ROMANAS GOLDRINAS „KŪNO NEGALAVIMAI. KĄ APIE TAI SAKO SIELA?”

ROMANAS GOLDRINAS
"KŪNO NEGALAVIMAI. KĄ APIE TAI SAKO SIELA?"

Domitės informacija apie proto ir kūno negalavimų sąryšį?
Sužinokite apie tai iš R. Goldrino ir prisilieskite prie savo Sielos!

PAŽINTINIS SUSITIKIMAS SKIRTAS

žmonėms,

• kurių kūnai rodo tam tikrus negalavimo signalus ar rimtas ligas ir kurie nori suprasti jiems aktualių susirgimų psichosomatines priežastis, bei nori sužinoti, kaip rūpinantis savo kūnu ir savo Siela (jaučiančiąja smegenų dalimi) vėl tapti sveikais (jei susirgimo priežastis – psichosomatinė) ir laimingais,
• kurie nori logiško paaiškinimo apie tai, kaip stresas, įtampa ir konkretūs kūno negalavimai (bei ligos) pasireiškia fizinėje plotmėje, kaip organizmo biologinis atsakas kovojant su pasąmoniniu stresu,
• kurie nori susipažinti su įdomiu žmogumi, savo srities ekspertu – Sielos terapeutu Romanu Goldrinu bei jo patirtimi ir metodika,
• kurie nori įdomiai, naudingai ir smagiai praleisti laiką.

PAŽINTINIO SUSITIKIMO TIKSLAI

• išplėsti susitikimo dalyvių suvokimą apie jiems aktualias psichosomatines kūno negalavimų priežastis,
• padėti negalavimų ir susirgimų turintiems žmonėms pasijusti geriau jau renginio metu,
• padėti žmonėms prisiliesti prie savo Sielos jėgos.

PROGRAMA

• Informacija apie psichoemocinį psichikos (Sielos) ir kūno problemų sąryšį.
• Informacija apie sveikatos, energijos, santykių sąryšį su tuo, kas vyksta jausmų, Sielos lygmenyje ir kaip tai susiję su mūsų vaikyste (jei tai yra susiję), su žmogaus gyvenimu, su jo (-s) gyvenimo būdu, su jo (-s) pasirinkimu (-ais).
• Vieša dalyvių (dalyvaujant keliems asmenims) sveikatos problemų analizė.
• Trumpa prisilietimo prie Sielos praktika.

SIELOS TERAPEUTAS APIE TEMĄ

„Šis susitikimas, tai galimybė prisiliesti prie mano taikomo metodo, tarsi trumpas "test drive'as", tarsi "bandomasis važiavimas", po kurio susitikimo dalyviai pasijaučia geriau, pagerėja energinė savijauta, atsiranda nujaučiama judėjimo kryptis, t.y. suprantamos negalavimų organizme priežastys, atsiranda aiškumas, ką daryti, norint pasiekti sveikatos, džiaugsmo ir vilties būseną.
Susitikimo metu galėsiu parodyti kryptį, kuria žengti, o dalyviai galės asmeniškai išbandyti pirmą žingsnį ir įsitikinti, kad metodas veikia, ir kad tai padeda žmonėms jaustis geriau. Eidami šiuo keliu žmonės gali palaipsniui išspręsti sveikatos, santykių ar savirealizacijos problemas “.
- Romanas Goldrinas -

PAŽINTINIO SUSITIKIMO NAUDA

Jūs:

• sužinosite, kaip psichinė būsena įtakoja fizinius negalavimus,
• sužinosite, kokios yra Jums aktualių kūno negalavimų ar ligų psichosomatinės priežastys,
• galėsite pasijausti lengvesni, jausitės geriau, pagerės nuotaika ir energija, atsiras aiškesnė judėjimo link sveiko ir laimingo gyvenimo kryptis,
• gausite trumpą prisilietimo prie savo Sielos praktiką.

INFORMACIJA APIE SUSITIKIMĄ

• vieta: ZOOM platforma (internetu),
• pažintinio susitikimo trukmė: iki 1 val.
• data ir laikas: derinama individualiai su užsiregistravusiu (-ia) (-iais) dalyviu (-e) (-iais) (-ėmis),
• kalba: rusų (sinchroninis vertimas į lietuvių k. numatytas).
• grupės dydis: 1 - 8 dalyviai (-ės).

N.B. Seminaro kopijavimas foto, video, audio priemonėmis draudžiamas.

ATSILIEPIMAI

"Seminaras buvo tikrai labai įdomus ir naudingas. Labiausiai įsiminė nežinau kaip tiksliai pavadinti (meditacija), kurią darėme su Romanu, tai buvo įspūdingas ir veiksmingas būdas atrasti vidinę ramybę savyje.”

"Seminaras labai patiko, nesu anksčiau girdėjusi Romano Goldrino, tačiau paliko be galo šilto ir suprantančio apie ką kalba, žmogaus įspūdį. Meditacija (praktika), kurią atlikome esu dariusi ne kartą, tačiau šį kartą labiau pavyko atsipalaiduoti ir “atsijungti" nuo pašalinių minčių. Visa informacija, kurią pateikė R. Goldrinas buvo labai įdomi ir verčianti susimąstyti.”

“Susitikimas su Romanu Goldrinu “Kūno negalavimai. Ką apie tai sako Siela?” labai patiko! Nesitikėjau iš karto gauti atsakymų į savo klausimus, galvojau, kad tai ilgas ieškojimo procesas, bet pasirodo konkretus negalavimas turi konkrečią savo priežastį. Supratau, kad mano klausimas vis dar atviras: mano atveju, manau, iškilo dar daugiau klausimų, todėl norėčiau dar asmeniškai susitikti su Romanu Goldrinu individualiai konsultacijai. Kas dar patiko, tai kad susitikimo metu, kai kitos dalyvės pasakojo apie savo sveikatos problemas, išgirdau daug naudingų man dalyku, kurie susiję ir su manimi pačia. Grupinis susitikimas yra gera idėja, kadangi apie kai kurias savo problemas užmiršti, kai nerimauji dėl pagrindinės. Susitikimo metu buvo labai įdomu, o Romanas viską skaitė lyg iš knygos ir paliko gerą, malonų ispūdį. Labai jam dėkinga!”

“Abejonių dalyvauti susitikime su Romanu Goldrinu “Kūno negalavimai. Ką apie tai sako Siela?” nebuvo - gavus anonsą, susidomėjau, užsiregistravau. Susitikimo metu gavau patvirtinimus, kad einu teisingu keliu. Taip pat gavau atsakymus, kaip: 1) rasti problemos priežastį, 2) kaip sau padėti pačiai, 3) yra žinojimas, kad galiu dar į kažką kreiptis, sprendžiant savo problemą. Dėkoju, kad buvo vertimo į lietuvių kalbą galimybė ir kad galėjau klausytis Romano Goldrino. Šį susitikimą rekomenduoju žmonėms, turintiems sveikatos problemų, kadangi R.Goldrinas gali padėti suprasti problemos priežastį ir parodyti, kaip ją spręsti.”

Romano Goldrino interviu laidai "Sveikas žmogus"

Gimdos kaklelio vėžys

Užsitęsusi pogimdyvinė depresija

Neveikia inkstai, tirpsta kojos, dializė

Moters antsvoris. Kokia paslėpta nauda?

Moteriai staiga pablogėjo regėjimas ir pradėjo augti pilvas. Kodėl?

Atsakymas į užklausą dėl padidinto pastovaus širdies plakimo ir nerimo

Psichosomatinės hipotirozės, padidinto prolaktino kiekio, skausmo širdies srityje priežastys

Psichosomatinės šlapimtakių uždegimo, alergijos, šienligės priežastys

Berniukas šlapinasi į lovą. Kokios psichosomatinės priežastys?

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu (-ais). Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163056
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer