MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA „GENETINIS CHARAKTERIS”

MARKAS LUČINAS IR NELLI ORLOVSKAJA
"GENETINIS CHARAKTERIS"

Koks Jūsų charakteris ir kaip su savimi elgtis, kad gyvenimas teiktų mažiau streso ir daugiau džiaugsmo? Paklauskite ekspertų ir gaukite vertingus atsakymus!

KONSULTACIJA SKIRTA

• žmonėms, kurie nori pažinti save, savo prigimtinį charakterį bei sužinoti, kaip su savimi elgtis, kad gyvenimas teiktų mažiau streso ir daugiau džiaugsmo.

KONSULTACIJOS TIKSLAI

• padėti užsakovui (-ei) pažinti savo charakterį bei charakterio privalumus ir trūkumus; gauti padrąsinimą, jei reikia; gauti patvirtinimą, kad užsakovui (-ei) esant tam tikroms gyvenimiškoms aplinkybėms yra normalu norėti elgtis tam tikru būdu, kadangi būtent toks yra jo (-s) charakteris.

APIE GENETINIO CHARAKTERIO IDENTIFIKAVIMO KONSULTACIJAS

• Marko Lučino ir Nelli Orlovskaja genetinio charakterio identifikavimo konsultacijos – tai labai greitas ir tikslus žmogaus prigimtinio charakterio nustatymas ir tikslūs patarimai, ką su savo charakteriu daryti, bei ko - nedaryti, kad gyventi laimingai ir daugiau nei 30 mеtų patirtis konsultuojant karjeros, poros suderinamumo, vaikų ugdymo, personalo atrankos, saugumo ir kt. klausimais.
• Konsultacijos metu naudojama Marko Lučino autorinė patentuota technologija – fenotipologija.

EKSPERTAS APIE TEMĄ

Fenotipologijos dėka sužinosite apie save daugelį dalykų, kurių nežinote nei Jūs pats (pati), nei Jūsų artimieji ar geri pažįstami. Suvokus savo charakterio ypatybes dings kompleksai dėl „netobulumo“. Turėsite teisę būti savimi.
– Markas Lučinas –

KONSULTACIJOS NAUDA

• Pažinsite savo prigimtinį charakterį, o tai leis atsikratyti visuomenės primestų stereotipų, koks (kokia) "turite būti".

ATSILIEPIMAI

“Konsultacija buvo labai įdomi. Norėjau sužinoti iš nuotraukų, ką Markas Lučinas gali pasakyti apie mano sūnų. Konsultacijos metu kardinaliai apie savo vaiką gal ir nesužinojau kažko tokio, tačiau M.Lučinas, pirmą kartą matydamas mano sūnų nuotraukose, viską labai įdomiai susistemino. Svarbiausias dalykas, kurį gavau, tai suvokimas, kad aš iš sūnaus norėjau ir reikalavau to, kad jis turėtų aiškią dienos discipliną, struktūrizuotą veiklų planą, t.y. kaip visi “normalūs žmonės”! Markas man per tas 10 minučių paaiškino, o aš ir pati tai seniai širdy įtariau, kad mano sūnaus prigimtis kitokia, savotiška. Ir kad jo ekstremalūs sportai (būriavimas, snieglentės), kurie mane kartais erzina, jam yra būtini. Po konsultacijos perpasakojau informaciją sūnui, smagiai aptarėme rezultatus :).”

„Iš tikro nesitikėjau, kad per tokį trumpą laiką tiek daug sužinosiu apie savo vaikus 🙂 Buvo įdomu, smalsu, kai kas netikėta, bet naudinga.”

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

• Vieta: ZOOM platforma (internetu).
• Konsultacijos data ir laikas: konsultacijos vyksta tinkamu užsakovams ir ekspertams metu (suderina organizatorius).
• Konsultacijos trukmė: iki 10 min.
• Kalba: ekspertai kalba rusiškai (esant poreikiui, konsultacija sichroniškai verčiama į lietuvių kalbą).

N.B. Konsultacijos vaizdo bei garso įrašymas – draudžiamas.

Kas yra Fenotipologija?

Kuo fenotipologija skiriasi nuo fiziognomikos ir veidotyros veidoskaitos?

Ar fenotipologija turi mokslinį patvirtinimą?

Kokiu tikslu užsakomos fenotipologinės konsultacijos?

Profesijos parinkimas, partnerių suderinamumas. Kuo remiasi fenotipologinė analizė?

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu. Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer