JŪSŲ VERTĖ
Jei:

  • dalyvavote ‘Viva persona’ organizuotuose seminaruose ar tiesiog žinote apie ‘Viva persona’ seminarus ir norėtumėte rekomenduoti savo pažįstamiems pasisemti vertingų žinių, įgūdžių ir patyrimų;
  • esate aktyvus socialiniuose tinkluose ar turite nuosavą svetainę ir jums nesvetima saviugda, asmeninis bei profesinis tobulėjimas

kviečiame prisidėti prie ‘Viva persona’ seminarų sklaidos ir papildomai užsidirbti arba gauti nuolaidas į ‘Viva persona’ seminarus!


MAINAI €

  • Už jūsų kontaktus, sudalyvavusius ‘Viva persona’ seminaruose sumokėsime jums 10% (5% nuo korporatyvinių mokymų) (pinigais arba kaip nuolaidą į ‘Viva persona’ seminarą) nuo faktiškai dalyvio sumokėtos kainos už seminarą (skaičiuojama be PVM) (PVM mokėtojams išmokama suma: +PVM).
  • Šie 10% (5% nuo korporatyvinių mokymų) mokami nuo kiekvieno ‘Viva persona’ seminaro, kuriame apsilanko per jus atėjęs klientas!
  • Jūsų atvestiems klientams rekomendavus seminarus savo kontaktams ir pastariesiems apsilankius ‘Viva persona’ seminaruose, jums sumokėsime 5% (2,5% nuo korporatyvinių mokymų) (pinigais arba kaip nuolaidą į ‘Viva persona’ seminarą) nuo faktiškai dalyvio sumokėtos kainos už seminarą (skaičiuojama be PVM) (PVM mokėtojams išmokama suma: +PVM)!

KAIP?

1 BŪDAS

Jums nereikės pardavinėti seminarų, jokiu būdu! Tai mūsų darbas. Žmogui, kuriam norite rekomenduoti ‘Viva persona’ organizuojamą seminarą ir mums cc: el. pašto adresu giedrius.svetkauskas@vivapersona.lt parašykite bendrą el. žinutę:


“Labas, (draugo vardas),
rekomenduoju tau (lektoriaus vardas) seminarą (seminaro pavadinimas). Su tavimi susisieks organizatorius Giedrius.
Sėkmės!
(Jūsų vardas, pavardė)
(telefonas)”


Pasižymėsime, kad tai jūsų kontaktas ir kai įkalbinsime sudalyvauti – susisieksime su jumis dėl atlygio.2 BŪDAS

Susikurkite paskyrą ‘Viva persona’ Affiliate platformoje (spausti čia), pasirinkite seminarą svetainėje (www.vivapersona.lt), kurį norite reklamuoti, sugeneruokite jam unikalią nuorodą (Affiliate platformoje) ir pasidalinkite socialiniuose tinkluose arba el. paštu su jūsų rato žmonėmis.

  • Prisijungę prie ‘Viva persona’ Affiliate platformos galėsite stebėti savo klientų registracijas.
  • Per savo unikalią nuorodą pakvieskite draugus tapti ‘Viva persona’ Affiliate partneriais ir nuo per juos atėjusių klientų taip pat užsidirbsite 5% (2.5 % nuo korporatyvinių mokymų). 


3 BŪDAS

Jei turite savo svetainę, reklamuokite joje ‘Viva persona’ seminarus patalpindami joje reklaminį ‘Viva persona’ banerį su unikalia nuoroda, kurią rasite prisijungę prie Affiliate platformos (spausti čia).

  • Prisijungę prie ‘Viva persona’ Affiliate platformos galėsite stebėti savo klientų registracijas.

Pasinaudokite šiomis galimybėmis!