fbpx
 •  
 • Seminaro laikas:
 • Vieta: Internetu

Domitės ar gyvenimas su kitų asmeniu santuokoje bus komfortiškas ir atitiks Jūsų lūkesčius?
Pasitarkite su ekspertais, sužinokite, kaip bus! KONSULTACIJA SKIRTA

 • žmonėms, kurie nori geriau pažinti save ir kitą asmenį, su kuriuo planuoja susieti savo šeimyninį – santuokinį gyvenimą, ir kurie nori iš anksto žinoti, kokios laukia grėsmės, nemalonumai, neatitikimai, bei kas bus pozityvaus dviejų žmonių ryšyje, kaip bendrauti su kitu žmogumi, ko tikėtis ir ko ne, bei kas galbūt bus “siurbėlė”, o kas – “donoras” poroje, ir kaip vyks mainai,
 • sutuoktinių ar kartu gyvenančių žmonių poroms, turinčioms problemų santykiuose ir norinčių suprasti, kodėl kyla konfliktai, kiek jie iš tiesų yra suderinami, ar verta skirtis ar tęsti santykius ir ieškoti bendrų sąlyčio taškų, bei ko nesitikėti iš kito žmogaus, nes ji(-s) to negalės duoti,
 • žmonėms, kurių vaikai susirado antras puses, yra “narkozės” (meilės) būsenoje bei objektyviai nesugeba vertinti situacijos, o tėvai turi tam tikrų įtarimų, abejonių ar nuogastąvimų dėl savo vaiko pasirinkimo ilgalaikėje perspektyvoje, ir nori žinoti, kaip bus, kaip priimti tam tikrus šeimą apsaugosiančius sprendimus,
 • žmonėms, kurie nori suprasti, ar jų antra pusė bus geras tėvas / gera mama jų būsimiems bendriems vaikams (ar vaikams iš kitos santuokos).

Kas yra fenotipologija?


Kuo fenotipologija skiriasi nuo fiziognomikos ir veidotyros (veidoskaitos)?


Ar fenotipologija turi mokslinį patvirtinimą?


KONSULTACIJOS TIKSLAS

 • padėti užsakovui (užsakovams) geriau suprasti save ir savo esamus ar būsimus santykius su kitu asmeniu bei priimti racionalius, o ne emocijų nulemtus pasirinkimus.

APIE KONSULTACIJĄ

 • Marko Lučino ir Nelli Orlovskaja fenotipologinė poros suderinamumo konsultacija – tai labai greitas ir tikslus poros prigimtinių charakterių nustatymas, analitinis galimų scenarijų kombinacijų remiantis genetiniais duomenimis nustatymas ir daugiau nei 30 mеtų patirtis konsultuojant karjeros, poros suderinamumo, vaikų ugdymo, personalo atrankos, saugumo ir kt. klausimais.
 • Konsultacijos metu naudojama Marko Lučino autorinė patentuota technologija – fenotipologija.

LEKTORIUS APIE TEMĄ

“”Gyventi toliau kartu ar skirtis?” ir “Ar mes suderinami?” – dažniausiai užduodami klausimai konsultacijų metu.

Kalbant apie suderinamumo su konkrečiu vyru analizę, daugeliui moterų svarbu: ar gyvenimas su šiuo žmogumi bus užtikrintas ir stabilus? Ar jis bus patikimu partneriu ilgalaikėje perspektyvoje? Ar jis bus geras tėvas (ypač jei moteris turi vaikų iš kitos santuokos)? Ar jis yra tas, kuriuo galiu pasikliauti ir pasitikėti? Kartais moterims rūpi „Ar mano vyras nėra per daug linkęs užsiimti nusikalstama veikla?“. Ir beveik visas moteris domina, ar jų vyras bus joms ištikimas. O tai pat, kiek potencialus partneris yra infantilus arba ar jų vyras nėra aferistas – “alfonsas” – “chaliavščikas” (linkęs gyventi kito žmogaus sąskaita), mokantis gražiai kabinti makaronus ant ausų?

Savimi pasitikintiems vyrams – karjeristams dažnai svarbūs pragmatiški klausimai, t.y. kiek “apsimoka” būti su šia moterimi, t.y. ar sąjunga bus naudinga ir ar ji netrukdys jam? „Apdaužytiems“ (apiplėštiems per skyrybas, apgautiems ir patyrusiems neištikimybę iš moters pusės) labai svarbus klausimas, kiek moteris bus ištikima ir atsidavusi jam, ar ji nebus “kalė”? Ar neištekės ji už jo tik dėl kažkokios naudos, o iš tiesų gyvens su juo netikrą – veidmainį gyvenimą? O gal ji – plėšrūnė, norinti jį „suryti“?

Konsultacijos metu mes analizuojame moters ir vyro genetikos suderinamumą ir paaiškiname, kas yra laimėtojas šioje poroje. Taip pat paaiškiname vieno ir antro asmens genetikos papildomumą, bei tiek pliusus, tiek minusus, kurie gali pasireikšti vėliau, ir kaip iš minusų padaryti pliusus, ir kaip išsaugoti šiuos pliusus bei juos dar labiau sustiprinti ir padauginti. Taip pat klientui svarbu suprasti, kaip laikui bėgant keisis abu žmonės ir jų charakteriai, ir kaip keisis judviejų santykiai. Kurie aspektai – progresuos, o kurie – silpnės. Kiek partneriai stiprina ar silpnina vienas kitą? Kokia yra poros perspektyva, atsižvelgiant į jų išsivystymą ir jų genetikos raidos kryptį, kadangi gali būti visiškai skirtingos genetinės programos.

Moterims mes atsakysime, kokius duomenis turi jų pasirinktas vyras, kiek jis gali būti darbingas ir atitinkamai, kiek efektyvus uždirbant pelną, bei kiek gebės pasirūpinti moterimi ir vaikais, koks jo seksualumo lygmuo, ir kiek bus prognozuojamas jo elgesys, ir ar yra kokių nors problemų, susijusių su psichika, įskaitant ir tai, ar jis nėra pamišęs.

Vyrams mes atsakysime, ar jų pasirinkta moteris gali jį sustiprinti, ar ji padės jam augti tiek karjeroje, tiek versle, ar ji tiesiog seksualiai, materialiai ir dvasiškai sėdės ir kabės jam ant sprando, ir parazituos jo sąskaita. Vyrams, turintiems padididintą seksualumą, atsakysime, kiek jų moteriai yra svarbus seksas ir kokia jo perspektyva su ja šiuo klausimu“.
– Markas Lučinas –


Profesijos parinkimas, partnerių suderinamumas. Kuo remiasi fenotipologinė analizė?


Kokiu tikslu užsakomos fenotipologinės konsultacijos?


Ar yra fenotipologinės konsultacijos verslininkams?


Straipsniai:

KONSULTACIJOS NAUDA

 • sužinosite savo ir asmens, su kuriuo norite žinoti suderinamumo lygį, fenotipologines (genetinis charakteris + aplinkos įtaka) charakteristikas,
 • aiškus žinojimas, ko tikėtis iš kito žmogaus ir ko tas žmogus Jums neduos (arba duos mažai), nes to nėra jo(-s) charakteryje, bei ką su tuo daryti,
 • kiek bus komfortiška gyventi su Jūsų pasirinktu žmogumi,
 • kokios grėsmės tyko poroje ilgalaikėje perspektyvoje,
 • kas vadovaus poroje, kieno geresnė komercinė uoslė, ar yra tėviškumo / mamiškumo instinktai ir kt. vertinga, įdomi ir labai tiksli informacija.

INFORMACIJA APIE SUSITIKIMĄ

 • konsultacijos vieta: internetu (ZOOM platforma arba Skype),
 • trukmė: 30 – 40 minučių,
 • kalba: rusų k. (galimas vertimas į lietuvių – rusų k. (papildomas €25,- mokestis)),
 • informacijos fiksavimas: vaizdo bei garso įrašymas – draudžiamas (užsirašymas vykdomas rašymo priemone).

KONSULTACIJOS DATA IR LAIKAS

 • užsiregistravus, suderinama individuali užsakovui ir konsultantams patogi data ir laikas.

PAPILDOMA GALIMYBĖ

Konsultacijos metu (jei lieka laiko), galima pasinaudoti galimybe ir paklausti:

 • dėl savo vaiko (-ų) charakterių ypatybių bei profesinės krypties,
 • dėl savo profesinės krypties, t.y. optimalaus ir komerciškai racionalaus savo charakterio įdarbinimo karjeros srityje.

N.B. Konsultacijos kopijavimas foto, video, audio priemonėmis draudžiamas.


ATSILIEPIMAI

 • “Kadangi jau ne pirmą kartą dalyvavau “veidotyros” konsultacijoje, bet pirmą kartą su Marku Lučinu, o taip pat esu dalyvavusi ir Marką Lučiną astovaujančio Giedriaus Švetkausko vestoje pažintinėje paskaitoje “Apie ką sako tavo veidas?”, tai iš esmės žinojau, ko galima tikėtis, tačiau abejonę kėlė “Viva persona” interneto puslapyje pateikta didelė konsultacijos kaina, nurodyta tolima konsultacijos data ir trumpas konsultacijos laikas. “Viva persona” Giedriaus paskatinta, visgi užsisakiau M.Lučino konsultaciją ir ją gavau internetu tos pačios dienos vakarą. Ši konsultacija išsiskyrė savo profesionalumu ir konkretumu, kadangi nebuvo numatomų spėliojimų (ale kiek man numatyta turėti vaikų ir pan.) ir mane labai nutebino tai, kaip Markas Lučinas tiksliai apibrėžė man tinkančią veikla šiuo metu augančioje pelningoje srityje.
  Buvau nusižiūrėjusi grafinio dizaino kursus liepos mėnesiui ir SEO kursus rudeniui, kurių nebesiimsiu, kadangi gavau patvirtinimą, kad turiu pakankamai intelektinių išteklių nebijoti sudėtingesnių sferų. Marko Lučino patarimai suteikė ryžto užbaigti vieną paliktą reikalą iki galo, t.y. rasti būdą su kuriuo nors universitetu ir pasibaigti bakalauro studijas. Ir beabejo, atėjo nusiraminimas dėl mano nutrūkusių santykių, kad galbūt ne veltui ir geriau anksčiau, nei vėliau. Taip pat buvau maloniai nustebinta nuoširdžiu Marko Lučino noru ne “atidirbti” laiką, bet išsiaiškinti taip, kad būtų tikrai suprasta ir teiktų ilgalaikę naudą. Mano rusų kalbos nežinojimas šiuo atveju buvo pliusas: vertėjavo Giedrius Švetkauskas, kuris sušvelnino kartais griežtą Marko Lučino ir jo kolegės Nelli toną, bei papildė papildomais niuansais. Lietuvos žinomiausiai “veidotyrininkei” ir “veidoskaitininkui”, kadangi galiu palyginti, labai toli iki Marko Lučino savo profesionalumu. Po šios konsultacijos žinau, kuria kryptimi man judėti ir kam skirti prioritetus. Marko Lučino konsultaciją jau rekomenduoju savo aplinkos žmonėms.
  Per šią konsultaciją Giedrius Švetkauskas mane supažindino su Ritmologijos metodika ir gavau instrumentą tęsti darbą su savimi. Atsirado motyvacija ieškoti daugiau straipsnių, knygų, medžiagos asmeninio tobulėjimo, savęs pažinimo klausimais.” Justina

REGISTRUOKITĖS MARKO LUČINO EKSPRES KONSULTACIJAI JAU DABAR!