JURIJUS MICHAREVAS „ASMENINĖS JĖGOS SUSIGRĄŽINIMAS”

JURIJUS MICHAREVAS
"ASMENINĖS JĖGOS SUSIGRĄŽINIMAS"

Siekiate ambicingo tikslo, tačiau jaučiate, kad jo realizavimui trūksta jėgų ir yra per daug kliūčių, kurios atima iš Jūsų energiją?
Atraskite paslėptus savo jėgos resursus ir bent 50% padidinkite savo judėjimo greitį nusimatyto tikslo realizavimo link!

KURSAS SKIRTAS

• verslininkams (-ėms) ir vadovams (-ėms), kurie (kurios) turi aiškų ir labai ambicingą tikslą, kurį nori realizuoti, tačiau:
1. jaučia, kad ne(be)turi tiek jėgų to tikslo realizavimui,
2. susiduria su daug kliūčių to tikslo realizavimui, kurios atima energiją.

KURSO TIKSLAI

• padėti verslininkams (-ėms) ir vadovams (-ėms):
1. aiškiai pamatyti, kokie jų asmeniniai mentaliniai, emociniai ir elgesio šablonai blokuoja jų asmeninę jėgą norimų tikslų pasiekimui,
2. parodyti, kaip galima susigražinti savo asmeninę jėgą, kaip resursą savo didelių tikslų realizavimui, t.y. kur ją rasti ir kaip ją "įdarbinti".

"Kai žmogus supranta, kad tam tikros mintys jo (-s) galvoje - ne jo, jam (jai) atsiranda šansas (ne 100% garantija!) iššokti iš tikslus realizuoti trukdančio šablono, o tai reiškia, kad taip priartėjama prie realaus savo siekiamų rezultatų valdymo galimybės."
- Jurijus Micharevas -

PROBLEMATIKA

• Žmogus, deklaruojantis savo tikslus, bet jų nepasiekiantis, kuria vieną ir tą patį rezultatą, tačiau nemato, kokį rezultatą ji (-s) vis atkuria. Nesakau, kad tai yra blogai. Tiesiog sakau, kad jei yra realus ketinimas ir noras valdyti savo realybę, tada atėjo metas atverti akis ir pamatyti, ką žmogus realiai daro ir ką ji (-s) galvoja, kad ji (-s) daro. Dažniausiai susidūrimas su savo realiu elgesiu yra pati baisiausia akistata, todėl žmogus turi savo tam tikrų minčių apie tai ir yra realus rezultatas, į kurį jis nenori žiūrėti. Žmogus tarsi fragmentuoja tam tikrus dalykus ir pradeda juos pateisinti, sakydamas sau ar kitiems, kad "Taip yra todėl, kad... . O taip yra todėl, kad... . Kaltos tokios aplinkybės.". Tai - proto žaidimai, kad pateisinti ir nieko nekeisti.
• Kai pastūmėjame žmogų pamatyti tą realybę, kurią ji (-s) kuria, mes tuo pačiu duodame jam (jai) raktą - žmogus gauna šansą nukreipti savo energiją, kurią švaistydavo, į tikslus, kuriuos nori realizuoti.

"Logika yra galingas valdymo įrankis. Nesunku nustatyti, kiek tobula yra Jūsų logika – tiesiog pažiūrėkite į rezultatą. Srityse, kuriose rezultatai toli gražu nėra džiuginantys, gauname nedviprasmišką signalą, kad laikas peržiūrėti esamus problemų sprendimo būdus. Rezultatas yra vienintelis sąžiningas mąstymo teisingumo vertinimo kriterijus. Kai rezultato nėra, naudojama logika tėra tik klaidų rinkinys."
- Jurijus Micharevas -

Кą mes siūlome?

• Programa atskleidžia įprastas žmogaus tikrovės suvokimo iliuzijas bei paslėptus mąstymo algoritmus, kurie blokuoja rezultatų siekimą. Tai leidžia žymiai sumažinti laiką, praleistą tikslams pasiekti, o taip pat padeda pašalinti neefektyvius metodus sprendžiant užduotis.

TRENERIS APIE TEMĄ

"Tikėdamiesi sėkmės, mes vadovaujamės sveiku protu, bet ironiška yra tai, kad dažnai būtent jis mus išveda iš kelio, atitraukdamas mus nuo užsibrėžtų tikslų. Įprasta logika nėra bloga, tačiau dažnai ji negali padėti išeiti iš aplinkybių, kuriose atsidūrėme, nes būtent ji nulemia mūsų buvimą tose aplinkybėse.
Ši programa, tai savotiška kariška praktika, skirta į rezultatą orientuotam žmogui. Ji sukurta tiems, kurie yra subrendę rimtam darbui su savo psichikos aklosiomis suvokimo dėmėmis, ir kurie suvokia, kad jiems teks susidurti su savo prigimties pasipriešinimu ir, pasakysiu tiesiai - su savo išankstinėmis praeities nuostatomis, kurios daugeliu atžvilgių atima iš mūsų dabartį ir ateitį. Ji skirta tiems, kurie suvokia, kad kokybiškam pokyčiui reikia iškratyti visą susikaupusį bagažą ir išmesti į šiukšlių dėžę tai, kas neveikia, o tai, kas veikia – pasilikti ir naudoti.
Jei esate pasirengę akis į akį pažvelgti tiesai, suprasdami, kad toks susitikimas nėra neskausmingas, tačiau suvokiate, kad būtent šis susitikimas padės išspręsti jau seniai jus persekiojančias problemas – šie mokymai kaip tik jums.
Nustoję švaistyti energiją kliedesiams palaikyti ir sutelkę ją į tai, kas iš tikrųjų veikia, neišvengiamai žengsite rimtą žingsnį į priekį.
- Jurijus Micharevas -

PROGRAMA

I. TEORINĖ MEDŽIAGA

1. minčių (mentaliniai) blokai ir šablonai (pattern'ai),
2. emociniai ir valios blokai bei šablonai,
3. elgesio blokai ir šablonai.

II. TRANSFORMACINIS DARBAS

Sąlyginai jėgos susigrąžinimo procesas atrodo taip:
1. užsakovas / seminaro dalyvis įvardija savo norimą pasiekti tikslą,
2. nuimamas tam tikrų svetimų - destruktyvių minčių sluoksnis,
3. nuimamams tam tikras emocinio elgesio šablono sluoksnis (tam tikri emociniai ar biocheminiai tam tikrose situacijose patiriami išgyvenimai, kurie atsikuria žmogaus organizme pasąmoningai patys savaime),
4. nuimamamas tam tikrų elgesio šablonų sluoksnis,
5. pasiekiamas "savęs negailėjimo taškas".

III. NAMŲ DARBAI

1. naujų įgūdžių ugdymas,
2. papildomas aptarimas.

PROGRAMOS TRUKMĖ

1. Programos trukmė: 3 susitikimai po 2.5 - 3 valandas,
2. Namų darbai: naujų įgūdžių vystymas.
3. Papildomas 30 min. palaikymo aptarimas.

KURSO NAUDA

• individualių elgesio programų, kurios blokuoja rezultatų siekimą, nustatymas,
• pagrindinių išorinių ir vidinių scenarijų, kurių pagrindas – destruktyvūs emociniai ir elgesio modeliai, identifikavimas ir transformavimas,
• perėjimas nuo reaktyvaus elgesio prie sąmoningo (rezultatyvaus),
• pasinėrimo į resursinę būseną, kurią galima apibūdinti, kaip “Aš veikiu sąmoningai”, patyrimas,
• Įgūdžių, leidžiančių priimti efektyvius sprendimus veikiant išorės spaudimui, ugdymas,
• efektyvumo ir greičio siekiant užsibrėžtų tikslų padidinimas bent 50 %.

INFORMACIJA APIE RENGINĮ

• vieta: internetu (ZOOM platforma),
• trukmė: 3 susitikimai po 2.5 - 3 val. + 30 min. palaikymo pokalbis,
• data ir laikas: derinama individualiai su užsiregistravusiais dalyviais,
• kalba: rusų k. (su sinchroniniu vertimu į lietuvių k.),
• grupės dydis: nuo 1 iki 3 dalyvių.

N.B. Seminaro kopijavimas foto, video, audio priemonėmis draudžiamas.

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu (-ais). Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer