, kas Jūsų gyvenime, Jūsų versle kelia destrukciją, pvz. kokie nors žmonės, kokie nors santykiai, kokia nors kompanijos kultūra, t.y. kai jaučiate, kad Jums tai netinka, kad tai ryja Jūsų energiją, bet vis atidėliojate sprendimus, kadangi pokyčiai - skausmingi. Dažniausiai žmonės viliasi, kad tai išsispręs savaime.

Elgesio šablonas (angl. - pattern) - tai biologinis procesas. Tuo metu žmogus turi tam tikrą kraujo spaudimą, yra tam tikras hormoninis fonas, kuris nuolat pasąmoningai atkuriamas, ir žmogus to šablono pasireiškimo metu papuola į būseną, kurią aš vadinu "sapnu". "Sapnu" tikrovėje, t.y. kai žmogus per tam tikrą prizmę mato tam tikras aplinkybes.
- Jurijus Micharevas -

Kai žmogus supranta, kad tam tikros mintys jo (-s) galvoje - ne jo (-s), jam (jai) atsiranda šansas (ne 100% garantija!) iššokti iš tikslus realizuoti trukdančio šablono, o tai reiškia, kad taip priartėjama prie realaus savo siekiamų rezultatų valdymo galimybės.

Sąlyginai jėgos susigrąžinimo procesas atrodo taip:
1. nuimamas tam tikrų svetimų - destruktyvių minčių sluoksnis,
2. nuimamams tam tikras emocinio elgesio šablono sluoksnis, t.y. tam tikri emociniai ar biocheminiai tam tikrose situacijose patiriami išgyvenimai, kurie atsikuria žmogaus organizme pasąmoningai patys savaime,
3. pasiekiame "savęs negailėjimo tašką".
Tik tada atsiranda šansas prisiliesti prie galimybės valdyti savo realybę.

Kaip taisyklė, visos žmonių kalbos apie "Pasirinkimo laisvę" tėra tik kalbos, nes žmonės nieko nesirenka. Ant kokių bėgių juos pastatė, taip jie ir gyvena.
- Jurijus Micharevas -

JĖGOS KOMANDAI SUGRĄŽINIMAS

Verslo situacijos atveju, kai yra kažkokia neišsprendžiama situacija, tai ji egzistuoja tik todėl, kad yra žmonės, dalyvaujantys toje situacijoje ir jie tą situaciją mato skirtingai, t.y. jie yra veikiami savo istorijų (įsivaizdavimų). Situaciją apsunkina tai, kad žmonės nenori gadinti santykių vienas su kitu. Turime konfliktą. Tas konfliktas yra paslėptas. Jis verda. Problema nejuda iš vietos (arba sprendžiasi lėtai) ir spręsis tol, kol vadovų komanda nepamatys, kas vyksta iš tiesų.

Efektyvus vadovas, tai tas vadovas, kuris a) mato siauras vietas, b) geba jas išplėsti.
- Jurijus Micharevas -

Kiekvienam komandos nariui, ypač aukščiausio lygio komandai, turi būti aiški kompanijos vizija, t.y. koks yra jų pagrindinis prioritetas. Kai dirbu su vadovų komandą ir parodau, į kokius elgesio šablonus kiekviena (-s) yra linkęs (-usi), o paskui įvardijamas įmonės prioritetas, tada vadovų komanda ištraukia vienas kitą iš neefektyvių elgesio šablonų ir konfliktai tarp kompanijos darbuotojų tampa konstruktyvūs, efektyvumas stipriai išauga.

Dažnai norime išvengti konflikto, bet konfliktas yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Konfliktas yra tai, kas mums padeda augti. Kūnas ir dvasia sukurti tam, kad kovotume, judėtume, išeitume iš savo komforto zonos. Žmonės nesukurti tam, kad gyventų tik maloniai. Žmonės sukurti įdomiam, pilnam iššūkių, problemų ir jų sprendimų paieškų gyvenimui.

Kai vadovai atgauna savo jėgą, tada jie suvokia, kad darbas ir namai nėra atskiri dalykai, tai - to paties gyvenimo dalys, t.y. jie ir darbe yra kaip namie. Tai suvokus komanda pradeda investuoti save 100% į darbą, nes pradeda tikėti, kad jie kažką gali, prasideda bendradarbiavimas.

Kaip žodžius apie kompanijos misiją transformuoti į jausmą, kuriuo pakrautas darbuotojas dirba įmonėje? Kaip nežiūrėti į dviratį, o juo važiuoti? Tuo aš ir užsiimu dirbdamas su verslo užsakovais.
- Jurijus Micharevas -

JĖGOS SUSIGRĄŽINIMO KURSAI (ATVIRA DATA)

JĖGOS SUSIGRĄŽINIMO SEMINARAI ĮMONĖMS