•  
 • Seminaro laikas:
 • Vieta: Internetu

Ar Jūsų kūnas rodo tam tikrus sveikatos negalavimo signalus (sutrikimus)?
Išmokite tarnauti savo Sielai, tapkite sveikais, laimingais ir gyvais! 


Užduokite klausimą Romanui Goldrinui nemokamai!
(spausti paveiksliuką)


KONCEPCIJOS „TARNYSTĖ SAVO SIELAI“ ISTORIJA

 • Romano Goldrino pagalba žmonėms prasidėjo 8 klasėje (1982 m.), kaip hobis, kai Romanas Goldrinas, mokydamasis iš savo tėvo knygų bei stebėdamas, kaip tėvas dirba, savo klasiokams darydavo sportinį masažą (Romano Goldrino tėvas Aleksandras Goldrinas – Estijos nusipelnęs mokytojas ir lengvosios atletikos treneris).
 • 1989 m. Romanas Goldrinas patyrė kojos traumą, 3 dienas praleido be miego kęsdamas didelius skausmus, bei kojos amputacijos grėsmę. Tuo metu įvyko pirmasis priežasties ir pasekmės suvokimas, t.y. R. Goldrinas suvokė, kad jo kojos trauma buvo susijusi su jo paties suformuotais negatyviais įvykiais, kur jis pasielgė netinkamai. Suvokus kojos susirgimo priežastį, paprašius atleidimo, įvyko stebuklas – koja ėmė sveikti ir per metus sveikata pilnai atsistatė. 
 • Nuo 1997 m. Romanas Goldrinas pradėjo dirbti profesionaliu masažo specialistu ligoninėje, o nuo 2002 m. įsisavinus taikomosios kineziologijos testavimo metodus, pradėjo konsultuoti žmones sveikatos susirgimų klausimais.
 • Klausimai apie Sielos įtaką žmogaus sveikatai pradėjo kilti 2006 metais, po John Diamond seminaro “Praktinių kineziologijos ir psichoterapijos metodų naudojimas”.
 • 2010 m. dalyvaujant Transpersonalinės psichologijos kongrese Maskvoje, patyrus išplėstos sąmonės būsenas (holotropinio kvėpavimo seansas, kurį vedė Stanislav Grof), mirimo patirtį, susitikus su geriausiais Pasaulio žmonėmis, gavus informaciją apie save ir apie ryšius šiame pasaulyje, bei atsitiktinumų, stebuklų, sukauptos patirties, informacijos ir suvokimų dėka, susidėliojo paveikslas, kad žmogui pamiršus savo Sielos poreikius, prasideda sveikatos problemos. Tuo metu kilo mintis parašyti knygą “Apie ką svajoja tavo Siela? Paklausk kūno raumenų!” (knyga nėra parašyta).
 • Romanas Goldrinas yra konsultavęs daugiau nei 2000 žmonių. Jo įsisavinti ir taikomi metodai bei praktikos:
  – taikomoji kineziologija,
  – tanatoterapija,
  – naujoji (new) tantra,
  – logoterapija (autorius: Viktor Frankl),
  – autorinė masažo, osteopatijos, manualinės ir visceralinės manualinės terapijos, refleksologijos metodikų sintezė,
  – Feldenkrais judesių metodas,
  – įvairios kvėpavimo praktikos,
  – transpersonalinės psichologijos ir į kūną orientuotos psichologijos metodai.
 • Dirbant su žmonėmis, Romanas Goldrinas padeda suvokti kiekvienam, kas vyksta konkretaus žmogaus pasąmonėje, išstumtų jausmų, emocijų, išgyvenimų lygmenyje ir kaip tai pasireiškia žmogaus kūne per skausmą, diskomfortą, ligą, svorio pakitimus ir pan. Romanas Goldrinas išaiškina daugeliui žmonių neakivaizdų ir nesuvokiamą ryšį tarp tokių organizme vykstančių reakcijų sąryšio su žmogaus mintimis, gyvenimo būdu ar tarpusavio santykiais su kitais žmonėmis.
 • Pasak Romano Goldrino:
  – Atsisakymas tarnauti savo Sielai, tai buvimas streso būsenoje. Lėtinis stresas ir sukelia įvairias ligas.
  – Pagrindinės problemos ir ligos, kurios aplanko žmogų, praradus ryšį su savo Siela: nuovargis, depresija, lengvi galvos skausmai, peršalimas, raumenų ir sąnarių skausmai.
  – Esant ilgalaikiam savo Sielos poreikių ignoravimui, žmogų apima sunki depresija, džiaugsmo, lengvumo ir laimės stoka, atsiranda svorio problemos, sunkios ar lėtinės ligos, širdies ir kraujagyslių sistemos, imuninės sistemos, hormonų, virškinimo trakto ligos, alergija, lėtiniai kaklo, nugaros ir galvos skausmai, migrena, problemos santykiuose, savirealizacijos problemos, įvairios priklausomybės.
  – Ligos, kurioms nėra jokios priežasties, t.y. kai visi tyrimai rodo, kad viskas yra normalu, o žmogus – kenčia. Taip pat pasikartojančios ir staigios ligos, atsirandančios tarsi be akivaizdžių priežasčių (onkologija, insultai ir širdies priepuoliai).
  – Konkrečios ligos priklauso nuo žmogaus psichotipo, aplinkos, genetinio polinkio, įsitikinimų, gyvenimo būdo. Priežastis – viena, o apraiškų – gausybė.

Kas yra Siela žvelgiant iš šiuolaikinio mokslo perspektyvos.


Kokia praktinė tarnystės savo Sielai nauda?


Kaip praktiškai tarnauti savo Sielai?


KURSAS SKIRTAS

Žmonėms:

 • turintiems įvarių sveikatos problemų ir norintiems tapti sveikais arba palengvinti savo buvimą,
 • neturintiems sveikatos problemų, bet bijantiems susirgti “nepagydoma” liga (kaip prevencinė priemonė),
 • kuriems reikia alikti teisingą pasirinkimą, tačiau nėra aiškumo, kuris pasirinkimas – „teisingas“,
 • kuriems trūksta dvasinės ramybės.
 • kurie bijo drąsiai gyventi, kvėpuoti pilna krūtine, kurie bijo nežinomybės, krizės, viruso, panikos, sumišimo ir kuriems reikia palaikymo.

KURSO TIKSLAI

Išmokyti seminaro dalyvius:

 • užmegzti ryšį su savo Siela, 
 • girdėti savo Sielos poreikius,
 • gyventi vedamiems Sielos, 
 • tapti sveikais, laimingais ir gyvais.


PROGRAMA

 1. Sąveikavimo su savo Siela praktiniai pavyzdžiai (Romano Goldrino pacientų, kurie kritinėse situacijoe pradėjo bendrauti su savo Siela, priėmė pasirinkimą gyventi (tarnauti) vedami Sielos, sugebėjo pasveikti, pakeisti savo gyvenimus ir tai, kaip jie gyvena dabar).
 2. Kas yra Siela šiuolaikinio mokslo požiūriu?
 3. Algoritmas ir praktiniai patarimai, kaip “užmegzti kontaktą su Siela”.
  a) sąmoningas pasirinkimas, kad negaliu rasti išeities iš labirinto, į kurį esu patekęs savo riboto intelekto (loginio mąstymo) dėka ir todėl prašau savo Sielos padėti man parodant išeitį.
  b) aš sutinku ir esu pasiruošęs klausyti savo Sielos atsakymus ir iškart imsiu žengti žingsnius (daryti veiksmus) Sielos nurodyta kryptimi.
  c) dėmesio perkėlimas į pojūčius: prašau parodyti man reakcijas į tai, kas tinka ir kas netinka mano Sielai.
  d) patvirtinimas to, kad yra pasiruošimas judėti toliau vedamam Sielos, prašymas atleisti už gyvenimą ignoruojant Sielos balsą ir poreikius, bei pasižadėjimas nedaryti nieko anksčiau, nei bus gautas Sielos atsakymas. 
 4. Praktiniai patarimai, kaip ir kokius klausimus “užduoti” Sielai.
 5. Ką daryti, jei nieko nejaučiate?
 6. Kaip būti užtikrintam, kad bendraujate su Siela?
 7. Praktiški metodai, padėsiantys palaikyti kontakto su Siela būseną ir tobulinti bendravimo bei tarnavimo Sielai, įgūdžius.
 8. Atsakymai į klausimus.
 9. Rekomenduojamos literatūros sąrašas savarankiškoms studijoms.

LEKTORIUS APIE TEMĄ

Šis seminaras skirtas pavargusiems bijoti, bei norintiems pagaliau gyventi sveiką, džiaugsmingą, laimingą, kūrybingą gyvenimą. Tiems, kurie supranta, kad mūsų pasaulyje, nežinant ateities, praktiškai neįmanoma teisingai pasirinkti. Tiems, kurie supranta, kad Siela žmogui kalba per intuiciją, jausmus ir energiją. Tiems, kurie nori išmokti mirti ir atgimti iš naujo!
– Romanas Goldrinas – 


KURSO NAUDA

Išmokimas:

 • gyventi lengvai ir laimingai, 
 • sugebėjimas susidoroti su fizinėmis ir psichologinėmis problemomis, 
 • palaikyti optimalią savo kūno sveikatą,
 • rasti išeitis iš sunkiausių gyvenimiškų situaciją.

INFORMACIJA APIE RENGINĮ

 • renginio vieta: internetu,
 • trukmė: 3 val.
 • renginio pradžia: 18.30 val.
 • renginio pabaiga: 21.30 val.
 • kalba: rusų k. (esant poreikiui seminaras verčiamas į lietuvių k.).

BENDRAMINČIŲ KLUBAS „TARNAUJU SAVO SIELAI“

Tie, kurie dalyvavo seminare “Tarnystė savo sielai” ir jaučia, kad Romano Goldrino idėjos patinka ir padeda jam (jai) gyvenime, jie yra kviečiami reguliariai dalyvauti klubo “Tarnauju savo Sielai” reguliariuose susitikimuose, kurie vyksta kiekvieno mėnesio pradžioje.

Klubo susitikimų metu bus suteikiama:

 • emocinė ir informacinė parama,
 • mokomasi naujų praktikų,
 • sprendžiamos sudėtingos problemos bei situacijos.

N.B. Seminaro kopijavimas foto, video, audio priemonėmis draudžiamas.


DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

 • „Seminaras patiko. Patyriau ir daug jausmų, ir pojūčių, ir kitokių minčių, ir kitokių kūno skausmų, bet tai viskas į gera, nes taip gyja Siela ir kūnas kartu :). Šiandien labai ramiai miegojau, o man tai yra didelė dovana… Rytą pradėjau dėkodama ir kvėpuodama pilna krūtine su šypsena veide, ačiū :). Esu patenkinta, gavau daug informacijos, naujų minčių, o tos mintys, kurios atsirado per paskutinį pusmetį su p. Romanu vakar man dar kartą patvirtino, t.y. tai kas liečia mane pačią, ir pačius gydymosi bei atsitiesimo metodus, kad einu teisingu keliu.“ Verslininkė
 • “LinkedIn pamatęs anonsą, pasidomėjau Romano Goldrino seminaru “Tarnystė savo Sielai”, tačiau abejones dėl dalyvavimo kėlė ar tai nebus dar vienas ezoterinės temos seminaras. “Viva persona” Giedriui patikinus, kad Romanas Goldrinas – savo srities profesionalas, kuris savo praktikoje vadovaujasi moksliniais metodais, smalsumas sudalyvauti seminare – nugalėjo. Seminaro metu mano protui galbūt trūko teorinio gilumo, tačiau iš esmės gavau dalelę to, kas mane domina ir vienareikšmiškai supratau, kad esu susikaustęs, esu nevisai aš… Naudinga buvo susipažinti su “pokalbio su savimi” bei atsakymo iš Sielos išgavimo “Taip. Ne” metodikomis. Seminarą jau rekomenduoju bendraminčiams.” Mindaugas
 • „Susitikimas su Romanu Goldrinu “Tarnystė savo Sielai” man buvo kaip mano individualios konsultacijos pas R. Goldriną “Lietiminė Sielos terapija“ tęsinys. Džiaugiuosi, kad galėjau gauti papildomų žinių ir praktiškai jas išbandyti. Patiko, kad Romanas sugeba smarkiai nespausdamas žmonių vis dėl to priversti juos išbandyti save. Man tai svarbu, kadangi jei mane verčia, aš stipriai priešinuosi. Kitas svarbus niuansas – man yra artima tai, ką Romanas Goldrinas pasakoja. Aš tuo tikiu, todėl norisi juo sekti. Jau rekomenduoju savo draugams”. Edita
 • “Nuo greitos registracijos į Romano Goldrino seminarą “Tarnystė savo Sielai” stabdė jo kaina, tačiau ryžausi sudalyvauti ir naudos tikrai buvo! Supratau, kaip galima atsipalaiduoti, ypač patiko kvėpavimo ir “pakvailiojimo” pratimai. Supratau, kad man dabar labiausiai reikia poilsio. Susiradau Romano Goldrino rekomenduotą Neale Donald Walsh knygą “Pokalbiai su Dievu” ir skaitysiu ją dar kart. Pradėjau rašyti dienoraštį ir man tai realus būdas bendrauti su savimi. Seminarą rekomenduoju tiems, kurie domisi dvasiniais reikalais”. Eglė

REGISTRUOKITĖS ĮROMANO GOLDRINO SEMINARĄ JAU DABAR!