IRINA KOLARŽ „SMEGENŲ IŠVALYMAS NUO TOKSINŲ”

IRINA KOLARŽ
"SMEGENŲ IŠVALYMAS NUO TOKSINŲ"

Pavargote nuo vidinių konfliktų ir nuo išorinės konfliktinės informacijos?
Išvalykite toksinus ir patirkite savo gyvenimo įvykius kokybiškai!

KURSAS SKIRTAS

žmonėms,

• kurie pavargo nuo vidinių konfliktų, vidinių nuostatų (dažnai atsineštų iš vaikystės), vidinių riboklių ir nori išsilaisvinti iš jų bei patirti savo gyvenimo įvykius naujoje kokybėje,
• kurie pavargo nuo išorinės konfliktinės informacijos (bei nuo dezinformacijos), kuri pasiekia per kitus žmones, per žiniasklaidą, per socialinę mediją ir nori pajausti atsiribojimą bei apsivalymą nuo jos.

KURSO TIKSLAI

• padėti dalyviams pašalinti konfliktinę informaciją ir konfliktinius įsitikinimus iš savo sąmonės,
• suteikti šviežumo ir naujumo pojūtį smegenims,
• padėti tapti mažiau pažeidžiamiems nuo išorinės konfliktinės informacijos.

TEMOS AKTUALUMAS

• Viskas mūsų gyvenime priklauso nuo mūsų smegenų: ir kūno sveikata, ir su mumis įvykstančių įvykių kokybė. Būtent smegenys priima sprendimus, būtent smegenys fiksuoja viską aplinkiniame pasaulyje, ir būtent smegenys leidžia mums (arba ne) sukurti harmoningą ir kokybišką gyvenimą, užpildytą džiaugsmingais įvykiais.
• Aplink mus visus skamba didelis kiekis konfliktinės informacijos: mus visus gąsdina ligomis, virusais, infekcijomis ir tai, norime mes to ar ne, veikia mūsų sąmonę. Šios informacijos įtakoje pradedame kažko bijoti, nors tai gali mūsų niekada nepaliesti ar nenutikti mums.
• Pavyzdžiui: atėjote pas gydytoją, o daktarai yra įpratę "dalinti" diagnozes. Gal Jums įvardintos diagnozės net nėra, tačiau gydytojo užklijuota diagnozė "apsigyvena" Jūsų smegenyse kaip informacinis toksinas. Šis toksinas ima Jus "griauti", kyla problemos, nors šis toksinas, kurio pagrindas - konfliktinė informacija, gali būti visai ne Jūsų, t.y. Jums neaktualus ir net gali Jums niekada nenutikti (kaip liga), ir jis Jūsų net nejaudintų, jei apie jį nežinotumėte. Deja, tačiau patys nesąmoningai įsileidžiame toksinus į savo smegenus, kaip tam tikrą negatyvą.
• Deja, žiniasklaidos priemonės taip pat "nusiteikę" skleisti negatyvą. Daugelyje kino filmų - didelis kiekis konfliktų ir viso kito, kas “apsigyvena” mūsų smegenyse. Tam, kad mūsų gyvenime būtų kuo mažiau problemų, rekomenduojama periodiškai valyti smegenis.
• Visų žmonių smegenys periodiškai užsiteršia konfliktine informacija. Taip, kaip valome kūną, taip rekomenduojama valyti ir savo smegenis. Šiuo tikslu yra sukurta nuostabi Ritmometodo (Ritmologijos) programa “Smegenų išvalymas nuo toksinų”.
• Kad išvalyti toksinus, pradžioje reikia juos aptikti, pašalinti ir pakeisti išlaisvintą informacinę terpę kažkuo šviesiu, švariu ir bekonflikčiu - tai duos pozityvią įvykių materializaciją ir kokybiškus gyvenimo įvykius. Ne problemas, ne žalas, o pozityvius įvykius, t.y. įvykius, kurie suteiks džiaugsmą. Ritmologė - ekspertė dirbdama su seminaro dalyviu ir profesionaliai programos metu stebėdama žmogų iš šalies, padeda aptikti toksinus, kurie sukelia tam tikras problemas žmogaus gyvenime.
• Smegenis rekomenduojama valyti periodiškai.

PROGRAMA

• Programą "Smegenų išvalymas nuo toksinų" veda ritmologė - ekspertė Irina Kolarž, plačiau>>
trys užsiėmimai po 2-2.5 val.:
- 1 užsiėmimas: aptinkamas ir pašalinamas toksinas. Naktį, sapno metu, vyksta valymasis nuo toksino iš pasąmonės,
- 2 užsiėmimas: analizuojama ar toksinas pašalintas visiškai bei pradedama užpildyti pašalinto toksino informacinė terpė nauja kokybiška savybe.
- 3 užsiėmimas: galutinai išlaisvinta nuo toksino informacinė terpė pakeičiame nauja kokybiška bekonflikte savybe, kurios dėka nauji įvykiai bus formuojami kokybiškai.
• dalyvių skaičius: 1 - 4 asm.

METODO AUTORĖ APIE TEMĄ

Ozarinas (seminaras) „Smegenų išvalymas nuo toksinų” knygos “Irlem” dėka suteikia galimybę bet kuriam žmogui reguliariai valyti smegenis nuo toksinų pakeičiant juos "antenomis".
Ritmologė diagnozuoja žmogaus situaciją bei parenka sritį, kurioje žmogui akivaizdžiai labiausiai reikia pagalbos, t.y. temą, kurioje žmogaus smegenys yra labiausiai užšlakuotos ir padeda toksino pašalinimo procedūrą. Kai toksinas pašalintas iš smegenų, jį reikia anihiliuoti ir į išsilaisvinusią vietą reikia “įstatyti” tas "antenas", kurios reikalingos konkrečiam žmogui.
“Įstačius” "antenas" žmogus tampa atspariu konfliktinei informacijai.
- Evdokija D. Lučezarnova -

KURSO NAUDA

• pašalinsite konfliktinės informacijos toksinus, trukdančius kokybiškai Jūsų gyvenimo įvykių (pagal pašalinto toksino temą) materializacijai,
• į konfliktinę informaciją žvelgsite tarsi iš šalies, labiau atsiriboję, ji "nebelips" prie Jūsų,
atsiras naujumo ir šviežumo pojūtis smegenyse,
• įdomiai ir naudingai praleisite laiką.

INFORMACIJA APIE KURSĄ

• vieta: internetu (ZOOM platforma),
• laikas: suderintas individualiai (tinkantis dalyviui / grupei),
• kiekis: 3 d. po 2-2.5 val.,
• kalba: rusų (su sinchroniniu vertimu į lietuvių k.),
• grupės dydis: nuo 1 iki 4 dalyvių.

ATSILIEPIMAI

“Programoje “Smegenų išvalymas nuo toksinų” dalyvauju jau antrą kartą. Šiais laikais mus supa daug negatyvios ir klaidingos informacijos, todėl pasirinkau šią programą praeiti dar kartą, kad galėčiau atsikratyti to, ko man nereikia ir priimti tai, kas man naudinga. Po šios programos smegenų veikla tapo aktyvesnė, stipriau veikia stebėtojo būsena - galiu lengviau atsirinkti, kas man reikalinga, o kas - ne. Labai patinka Ritmometodo (Ritmologijos) programas dalyvauti grupėje ir diskutuoti su kitais dalyviais - girdėdama kitus, dažnai galiu pamatyti save ir savo vidinius “stabdžius”. Šios programos efektai: 1) padeda lengviau kontroliuoti mintis, 2) padidėjęs darbingumas, 3) laiko taupymas. Programą rekomenduoju: sutaupys daug laiko išlaisvindama nuo bereikalingų trukdančių minčių!”

Kas yra laikas ir kaip jį panaudoti savo gyvenimo pagerinimui? Diskusija apie Ritmologiją.

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu (-ais). Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer