IRINA KOLARŽ „PINIGAI. EKVIVALENTAS”

EVDOKIJA D. LUČEZARNOVA
ir IRINA KOLARŽ
"PINIGAI. EKVIVALENTAS"

Norite žinoti, kurioje stichijoje yra Jūsų pinigų energija? Turite pasąmoninių trukdžių pinigų srityje ir norite juos akivaizdžiai pamatyti bei anuliuoti? Jaučiatės еsą verti daugiau, tačiau sunku tartis su užsakovais dėl didesnės Jūsų paslaugų kainos?
Dalyvaukite ir po programos gausite visas žadamas korekcijas bei jausitės stabiliau pinigų srityje, aiškiai suvoksite savo vertę - ekvivalentą!

KURSAS SKIRTAS

žmonėms:

• jaučiantiems sunkumų tariantis su užsakovais dėl didesnių savo paslaugų kainų,
• norintiems susipažinti su pinigų dėsniais iš Ritmometodo 7P0 (iš laiko) perspektyvos,
• norintiems sužinoti savo ekvivalentą ir siekiantiems padidinti savo savivertę pinigų temoje.

KURSO TIKSLAI

Šis kursas siūlo pažvelgti į pinigų apyvartos, kaip reiškinio, esmę.

Kurso metu dalyviai gaus atsakymus į klausimus:

• kokių aksiomų negalima pamiršti, kad pajamos viršytų išlaidas,
• kas kūno viduje atsako už pinigų srauto reguliavimą,
• kaip perskirstyti darbinius resursus maksimaliai gražai,
• kokioje (energopaketo) sferoje yra konkretaus žmogaus veikla ar verslas, kad pinigų kiekis visada augtų.

Kurso metu dalyviai:

• pamatys kliūtis ir supras priežastis, dėl kurių kyla problemos šioje gyvenimo sferoje,
• išryškins savo ekvivalentą, kurio dėka nebebus reikalingi pinigai, kaip tokie, kadangi ekvivalento dėka, dalyviai gausi iš gyvenimo visa tai, ko trokšta.

PROGRAMŲ "RITMOPRIEMONĖS" SERIJA

Sakoma, kad žmogiškieji norai - beribiai, o daugelis problemų - tiesiog neišsprendžiamos. Išdavystės skausmas, nuolatinis melas, nuolatinė gėrio ir blogio kova… Kaip dažnai mums belieka skėsčioti rankomis ir sakyti “Žmogiškasis faktorius, ką čia bepadarysi…”.

“Ritmomeros” - tai 35 išspręstos problemos ir 35 išpildyti norai tik trijų žingsnių dėka:

I dalis, Ritmologija: išryškinamos problemos priežastys bei kliūtys norų realizavimui,
II dalis, Ritmas: atliekama korekcija,
III dalis, Ritmika: sukuriamas įvykis ir gaunamas rezultatas!
“Ritmomeros” padės kiekvienam, kuris nuspręs jomis pasinaudoti!

Evdokija D. Lučezarnova
Ritmometodo 7P0 autorė

METODO AUTORĖ APIE TEMĄ

Ritmomera “Pinigai. Ekvivalentas” leidžia žmogui pažinti patį save, įeiti į laiko ekvivalentą, labai greitai išryškinti savo smegenų, savo veiklos vertingumą, įvertinti ir lengvai diskutuoti su kitais žmonėmis, kiek kainuoja jo paties paslaugos.
– Evdokija D. Lučezarnova –

KURSO EIGA

Programa Ritmomera “Pinigai. Ekvivalentas” susideda iš trijų dalių:

• I dalis (Ritmologija): skirta suprasti Ritmomeros “Pinigai. Ekvivalentas” temą iš laiko perspektyvos.
• II dalis (Ritmas): skirta atlikti korekciją.
• III dalis (Ritmika): skirta sukurti įvykį “Ekvivalentas” Ritmomeros dalyvio gyvenime.
• Kiekviena programos dalis trunka 2-2.5 val.
• Po kiekvienos dalies seka 2-3 d. pertrauka, kuri skirta susirinkti savo gyvenimo ženklus šioje temoje bei praktiškai įsisavinti Ritmomeros medžiagą.
• Po III dalies (Ritmika), dalyviai vieną savaitę stebi ženklus bei pokyčius, o po savaitės su ritmologe aptaria įvykusius įvykius ir gauna rekomendacijas tolesniam darbui su savimi.
• Ritmomeros rezultatas akivaizdžiai matosi per 6 mėn.

METODO AUTORĖ APIE TEMĄ

Pinigai – tai energija, kuri sugebėjo neišsiskaidyti informacijoje tapti erdve.
– Evdokija D. Lučezarnova –

KAIP VYKSTA PROGRAMA

• Ritmomerą "Pinigai. Ekvivalentas" veda ritmologė - ekspertė Irina Kolarž.
• Programa vyksta internetu (ZOOM / Skype) su ritmologe ir organizatoriumi,
• Ritmologė bendrauja rusiškai, Ritmomeros medžiaga pateikiama rusiškai (esant poreikiui - organizatorius verčia Ritmologės ir video / audio medžiagos tekstą).

METODO AUTORĖ APIE TEMĄ

“Kuo būtybė protingesnė, kuo didesnis jos intelektas, tuo didesnį pinigų kieki paruošė jam pati gamta.”
- Evdokija D. Lučezarnova -

KURSO NAUDA

Ritmomeros “Pinigai. Ekvivalentas” metu Jūs sužinosite:

• kaip tinkamai paskirstyti savo pinigus: 3:7 dėsnis,
• kaip tinkamai išmainyti savo talentą į pinigus,
• kiekvienas žmogus turi pagrindinį cheminį medžiagų mikroelementą, kurį žinodamas gali lengviau prisiartinti prie savo “pinigų upės”. Išsiaiškinkite savo pasijungimą į piniginius srautus!
• septynios energijos tankio koncentracijos žemės planetoje. Kurioje sferoje randatės Jūs?
• Pajauskite Jums būdingą energijos lygmenį ir pasinaudokite šiomis žiniomis, kad Jūsų pinigų kiekis visada augtų!

Ritmomeros rezultatas matuojamas:

• pinigų kiekio padidėjimu,
• netikėtai gautomis vertingomis paslaugomis,
• papildomu aplinkinių žmonių rūpesčiu Jumis ir jų meile Jums,
asmeninės savivertės padidėjimu, ir beabejo, gautomis ryškiomis Ritmologinėmis įžvalgomis.
• išanalizuosite savo gyvenimą iš pinigų apyvartumo reiškinio perspektyvos,
pažvelgsite į pinigus iš skirtingų rakursų,
• susipažinsite su metodikomis ir patarimais, kaip sąmoningai ir efektyviai orientuotis tarp pinigų.

INFORMACIJA APIE RENGINĮ

• vieta: internetu (ZOOM platforma),
• trukmė: 3 kartai po 2-2,5 val. + 30 min. aptarimo pokalbis,
• data ir laikas: derinama individualiai su užsiregistravusiais dalyviais,
• kalba: rusų k. (su sinchroniniu vertimu į lietuvių k.).
• grupės dydis: nuo 1 iki 5 dalyvių.

N.B. Seminaro kopijavimas foto, video, audio priemonėmis draudžiamas.

ATSILIEPIMAI

“Kai “Viva persona” sąmoningumo pardavėjas Giedrius Švetkauskas, įvardinus man savo problemą, susijusią su pinigais, pasiūlė pasinaudoti programos Ritmomera “Pinigai. Ekvivalentas” teikiama verte, pirkti abejonių buvo, kadangi niekada nebuvau girdėjusi apie šią metodiką. Tačiau sutikau, sudalyvavau, buvo kažkiek keista, tačiau programos eigoje pajaučiau, kad pasikeitė mano mąstymas, atsirado žinojimas, kad tikrai viskas, ko siekiu savo gyvenime - pasiseks. Atėjo aiškus suvokimas, kad gyvenimas tikrai bus geresnis. Programos metu labiausiai įsiminė Evdokijos D. Lučezarnovos video. Jos klausantis apimdavo toks raminantis jausmas. Po video medžiagos peržiūros tarytum kas pasikeisdavo, ateidavo ramybė, užtikrintumas. O taip pat atėjo suvokimas su jausminiu patyrimu, kad visada yra išeitis iš padėties. Antra - supratau, kad norint gyventi geriau, reikia pačiai keistis ir tobulėti. Trečia - atradau tai, kas iš tikųjų labai stipriai veikia ir keičia gyvenimą. Programą Ritmomera “Pinigai. Ekvivalentas” rekomenduočiau kitiems - ji trunka salyginai trumpai, galima dalyvauti interenetu ir nereikia ypatingų įgūdžių tam. Svarbiausia, kad ji padeda keisti gyvenimą greitai ir efektyviai. Dar pridėsiu, kad kursas praplėtė mano suvokimą ir pastūmėjo siekti aukštesnių tikslų, apie kuriuos anksčiau sau nebūčiau leidusi pagalvoti!”

“Kadangi šią Ritmomerą gavau dovanų, abejonių pasinaudoti ja - nebuvo. (Prisimenant prieš tai dalyvautą Ritmomerą “Valstybės santvarka. Darbingumas” - buvo iškilusios didelės abejonės! Тrūko platesnio, tikslesniui išaiškinimo, kas tai yra, kam to reikia ir kokie laukia pokyčiai - kadangi tai nauja ir negirdėta, nežinia kėlė nepasitikėjimą ir baimę…). Taigi, po Ritmomeros “Pinigai. Ekvivalentas” aiškiai suvokiau, kiek aš galiu, ir kiek esu vertas, ir ką dėl to turiu padaryti! Niekada anksčiau nebuvau susimąstęs apie savo ekvivalentą, t.y. kiek esu vertas € šiai dienai. Ritmomeros metu atėjo suvokimas, kad reikia į save investuoti nuolat, t.y. čia ir dabar, o ne kažkada ateityje. Susidėliojus savo dabartinę vertę ir pajautus savo potencialą, atsirado aiškumas, kad nereikia “svaigti”, kad reikia dirbti su savimi ir judėti teisinga linkme norimų rezultatų link. Ritmomera priminė, jog mano asmeninis laikas yra pats brangiausias! Ji leido suprasti, kad kai kartais atrodo, jog aš iššvaisčiau laiką tam tikram darbui ar projektui, giliau paanalizavius, tai - didelė vertė, kuria suprantu tik po kurio laiko! Žmogui, kuriam rūpi jo ekvivalento ir pinigų klausimai rekomenduoju šią programą!"

"Daug dalykų pasikeitė mano gyvenime po programos Ritmomera “Pinigai. Ekvivalentas”. Suvokiau tai, kas man yra svarbu, tapau labiau sąmoningas pinigų sraute, t.y. kaip, kada ir kodėl pinigai atkeliauja pas mane ir kodėl aš juos prarandu. Ritmomeros metu pamačiau savo elgesį ir požiūrį, kuris stabdė mane nuo pinigų pritraukimo ir jų išlaikymo mano sąskaitoje. O kas nustebino labiausiai, kad dar tą patį mėnesį, kai dalyvavau programoje, netikėtai uždirbau daugiau pinigų! Rekomenduoju kiekvienam, turinčiam klausimų, susijusių su pinigais ar su savo gyvenimo verte. Programa padeda tapti sąmoningesnias analizuojant savo elgesį ir požiūrį".

"Prieš perkant paslaugą Ritmomera “Pinigai. Ekvivalentas”, kaip ir prieš bet kuriuos mokymus svarsčiau, ar laikas, skirtas šiems mokymams ir investicija į juos bus vertingi, ar atneš ilgalaikės naudos, ar tai nebus dar vienas bandymas “čia ir dabar” susitvarkyti su iškilusiais iššūkiais ir klausimais. Programa iš serijos Ritmomera, kaip ir pati Ritmologija - visiškai kitokia metodika ir jos veikimo būdas, nei esu iki tol dalyvavus mokymuose. Sunku vertinti, ar rezultatai, kuriuos turėjau praėjus kuriam laikui, tai konkrečiai šių mokymų paskemė ar gražiai susidėliojusios aplinkybės. Man pačiai buvo labai įdomios vedančiosios įžvalgos apie kiekvieną programos dalyvį ir žinoma apie save. Kadangi programa buvo vykdoma grupėje, buvo įdomu išgirsti kitus dalyvius, jų problematikas, kaip jie mato ir jaučiasi savo konkrečiose situacijose, kaip jie išgirsta atsakymus, kaip jie vertina - buvo įdomi psichologinė savianalizė iš naujo rakurso. Man tai buvo tikrai nauja patirtis, kuri tuo pačiu atpalaidavo mane “pinigų temoje” - pažvelgiau naujai į savo kuriamą vertę, t.y. į savo ekvivalentą bei kaip už jį man yra mokama. Kadangi šios programos Autorės vizualiniai ir kultūriniai skirtumai man nebuvo ir vis dar nėra labai įprasti, prieš rekomenduodama draugams įvesčiau į temą, paruoščiau, kadangi apima toks labai dvigubas jausmas, ar jie supras, ir ar nepaklaus, kur čia mus įtraukei? Tačiau, jei kitos priemonės nepadeda žmogui susitvarkyti su problema ir gauti rezultato, o jo vis tiek norisi, rekomenduoju išbandyti ir šį laiko metodą, juolab, kad pokalbiai su dalyviais ir programos vedančiąja Irina Kolarž - man patiko!"

Kas yra laikas ir kaip jį panaudoti savo gyvenimo pagerinimui? Diskusija apie Ritmologiją.

Kaip programų ritmomeros dėka galima pagerinti savo gyvenimą?

Kaip išryškinti ir padidinti savo vertę pinigų pasaulyje? Ritmomera "Pinigai. Ekvivalentas".

  Informacija apie renginį

  Data: derinama individualiai su užsakovu (-ais). Registruokitės dabar!

  Organizatorius

  Giedrius Švetkauskas
  37064163055
  Turite klausimų? Klauskite Giedriaus!
  organizer