MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA „KOMFORTIŠKAS GYVENIMAS POROJE: GENETIŠKAI NULEMTŲ CHARAKTERIŲ SUDERINAMUMO ANALIZĖ“

MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA
„KOMFORTIŠKAS GYVENIMAS POROJE: GENETIŠKAI NULEMTŲ CHARAKTERIŲ SUDERINAMUMO ANALIZĖ“

Domitės ar gyvenimas su kitu asmeniu santuokoje bus komfortiškas ir atitiks Jūsų lūkesčius?
Pasitarkite su ekspertais, sužinokite, kaip bus!

KONSULTACIJA SKIRTA

• žmonėms, kurie nori geriau pažinti save ir kitą asmenį, su kuriuo planuoja susieti savo šeimyninį – santuokinį gyvenimą, ir kurie nori iš anksto žinoti, kokios laukia grėsmės, nemalonumai, neatitikimai, bei kas bus pozityvaus dviejų žmonių ryšyje, kaip bendrauti su kitu žmogumi, ko tikėtis ir ko ne, bei kas galbūt bus „siurbėlė“, o kas – „donoras“ poroje, ir kaip vyks mainai,
• sutuoktinių ar kartu gyvenančių žmonių poroms, turinčioms problemų santykiuose ir norinčių suprasti, kodėl kyla konfliktai, kiek jie iš tiesų yra suderinami, ar verta skirtis ar tęsti santykius ir ieškoti bendrų sąlyčio taškų, bei ko nesitikėti iš kito žmogaus, nes ji(-s) to negalės duoti,
• žmonėms, kurių vaikai susirado antras puses ir yra „narkozės“ (meilės) būsenoje bei objektyviai nesugeba vertinti situacijos, o tėvai turi tam tikrų įtarimų, abejonių ar nuogastavimų dėl savo vaiko pasirinkimo ilgalaikėje perspektyvoje, ir nori žinoti, koks bus jų gyvenimas, kaip priimti tam tikrus šeimą apsaugosiančius sprendimus,
• žmonėms, kurie nori suprasti, ar jų antra pusė bus geras tėvas / gera mama jų būsimiems bendriems vaikams (ar vaikams iš kitos santuokos).

KONSULTACIJOS TIKSLAI

• padėti užsakovui (užsakovams) geriau suprasti save ir savo esamus ar būsimus santykius su kitu asmeniu bei priimti racionalius, o ne emocijų nulemtus pasirinkimus.

APIE POROS CHARAKTERIŲ SUDERINAMUMO KONSULTACIJAS

• Marko Lučino ir Nelli Orlovskaja fenotipologinė poros suderinamumo konsultacija – tai labai greitas ir tikslus poros prigimtinių charakterių nustatymas, analitinis galimų scenarijų kombinacijų remiantis genetiniais duomenimis nustatymas ir daugiau nei 30 metų patirtis konsultuojant karjeros, poros suderinamumo, vaikų ugdymo, personalo atrankos, saugumo ir kt. klausimais.
• Konsultacijos metu naudojama Marko Lučino autorinė patentuota technologija – fenotipologija.

IŠBANDYKITE FENOTIPOLOGIJĄ PRAKTIŠKAI!

Parašykite žinutę fenotipologijos populiarintojui ir Marko Lučino seminarų organizatoriui Giedriui Švetkauskui per socialinius tinklus arba el. paštu (būtinai pridėkite savo nuotrauką) ir nemokamai sužinokite 5 savo charakterio savybes!

G.Švetkausko Facebook profilio nuoroda čia.
LinkedIn profilio nuoroda čia.

EKSPERTAS APIE TEMĄ

“”Gyventi toliau kartu ar skirtis?” ir „Ar mes suderinami?“ – dažniausiai užduodami klausimai konsultacijų metu.
Kalbant apie suderinamumo su konkrečiu vyru analizę, daugeliui moterų svarbu: ar gyvenimas su šiuo žmogumi bus užtikrintas ir stabilus? Ar jis bus patikimu partneriu ilgalaikėje perspektyvoje? Ar jis bus geras tėvas (ypač jei moteris turi vaikų iš kitos santuokos)? Ar jis yra tas, kuriuo galiu pasikliauti ir pasitikėti? Kartais moterims rūpi „Ar mano vyras nėra per daug linkęs užsiimti nusikalstama veikla?“. Ir beveik visas moteris domina, ar jų vyras bus joms ištikimas. O tai pat, kiek potencialus partneris yra infantilus arba ar jų vyras nėra aferistas – “alfonsas” – “chaliavščikas” (linkęs gyventi kito žmogaus sąskaita), mokantis gražiai kabinti makaronus ant ausų?
Savimi pasitikintiems vyrams – karjeristams dažnai svarbūs pragmatiški klausimai, t.y. kiek “apsimoka” būti su šia moterimi, t.y. ar sąjunga bus naudinga ir ar ji netrukdys jam? „Apdaužytiems“ (apiplėštiems per skyrybas, apgautiems ir patyrusiems neištikimybę iš moters pusės) labai svarbus klausimas, kiek moteris bus ištikima ir atsidavusi jam, ar ji nebus „kalė“? Ar neištekės ji už jo tik dėl kažkokios naudos, o iš tiesų gyvens su juo netikrą – veidmainį gyvenimą? O gal ji – plėšrūnė, norinti jį „suryti“?
Konsultacijos metu mes analizuojame moters ir vyro genetikos suderinamumą ir paaiškiname, kas yra laimėtojas šioje poroje. Taip pat paaiškiname vieno ir antro asmens genetikos papildomumą, bei tiek pliusus, tiek minusus, kurie gali pasireikšti vėliau, ir kaip iš minusų padaryti pliusus, ir kaip išsaugoti šiuos pliusus bei juos dar labiau sustiprinti ir padauginti. Taip pat klientui svarbu suprasti, kaip laikui bėgant keisis abu žmonės ir jų charakteriai, ir kaip keisis judviejų santykiai. Kurie aspektai – progresuos, o kurie – silpnės. Kiek partneriai stiprina ar silpnina vienas kitą? Kokia yra poros perspektyva, atsižvelgiant į jų išsivystymą ir jų genetikos raidos kryptį, kadangi gali būti visiškai skirtingos genetinės programos.
Moterims mes atsakysime, kokius duomenis turi jų pasirinktas vyras, kiek jis gali būti darbingas ir atitinkamai, kiek efektyvus uždirbant pelną, bei kiek gebės pasirūpinti moterimi ir vaikais, koks jo seksualumo lygmuo, ir kiek bus prognozuojamas jo elgesys, ir ar yra kokių nors problemų, susijusių su psichika, įskaitant ir tai, ar jis nėra pamišęs.
Vyrams mes atsakysime, ar jų pasirinkta moteris gali jį sustiprinti, ar ji padės jam augti tiek karjeroje, tiek versle, ar ji tiesiog seksualiai, materialiai ir dvasiškai sėdės ir kabės jam ant sprando, ir parazituos jo sąskaita. Vyrams, turintiems padididintą seksualumą, atsakysime, kiek jų moteriai yra svarbus seksas ir kokia jo perspektyva su ja šiuo klausimu“.
– Markas Lučinas –

KONSULTACIJOS NAUDA

• sužinosite savo ir asmens, su kuriuo norite žinoti suderinamumo lygį, fenotipologines (genetinis charakteris + aplinkos įtaka) charakteristikas,
• aiškus žinojimas, ko tikėtis iš kito žmogaus ir ko tas žmogus Jums neduos (arba duos mažai), nes to nėra jo(-s) charakteryje, bei ką su tuo daryti,
• kiek bus komfortiška gyventi su Jūsų pasirinktu žmogumi,
• kokios grėsmės tyko poroje ilgalaikėje perspektyvoje,
• kas vadovaus poroje, kieno geresnė komercinė uoslė, ar yra tėviškumo / mamiškumo instinktai ir kt. vertinga, įdomi ir labai tiksli informacija.

APIE POROS CHARAKTERIŲ SUDERINAMUMO KONSULTACIJAS

Parašykite žinutę fenotipologijos populiarintojui ir Marko Lučino seminarų organizatoriui Giedriui Švetkauskui per socialinius tinklus arba el. paštu (būtinai pridėkite savo nuotrauką) ir nemokamai sužinokite 5 savo charakterio savybes!

G.Švetkausko Facebook profilio nuoroda čia.
LinkedIn profilio nuoroda čia.

ATSILIEPIMAI

“Reikėjo susidėlioti taškus esamų santykių pabaigai ar išsiaiškinimui, o kas ne taip vyksta šiuose mano santykiuose, kadangi jie man kėlė didelių klausimų, į kuriuos pats negalėjau atsakyti. Užsisakiau Marko Lučino sutrumpintą charakterių suderinamumo konsultaciją. Didelis ir malonus siurprizas buvo, kai buvo tartasi dėl konsultacijos su Marku, o gavau dar konsultaciją ir iš Nelli Orlovskaja. Abu ekspertai padėjo man pažinti save ir mano tuometinę partnerę, bei mūsų charakterių genetinį (ne)suderinamumą ir (ne)naudą tęsiant santykius. Viskas buvo labai paprasta ir visa tai per keletą minučių. Džiaugiuosi, kad turime tokius šaunius specialistus ir galimybę į juos kreiptis. Nerealu!!! Tikrai rekomenduoju savo draugams ir artimiesiems, kai jiems to reikia. Ačiū!”

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

• Vieta: ZOOM platforma (internetu).
• Konsultacijos data ir laikas: konsultacijos vyksta tinkamu užsakovams ir ekspertams metu (suderina organizatorius).
• Konsultacijų trukmės: priklausomai nuo pasirinkto varianto (žr. kainų pasiūlymus).
• Kalba: ekspertai kalba rusiškai (esant poreikiui, konsultacija sichroniškai verčiama į lietuvių kalbą).

N.B. Konsultacijos vaizdo bei garso įrašymas – draudžiamas.

Kas yra Fenotipologija?

Kuo fenotipologija skiriasi nuo fiziognomikos ir veidotyros veidoskaitos?

Ar fenotipologija turi mokslinį patvirtinimą?

Kokiu tikslu užsakomos fenotipologinės konsultacijos?

Profesijos parinkimas, partnerių suderinamumas. Kuo remiasi fenotipologinė analizė?

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu. Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer