MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA „KOMERCIŠKAI RACIONALIOS IR JŪSŲ GENETIŠKAI NULEMTAM CHARAKTERIUI TINKANČIOS VEIKLOS SRITYS”

MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA
"KOMERCIŠKAI RACIONALIOS IR JŪSŲ GENETIŠKAI NULEMTAM CHARAKTERIUI TINKANČIOS VEIKLOS SRITYS"

Kokios veiklos sritys Jūsų charakteriui tiktų, patiktų ir būtų komerciškai racionalios?
Paklauskite ekspertų, sužinokite vertingus variantus!

KONSULTACIJOS SKIRTOS

• žmonėms, kurie nori pažinti save, savo prigimtinį charakterį ir sužinoti jo optimalų bei komerciškai racionalų panaudojimo būdą karjeros srityje,
• žmonėms (bet kokio amžiaus), kurie jaučia, kad jau pavargo nuo esamo darbo ar veiklos, tačiau nežino, kuo toliau jiems verta užsiimti profesine prasme,
• verslininkams (-ėms), kurie (-ios) svarsto apie veiklą naujoje srityje, naują verslą ir nori žinoti, ar ta veikla, verslas jiems tinka,
• paaugliams, kurie renkasi karjeros sritį ir nežino, kuria kryptimi nukreipti savo dėmesį ir pastangas renkantis profesiją.

KONSULTACIJŲ TIKSLAI

• atsakyti į užsakovui svarbius veiklos ar verslo srities pasirinkimo klausimus, remiantis fenotipologine konkrečios asmenybės charakterio analize,
• rekomenduoti konkretaus charakterio savininkui optimalius ir komerciškai racionalius savo charakterio "panaudojimo" būdus.

APIE KONSULTACIJAS

• Marko Lučino ir jo ilgametės kolegės Nelli Orlovskaja fenotipologinė konsultacija veiklos ar verslo srities pasirinkimo tema – tai labai greitas ir tikslus prigimtinio žmogaus charakterio nustatymas, analitinė racionalių ir šiuo metu komerciškai perspektyvių sričių bei jų tinkamumo užsakovo charakteriui analizė, bei daugiau nei 30 mеtų patirtis konsultuojant karjeros, vaikų ugdymo, poros suderinamumo, personalo atrankos, saugumo ir kt. klausimais.
• Konsultacijos metu naudojama Marko Lučino autorinė patentuota technologija - fenotipologija.

IŠBANDYKITE FENOTIPOLOGIJĄ PRAKTIŠKAI!

Parašykite žinutę fenotipologijos populiarintojui ir Marko Lučino seminarų organizatoriui Giedriui Švetkauskui per socialinius tinklus arba el. paštu (būtinai pridėkite savo nuotrauką) ir nemokamai sužinokite 5 savo charakterio savybes!

G.Švetkausko Facebook profilio nuoroda čia.
LinkedIn profilio nuoroda čia.

KUO SKIRIASI SĄVOKOS "VEIKLOS SRITIS" IR "PROFESIJA"?

• Veiklos sritis, tinkanti konkretaus charakterio žmogui, tai plataus diapazono kryptis.
• Profesija, tai labai konkreti, labai siauro diapazono veikla.
• Vienoje veiklos srityje gali būti labai daug profesijų.

Veiklos sričių ir profesijų pavyzdžiai

1 pavyzdys:

• Veiklos sritis: žmogui tinka ir rekomenduotina užsiimti mechanika.
• Galimi profesijų variantai: karo aviacijos mechanikas (-ė), civilinės aviacijos mechanikas (-ė), juvelyras (-ė), laikrodininkas (-ė) ir t.t.

2 pavyzdys:

• Veiklos sritis: žmogui tinka ir rekomenduotina dirbti su gyvūnais.
• Galimi profesijų variantai: veterinaras (-ė), dresuotojas (-ė), cirko su gyvūnais valdytojas (-ė), gyvūnų teisių apsaugos fondo valdytojas (-ė), gyvūnų veisėjas (-ė), gyvūnų dailininkas (-ė) ir t.t.

3 pavyzdys:

• Veiklos sritis: žmogui tinka ir rekomenduotina dirbti kultūros srityje, pvz. su vaikais.
• Galimi profesijų variantai: renginių vaikams organizatorius (-ė), garso režisierius vaikų teatre (-ė) ir t.t.

Profesija, t.y. tai, iš ko konkrečiai žmogus uždirbs pinigus, renkama konkrečiam gyvenimo periodui, remiantis charakterio duomenimis, konkrečia gyvenimiška situacija (turimais įgūdžiais, išsilavinimu, atsižvelgiant į sveikatos būklę), konkrečia gyvenamąja vieta ir jos diktuojama situacija (pvz. jei žmogus gyvena Lietuvoje, Norvegijoje, Anglijoje ar JAV, tai diktuoja skirtingas galimybes), remiantis turimais ištekliais (įskaitant ir finansinius: pvz., jei žmogui reikia persikvalifikuoti, ar turi pakankamai finansinių resursų: 1) studijoms, 2) ar gali tam tikrą laiką nedirbti, t.y. negauti pajamų, kol persitvarkys naujai profesijai ir t.t.)) ir t.t.

LEKTORIUS APIE TEMĄ

„Kokie charakterio parametrai yra išreikšti Jūsų genetikoje, kurie iš jų duos Jums naudos gyvenime ir kaip juos teisingai naudoti? Kuo neturėtumėte užsiimti profesine prasme ir kokių sričių turėtumėte vengti (saugumo technika)? Kryptys ir sritys, kuriose galite atrasti save, t.y. išreikšti save geriausiu būdu? Ar Jūsų charakteris yra daugiafunkcinis, kurį galima pritaikyti skirtingose srityse ar jis yra labai specifinis ir Jūsų profesiniam savirealizavimui yra labai mažai sričių? Pašaukimas (intuityvus potraukis tam tikrai veiklai) ir komerciškai pelningas darbas - ar jie visada turėtų sutapti? Ar šalis, kurioje gyvenate, yra tinkama Jūsų optimaliai savirealizacijai, ar geriau rinktis kitą? Ar turite globalų tikslą ir ar mokate jį tinkamai suprojektuoti, kad jis taptų Jūsų idealios karjeros augimo azimutu, kurio link prasminga judėti? Apie visa tai ir daug daugiau papasakosime Jums konsultacijos metu“.
- Markas Lučinas -

KONSULTACIJOS NAUDA

• sužinosite, kokios veiklos sritys ir profesijos tinka Jūsų charakteriui ir yra komerciškai racionalios,
• sužinosite kokias savybes Jums rekomenduotina išvystyti, kad taptumėte sėkmingu (-a) veikloje.

IŠBANDYKITE FENOTIPOLOGIJĄ PRAKTIŠKAI!

Parašykite žinutę fenotipologijos populiarintojui ir Marko Lučino seminarų organizatoriui Giedriui Švetkauskui per socialinius tinklus arba el. paštu (būtinai pridėkite savo nuotrauką) ir nemokamai sužinokite 5 savo charakterio savybes!

G.Švetkausko Facebook profilio nuoroda čia.
LinkedIn profilio nuoroda čia.

ATSILIEPIMAI

"Ačiū dar kartą už konsultaciją. Labiausiai įsiminė tai, kad Markas man tą patį pakartojo ką sakė vienas žmogus prieš penkiolika metų naudodamas kitus testus. Po konsultacijos buvo lengviau apsispęsti ką noriu daryti ir kur tobulėti.”

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

• Vieta: ZOOM platforma (internetu).
• Konsultacijos data ir laikas: konsultacijos vyksta tinkamu užsakovams ir ekspertams metu (suderina organizatorius).
• Konsultacijų trukmės: priklausomai nuo pasirinkto varianto (žr. kainų pasiūlymus).
• Kalba: ekspertai kalba rusiškai (esant poreikiui, konsultacija sichroniškai verčiama į lietuvių kalbą).

N.B. Konsultacijos vaizdo bei garso įrašymas – draudžiamas.

Kas yra Fenotipologija?

Kuo fenotipologija skiriasi nuo fiziognomikos ir veidotyros veidoskaitos?

Ar fenotipologija turi mokslinį patvirtinimą?

Kokiu tikslu užsakomos fenotipologinės konsultacijos?

Profesijos parinkimas, partnerių suderinamumas. Kuo remiasi fenotipologinė analizė?

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu. Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer